Krása

Plážová móda: nové a trendy 2018

Každá dievčina začína plánovať svoju dovolenku vopred, starostlivo premýšľať každú malú vec. Aby sme si boli istí svojou príťažlivosťou, je dôležité vedieť, aké trendy v plážovej móde by sa mali očakávať v ďalšej sezóne. Čo navrhli pre plážovú sezónu 2018?

Módne plavky

V lete roku 2018 ponúkajú módni návrhári široký výber všetkých druhov štýlov a farieb plaviek. Jedná sa o podhodnotené bikiny, ktoré môžu byť doplnené sukne a nohavičky s vysokým zapadajúcim la 70s.

Už niekoľko rokov za sebou majú vedúce pozície bikiny. Sú pohodlné a poskytujú dokonalé opálenie. Avšak, vybrať si takýchto modelov plaviek môžu len dievčatá s dobrou postavou, ktoré sa nebojí demonštrovať svoje telo.

Mnoho modelov plaviek, dizajnérov, pridané okraje, volánky, priehľadné vložky a dokonca aj dlhé rukávy. Medzi novými produktmi si môžete vybrať plavky, ktoré pri mokrej zmene farby alebo obrázok sa objaví na nej.

Pri pohľade na nové letné zbierky možno poznamenať, že sa v nich objavili viac pekných plaviek ako v minulom roku. Mnohé z nich nám pripomínajú módu 50. rokov, ale s doplnkami, ktoré spĺňajú moderné módy. Nájdete tu rôzne výtlačky, výrezy, tkanie pásky a ďalšie módne detaily.

Ak chcete skryť možné nevýhody postavy a zdôrazniť to priaznivo, môže sa topiť s vysokou fit. Dokonca aj v sviežej podobe, v takýchto plavkách sa budete cítiť pôvabne.

Modely plaviek s hlbokým výstrihom sú vhodnejšie na plážovú párty ako na opaľovanie. Po pridaní sukne k podlahe môžete bezpečne ísť na prechádzku.

V trende bude model s predĺženým vrcholom, kde sú nízke a celkom úprimné nohavičky spojené s podlhovastým vrcholom. Svršok je vyrobený v hornej časti. Môže byť doplnený prešívaním šnurovania, krátkym rukávom alebo kravatou.

Plážové šaty

Letné šaty sú nepostrádateľné oblečenie. Je ideálny nielen na prechádzky, ale aj na špeciálne príležitosti. Letné modely sú ľahké a sú vyrobené zo šifónu, bavlny a iných vzdušných tkanín. Sú rovné a rozžiarené. Ich charakteristickým rysom je nedostatok rukávov a prítomnosť tenkých bez ramienok. Preto sa v každom dievčati bude cítiť pohodlne a uvoľnene.

V roku 2018 budú modely so skládanou suknou a originálnym vzorom relevantné. Môžu mať rôzne dĺžky. Tiež sa americká dierka vrátila do módy. Táto dievčina bude ideálne sedieť na dievčine s malou bustou a štíhlym pásom.

Pre niekoľko sezón je populárny grécky štýl. Výraznou črtou tohto oblečenia je vysoká pásová a rovná voľná sukňa, ktorá môže byť pokrytá flouncemi alebo záhybmi. Obzvlášť ženské vyzerajú ako sundresses v posteli farby.

Mnoho dizajnérov dokončilo svoju zbierku s pletenými modelmi sundres. Vďaka použitiu originálnych vzorov vyzerajú štýlovo a nezvyčajne.Štýlové tuniky

Výber tuniky v novej sezóne je takmer neobmedzený. Dizajnéri predstavili skrátené a pretiahnuté modely, vybavené a rozbalené, s krátkymi a dlhými rukávmi, monofónne a s potlačou. Pri výbere stojí za to, aby ste sa riadili výlučne externými údajmi. Pokiaľ je to potrebné, môže byť namiesto šiat použitá tunica.

