Články

Štýlové pánske košele v roku 2018

Tričko nie je len ďalším prvkom šatníka, je to spôsob vyjadrenia. Štýl košeľu môže veľa hovoriť o predvoľbách štýlu, nálade a dokonca o charakteru muža.

Správne vybrané pánske tričko je zaručené, že pritiahne pozornosť spravodlivého sexu.

Aktuálne trendy pre košele 2018

klasický

Žiadna módna sezóna nie je kompletná bez klasických módnych košele, ktoré sú vždy relevantné a sú prítomné v šatníku takmer každého človeka.

Classic - najlepšia voľba pre každodenné nosenie alebo obchodné stretnutia. Hlavnou vecou je spojiť klasické tričko s ostatnými prvkami šatníka, potom bude vhodné hľadať v rôznych situáciách.

V nasledujúcom roku predstavili návrhári niekoľko nových modelov klasických tričiek:

  • Odložený golier

  • Klasické fit - chlapci s tenkou postavou budú vyzerať perfektne v nich.

Pre tých, ktorí ešte nepodpísali telocvičňu a po zime nestratili príliš veľa, odporúčame polopriestorovú klasickú košeľu.

Tradičné svetlé farby klasických košele sú optimálne pre absolútne každú situáciu, keď je privítaný minimálny odevný kód.

Dizajnéri neprekročili večierky a stúpencov neformálneho štýlu a ponúkajú jasné klasické modely.

Nie je potrebné dodržiavať prísne odporúčania týkajúce sa klasickej košeľu. Všetko závisí od konkrétneho modelu a telesa človeka. Vyskúšajte si niekoľko košikov, presuňte sa a vyberte ten, ktorý sedí na vás "tak, ako by mal", bez obmedzenia pohybu.

Košele s krátkymi rukávmi

S nástupom jarno-letnej sezóny môžu byť strižné tričká premenené na voľnejšie a ľahšie.

Prísť s niečím radikálne novým v strihu košele je veľmi ťažké. Krajky s krátkymi rukávmi môžu byť identické s rovnakým štýlom s dlhými rukávmi.

Súčasné štýly košele s krátkymi rukávmi zahŕňajú:

  • Klasická košeľa s tlačidlami po celej dĺžke

  • Rukávy na rukávoch

  • Blesk

Košilka bez goliera

Ak chcete diverzifikovať klasický strih košeľu, môžete použiť neštandardný dizajn goliera. Bez košeľa je trendu posledných sezón. Štýl prilákal veľa mužov, pre ktorých je dôležitý voľný štýl a nestandardné rozhodnutia pri výbere oblečenia.

Tričko bez goliera je vhodné pre mužov, ktorí nemajú väzby.

Tričko so stojanovým golierom sa nosí bez vypnutia a môže byť vyrobené z dlhých aj krátkych rukávov.

Vyzerá štýlovo tričko so stojacím golierom v kombinácii so zvlnenými dlhými rukávmi alebo zozbieranými neopatrnými záhybmi na lakte.

Pozornosť na detail

Je možné vybrať si pánske košele z milióna ďalších modelov pomocou detailov, ktoré zvýrazňujú pozornosť a majú čisto dekoratívnu funkciu.

Štýl Safari, ktorý sa v roku 2018 opäť zvýši na módny podstavec dizajnéra Oliveira Spencera, bude dôležitejší ako kedykoľvek predtým.

Voľné prispôsobenie košeľu, ktoré si vyberie veľa mužov, sa diverzifikovalo na obrovské vrecká na hrudi a čím viac sú, tým účinnejšie vyzerá.

Originálny obrázok si môžete vytvoriť aj z klasickej košeľky s vreckami z originálnej podoby, skrytými spojovacími materiálmi, náplasťovými vreckami, ramennými popruhmi.

Klasický príležitostný štýl

Nemali by ste skryť džínsové košele preč v skrini, v roku 2018 bude denim štýl získať nové aspekty v snahe ukázať individualitu každého muža.

V zobrazení mužov sú džínové košele považované za samozrejmosť. Zdá sa, že praktická a pohodlná džínová košeľka môže vytvoriť štýlový štýlový obraz a kombinácia s takmer akýmkoľvek prvkom šatníka je nevyhnutná pre pánsky šatník.

Nosenie denim košeľu je lepšie s prísnymi šaty nohavice, môžete dokončiť svoj štýlový vzhľad s mokasíny na vaše bosé nohy.

Kombinácia džínsovej košele s nohavicami vo vojenskom štýle vyzerá veľmi pôsobivo a vytvára obraz muža, ktorý je schopný spontánnych krokov a úloh.

Módne farby pánske košele 2018

Jasné výtlačky

Príslušne zahrnuté v dizajne košele módnej jasnej tlače vyzerá ešte viac originálnych a zaujímavých monochromatických náprotivkov.

Výtlačky a kresby vám umožňujú vytvoriť ľahký, romantický a letný vzhľad. Kvetinový pohľad vyzerá obzvlášť pôsobivo, hlavným zameraním jeho významných dizajnérov v roku 2018.

Výber košeľu s potlačou, najprv venovať pozornosť farbe. Oddajte príliš svetlé a farebné výtlačky v štýle ala "havajské leto" alebo "kyslé" možnosti v svetle zeleno-ružovej a modrej farby.

Moderácia je hlavnou podmienkou pre módny obraz košeľu s potlačou.

Tričko so svetlými vzormi sa perfektne spája s obyčajnými nohavicami v klasickom strihu alebo chinos.

Nosiť košeľu s potlačou potrebuje zastrčiť do nohavíc.

Vytlačuje "zebra" alebo "leopard" - výber tých najodvážnejších. Kombinácia takejto košele s čiernobielymi šedými alebo hnedými nohavicami bude vyzerať pôsobivo a štýlovo.

bunka

Plaid košele, aby zodpovedala klasiku, nevyjde z módy na niekoľko ročných období. Nadchádzajúci rok nebude výnimkou.

Tlačoviny s veľkými a malými bunkami môžu byť vytvorené z dvoch alebo viacerých farieb, ktoré by mali byť tesne od seba alebo radikálne odlišné od seba.

V súčasnej dobe sú kockované košele na vrchole svojej popularity. Slávny televízny moderátor Ivan Urgant sa často objavuje na verejnosti v košele rôznych farieb.

Fyodor Bondarchuk si vyberá tričká pastelových odtieňov, kombinujúc ich s elegantnými nohavičkami. Brutálne hodinky alebo iné príslušenstvo robia tento vzhľad ešte atraktívnejší.

Pruhovaná košeľa

Pruhované košeľu je minimum, ktoré by malo byť prítomné v šatníku každého človeka. Je to všetko o všestrannosti košeľu, ktorého štýl a farba je vhodná v takmer každej situácii. A to nie sú všetky výhody košeľa v línii.

Pruhy vizuálne štíhly človek, takže je ideálny pre mužov s hustou postavou.

S pruhovanou košeľou človek nikdy nebude mať problémy s výberom kravaty, v tomto prípade je pás univerzálny, čo sa nedá povedať o košele s výtlačkami alebo vzormi.

Košele sa ako hlavný prvok šatníka menia s vyrastajúcimi mužmi.

Voľba konkrétneho štýlu, farby a spôsobu nosenia môže veľmi povedať o preferenciách a charaktere človeka, takže výber košeľu by sa mal brať vážne.

Loading...