Interiér

Moderný dizajn tapety v interiéri spálne

Móda nás prenasleduje vo všetkom. Oblečenie, technológie, šport, životný štýl ... Často je zmena trendov veľmi prchavá. Nedávno súčasné veci prinášajú nové myšlienky. Našťastie pre bežných ľudí môže byť interiérový dizajn štýlový po celé roky. A aby sme sa držali krok s časom, stačí aktualizovať len niektoré detaily, napríklad tapety na stenách, alebo pridať pár módnych dekoratívnych doplnkov.

Dnes budeme hovoriť o spálni. Zaujímalo by ma, aké tapety pre túto miestnosť budú najpopulárnejšie v roku 2018?

Jednoduché a štruktúrované

Textured wallpaper - obzvlášť dobrá a aktuálna možnosť pre malú spálňu. A tu hĺbka štruktúry nie je taká dôležitá: aj malá úľava bude mať pozitívny vplyv na vizuálne vnímanie kompaktného priestoru.

Obyčajné steny - všestranný výber konzervatívcov. Takýto dizajn sa zdá byť vytvorený pre zaujímavý výzdobný prízvuk. Zdá sa, že monotónny dizajn bude vždy dôležitý, pretože je krásny, praktický a elegantný!

Nie je žiadnym tajomstvom, že biele a svetlé odtiene sú možno najoptimálnejším riešením pre dokončenie malých spální.

Trochu lesk

Tapeta, ktorá nenápadne odráža svetlo, nestratí svoju relevantnosť. Koniec koncov, tento efekt je tak milovaný obyčajným mužom na ulici, ktorý sa znova a znovu teší neuveriteľnej dopyte. A to nie je prekvapujúce, pretože jemná žiara fragmentov rafinovaného ornamentu vyzerá nielen krásne, ale aj vizuálne rozširuje priestor.

Vďaka tapetu sa hlavica postele stala luxusným vzhľadom. Rastlinný metalizovaný vzor sa prelína zo slnečných lúčov a ak sa pozriete pozorne, dokonca aj farba sa mení, postupne sa mení z šedej na ružovú.

Skutočná geometria

Móda pre geometrický vzor neprejde a 2018. Sú to rozmery miestnosti, štýl interiéru, svetelné prvky, ktoré nám diktujú, aké tlače si vyberiete - malé postavy alebo veľké objemové čiary.

Vzory a ozdoby

Podklad pre pozadie môže vytvoriť nielen monochromatické steny, ale aj tapety s rafinovaným vzorom alebo elegantným ornamentom. Vyznačené čiary a hladké kudrlinky, ktoré sa stávajú mimoriadnymi úžasnými vzormi, ako je mágia, priťahujú oči druhých, preto ich nemožno ignorovať.Klietka a pásik

Milovaný mnohými kockovanými alebo pruhovanými potlačami a tento rok sa postaví na silnú pozíciu. S touto dekoráciou môžete nielen vytvoriť osobitnú atmosféru pohodlia a jedinečný moderný štýl, ale aj úspešne hrať s priestorom.

Tak, horizontálne pruhy výrazne rozširujú miestnosť, respektíve zvislé výkresy vytiahnuť.

Kvetinové motívy a kvetinové výtlačky

Rastlinné vzory na plátnoch vždy zostávajú v móde. Avšak dnešné kvetinové motívy sa najčastejšie používajú merateľnejším spôsobom, pričom sústreďujú pozornosť napríklad na jednu stenu.

Čerstvá žltozelená paleta zapĺňa spálňu s čerstvosťou. Dekorácia je tu samotná výzdoba - prírodná tapeta s motýľmi, listy, kobylky.

Malé a expresívne, realistické a vo forme ornamentu - akékoľvek kvetinové výkresy prinesú do interiéru príjemné emocionálne prostredie.


Rozsah farieb

Rozmanitá oblasť modrej bude na vrchole v roku 2018. Jeho úžasné varianty - indigo, tlmený s odtieňom šedej, more, ušľachtilý ultramarín, neba modrá - radikálne zmení situáciu v dome. Navyše zaujímavé kontrastné kombinácie modrej s inými tónmi môžu výhodne klásť dôraz na zónovanie.

Najpriaznivejšia modrá farba bude pre spálne umiestnené na južnej strane s jasným slnečným osvetlením. Koniec koncov, modrá paleta odkazuje na chladné tóny.

Bezpochyby je favoritom roku 2018 ušľachtilá šedá farba. Jedná sa o jednu z najpopulárnejších základných farieb, ktorá sa kombinuje s väčšinou ostatných tónov, rôznych nábytku, textilu a dekoratívnych prvkov.

Šedý aj v detskej izbe bude vynikajúcou spoločnosťou pre akúkoľvek paletu, aby získal moderný a štýlový dizajn.

Ďalšia nepostrádateľná farba pozadia je béžová. V roku 2018 bude najzaujímavejšia z jeho poznámok prítomná vo väčšine moderných návrhov spálne.

V hornej časti tejto sezóny tiež čierne a biele grafické kresby a vzory.

Nástenná nástenná maľba

Ak máte nudný výhľad na parkovisko mimo okna namiesto krásneho mora alebo panoráma mesta, vytvorte alternatívnu možnosť zdobením steny nástennými nástennými maľbami. Moderné druhy sú ďaleko od zvyškov sovietskeho systému. Výrazne sa líšia v kvalite materiálov a predmetoch.

Štýlové tapety s vysokou kvalitou dokážu vytvoriť niečo výnimočné v modernom dizajne. Toto je jeden z najlepších spôsobov, ako zvýrazniť zvýrazňovaciu stenu. Neuveriteľné obrazy v 3D, krajiny, bezkonkurenčné minimalistické kresby a iné kreatívne predmety prinesú osobitnú náladu, poskytujú jedinečnú atmosféru.

Obraz máp sveta, rôznych krajín a miest sa nedávno stal populárnym. Tvorivo štylizovaný interiér, vyzerajú veľmi originálne.

Niekoľko originálnych možností

Chcete priniesť kráľovský dotyk do neutrálneho interiéru? Je tu jeden trik. Nakreslite čelnú dosku pomocou šablóny.

Detské výtlačky

Stenu tohto dieťaťa zdobia tapety s kresbou kresby pirátov z Karibiku.

Dynamický módny interiér v detskej izbe vytvára svetlé detaily s balónikmi na tapety, ktoré dokonale zapadajú do všeobecnej myšlienky pop art.

Ako môžete vidieť, výber aktuálnych možností tapety pre spálňu je dosť bohatý. Nové nápady kombinované s všestrannými odrodami, ktoré zaberajú najvyššie pozície viac ako jeden rok, naznačujú, že do známeho interiéru prinášame aspoň dúšok sviežosti. Ale napriek módnym trendom sa vždy spoliehajte na osobný vkus!