Príležitostné tuniky vyzerajú skvele s nohavičkami alebo džínsy. Medzi novými produktmi z roku 2018 patria dlho späť modely, ktoré vyzerajú ako šaty.

Jeden z hlavných trendov, ktoré boli sledované bolo použitie dizajnérov svieže dekor, zložité vzory a indické ozdoby. Nosenie ich ponuky džínsy alebo dlhých nohavíc s etnickými motívmi. Na doplnenie obrazu pomôžu veľké náušnice a hrubé náramky.

Módne pareo

Tento model plážového oblečenia sa u nás objavil pomerne nedávno. Ale dnes, žiadny fanúšik dovolenky na pláži si nemôže predstaviť seba bez paráča. Jeho hlavnou výhodou je všestrannosť. V závislosti na spôsobe fixácie, ktorú si vyberiete, ľahko dostanete originálnu plážovú bielizeň z jednoduchého šálu.

Dievčatá, ktorých postava je ďaleko od dokonalého, s pomocou paráča, môže úspešne skrývať svoje rôzne nevýhody, ktoré sa zameriavajú na zásluhy.

Obmedzenia pri výbere farieb pareo no. Všetko závisí od vašich preferencií. Niektoré dievčatá uprednostňujú čiernobiele modely, iné preferujú farebné výtlačky. Ak hovoríme o módnych trendoch v ďalšej sezóne pláží, potom budú čierne pareo a modely v hrášku alebo veľkých pruhoch dôležité.

Plážové topánky

Ideálnym miestom na prechádzku na pláž, pešo alebo nákup bude bridlica. Všetky druhy farieb vám umožnia vybrať si ich pre každú príležitosť a náladu. Môžu byť na rovnej podrážke, s klinom alebo dokonca s malou pätou.

Ďalšou možnosťou pre plážové topánky sú sandále. Vyzerajú perfektne so šortkami alebo mini sukňou as šatami na podlahu. Jasné modely na klinoch sú skvelé pre každodenné použitie a pre romantické dátum.

pokrývka hlavy

V roku 2018 budú populárne klobúky z krátkeho tvaru z prírodných materiálov. V mnohých zbierkach nájdete modely so štítom. Tí, ktorí dávajú prednosť Streetovému štýlu, sú viac vhodné pre Panamu a pletené čiapky. Je dôležité venovať pozornosť tvaru tváre a typu vzhľadu.

Na vrchole popularity v roku 2018 turban, schopný účinne dopĺňať šatník každého módy. Možno ho nosiť nielen s dlhými rukávmi, ale aj s oblekom. Nemenej dôležité bude obväz, ktorý bude vyzerať úžasne na prechádzke, v dňoch alebo v kine, a dáva svojej pani jemný pohľad.

A kde bez klobúka pre ženy. Táto čelenka bude vždy v móde. V roku 2018 budú populárne slámové výrobky rôznych farieb.

Plážová taška

Objem, priestrannosť, nepremokavosť a odolnosť. To je presne to, čo by mala byť plážová taška. Mnoho modelov, ktoré dizajnéri prezentovali vo svojich nových zbierkach, opakujú tvar a dizajn tašiek na každodenné nosenie. Najbežnejšie obdĺžnikové a trapézové varianty.

V trendoch svetlé a šťavnaté farby. Mnohí dizajnéri odporúčajú, aby dievčatá neobmedzovali predstavivosť. Každé príslušenstvo vrátane tašky na pláž musí pritiahnuť pozornosť iných a byť funkčné. Populárnymi materiálmi budú ľan, slama a nylon.

Leto je najlepší čas na experimenty a živé obrázky. Poznáte trendy plážovej módy pre budúcu sezónu, môžete ľahko vyzerajú štýlovo.

Už ste sa rozhodli, ako aktualizovať svoj šatník na novú plážovú sezónu?

Loading...