Články

Šelak. Najlepšie nápady z roku 2018

Už v tejto sezóne je najväčší záujem o šelakový náter v spoločnosti Neil Art. Nová sezóna ponúka dámam veľa jasných a neobvyklých spôsobov, ako použiť šelak na zdobenie nechtov. Mnohé nápady sa môžu zdať príliš odporné, iní si samozrejme vypožičali z minulosti. Jedna vec je jasná - 2018 neil art nebude nuda.
Použitie šelaku nie je tak jednoduché ako náš bežný lak na nechty. To bude vyžadovať nielen nádobu s príjemným odtieňom, ale aj špeciálnu ultrafialovú lampu na sušenie nechtov a sadu nástrojov. Pri výbere materiálu by sa malo pristupovať kompetentne a zakúpiť si už od renomovaných spoločností. Nepodmienená medzi nimi bola spoločnosť CND, ktorá ponúka majstrom viac ako 50 odtieňov vysoko kvalitného náteru na nechty.
Farby pre novú sezónu

V móde nového roka budú pastelové farby. Medzi nimi sú ružové, svetlé, odtiene béžovej, krémové brulee, pečené mlieko, odtieň hnedej, prachovej ruže, špinavá modrá a mnoho ďalších. Nude odtiene na nechty si zachovávajú svoju pozíciu medzi trendmi spolu s nahým make-upom. Po vyrobení takejto manikúry sa môžete zúčastniť ako slávnostná udalosť a zapojiť sa do každodennej rutiny.
V najvyšších početných odtieňoch kaki. Sú v rozmedzí od bledých piesočnatých po hnedozelené. Alternatívou k kaki bude farba olív. Takéto tóny sa obvykle zriedia jemnými lesklými pigmentmi. Lesk môže byť na želanie majiteľa manikúry strieborný alebo má odtieň. Vyzerá to zaujímavé maskovanie na nechty. Skúsený majster ho môže nakresliť. Ak obratnosť a zručnosti nestačí, môžete použiť samolepky a pečiatky. Takáto manikúra bude vyzerať mierne brutálna a zároveň bude udržiavať sexualitu a ženský šarm.Populárne bude oranžový šelak. Na jeseň je tento odtieň v súlade s padaním listov, dopĺňa sa šťavnatou paletou v lete av chladnej zimnej dobe energizuje a dáva dobrú náladu.

Aj v trende odtieňov modrej. Cobalt bude skutočným objavom novej sezóny. Je tiež v móde zakryť nechty s šelakom farby drahokamov a polodrahokamov: tyrkysová, topazová, rubínová, ametystová. Je dôležité udržať nielen ich farebný rozsah, ale aj opakovať textúru kameňa.

Každý vybraný odtieň by mal byť hlboký a bohatý. Priehľadný povlak v tomto roku sa vytratil do pozadia a používa sa ako doplnok k hlavnej farbe plechu na nechty.
Aktuálne správy o sezóne 2018

Je dôležité, aby módna a krásna manikúra zachovala svoju trvanlivosť čo najdlhšie. Toto prispieva k šelak. Vytvára silný film a chráni tenké a krehké nechty pred poškodením. Preto je táto technika považovaná za jednu z najprogresívnejších spôsobov, ako vytvoriť neil dizajn.

Nasledujúca sezóna trvá na tom, že krátke nechty s prirodzenou dĺžkou by mali byť najpohodlnejšie a najmodernejšie. Vzhľadom k tomu, že vzhľadom k dĺžke prilákať pozornosť na seba nebude uspieť, mali by ste sa sústrediť na pôvodné nápady na manikúru. Tu sú niektoré nové nápady pre šelak manikúra:

  • čiastočné farbenie podľa farby (francúzska a mesačná manikúra, rám);
  • beztvaré škvrny farby na nechty a abstrakcie;
  • matné nechty (kombinácie s lesklými segmentmi);
  • gradient (ombre) prevažne v šedej a zlatom;
  • kovová hra ľubovoľnej farby;
  • geometrické vzory;
  • floristické vzory;
  • pásy rovno a zakrivené, ich potlačenie a rôzne kombinácie;
  • klasické farby - biela, červená, čierna (monofónne verzie alebo ich kombinácie).
Pomocou fantázie môžete diverzifikovať a dopĺňať niektoré z ich myšlienok, rovnako ako vytvárať svoje vlastné, blízko ducha k vyššie uvedeným možnostiam.

Francúzska a mesačná manikúra so šelakom

Francúzska manikúra a jej odroda - lunárna manikúra - po niekoľko sezón nenechávajte podstavec. S každou novou sezónou sa armáda fanúšikov tohto štýlu zvyšuje. Všetko vďaka elegancii a rôznorodosti tohto typu manikúry. V novej sezóne navrhujú guru nechtov používanie všetkých druhov farebných kombinácií na nechtoch. Môžete namaľovať začiarknutú hranu farbou alebo ju namaľovať cez otvor v blízkosti kutikuly. Môžete to nechať celú bielej farby a farbu samotnej dosky na nechty. Najodvážnejšie dámy kombinujú všetky metódy v jednej manikúre. Francúzsky a anti-franchising sa vyskytujú na jednom prste a vyzerajú skvele naraz.


Ako vetvu štýlu môžete zavolať rám, ktorý obklopuje dosku na nechty okolo obvodu. Takéto potrubie sa môže vykonávať aj v akomkoľvek odtieni. Ak chcete nechať vaše nechty 3D efekt, mali by ste nechať miesto laku na povrchu maľovaného nechtu, napodobňujúce oslnenie svetla.

Každá z týchto možností je možné doplniť lesklými kamienkami, korálkami, kovovými niťami a inými dekoráciami. Je dôležité dodržiavať pravidlá dobrého tónu a zvoliť manikúru podľa daného prípadu.

Sezónnosť v manikúre

Začiatok roka je v zimnom období. V tejto dobe budú relevantné typy dizajnu s Novým rokom alebo len zimnou témou. Snehové vločky na plechu na nechty vyzerajú jemne a dotýkajú sa. Vysokokvalitný vzor pomôže vytvoriť a rozšíriť slávnostnú náladu. Pre takýto dizajn bude vyhovovať šelak bielej farby, odtieňov modrej, fialovej, šedej, rôznych lesklých prvkov a častíc striebra. Môžete pridať vzor s kamienkami a malými korálkami. Jednou z módnych možností je položiť tmavé pozadie na nechty, na ktorých budú namaľované snehové vločky vo svetlých odtieňoch.


Letné obdobie umožňuje pridať šťavnaté a svetlé odtiene do rozsahu farieb. Na nechty môže odrážať modrú oblohu alebo zeleň mladých tráv. Tiež v hornej časti sú rôzne farby spojené s ovocím. Napríklad vzor kôry melóna, citrónových plátkov alebo kiwi v rezu. Navyše, polymérne hlinené aplikácie vyzerajú zaujímavé a originálne. Používa sa na vytvorenie zábavných volumetrických postáv: ovocie, chyby, motýle, kvety, listy. Všetky tieto spôsoby vytvárania slávnostnej manikúry. Pre každý deň nebude objemné kreácie odvetvia nechtov fungovať, pretože jednoducho obmedzia ich majiteľa na akcie.


Bez ohľadu na sezónu, nechty môžu byť pokryté rôznymi vzormi pomocou známok, rovnako ako imitovať zvieracie výtlačky na ne. Je dôležité, aby ste si vybrali možnosť, ktorá vyhovuje obrazu a dokonalosť ju prinesie rukami skúsených remeselníkov.

Loading...