Krása

Módny podzimný kabát 2018: 70 najlepších nápadov pre teplý a štýlový vzhľad.

Akonáhle začne studený vánok vyfúkať, premýšľame o aktualizácii nášho jesenného a zimného šatníka. Teplejšie dni sú stále v plnom prúde, ale mať krásny a najdôležitejšie teplý kabát vo vašom šatníku je potrebné, aby prvé ochorenie vás neprekvapí.

Dizajnéri vynaložili veľa úsilia na to, aby prvé obrázky na jeseň vyzerali nezvyčajne, jasne a štýlovo. Najnovšie zbierky slávnych návrhárov stelesnili hlavné módne trendy a individuálne preferencie väčšiny dievčat.

Čo čaká každý modelista z jesenného a zimného kabáta? Mal by byť predovšetkým teplý, štýlový a krásny. Ak sa prvá charakteristika ľahko dosiahne použitím materiálov ako kašmírový, tvídový, gabardinový, vigónový, potom sa museli pokúsiť ostatní dizajnéri.

Štýlová srsť: jeseň roku 2018

Podzimný náter má výrazné rozdiely od zimných modelov. Na šitie ľahkých náterov sa používa sametový kord, moleskin, jazvecká manšestra. V týchto šatách nie je horúce a pohodlné. Nemenej dôležité v jesenných modeloch a dĺžke. Móda preferuje krátke verzie, ktoré sa ľahko odhodia od ramien, ak sa slnko ohreje.

Pre chladné jesenné dni si vyberte brokát, satén, žakár, plášť plášťa. Krásne vyzerajú modely s prídavkom viskózy, polyesteru a vytvárajú vzorovaný reliéfny povrch.

Jeseň klasický strih

Zdá sa, že so všetkými rôznymi štýlmi je nepravdepodobné, že klasický model nájde svojich fanúšikov. Ale zbierky jeseň-zima 2018-2019 ukázali, že obvyklé modely v podlahe a midi sú stále populárne a v dopyte od fashionistas.

Klasický kabát - výber žien hľadajúcich eleganciu. Dokonale sa hodí do každodenného a obchodného štýlu. Tradičný štýl prešlo niekoľkými zmenami. Okrem priamej siluety v trende, tenké, voľné, siluety A modelov.

Módny podzimný kabát 2018 s kožušinovým golierom

Kožušiny a ovčej kože už nie sú v móde. Množstvo kožušiny je považované za bez chuti. Nahradili ich jesenné kabáty s kožušinovým lemovaním, vrátane veľkých kožušinových obojok. Kabáty s nádhernými líškami z líšky alebo ovčej kože vyzerajú luxusné a bohaté.

Svetlá umelá kožušina nie je nič menej pôsobivá. V trende karmínové, tyrkysové, žlté odtiene. A kožušinové ozdoby sa nezastavia u golierov. V najnovších zbierkach Prady sú modely s kožušinovým dekorom na leme kabáta.

Módne dámske kabáty s originálnymi rukávmi: jeseň 2018

Tvar rukávov na jeseň roku 2018 položil hlavný dôraz. Ak zostávajúci štýl zostal takmer nezmenený, potom rukávy prešli značnými zmenami. V tejto sezóne dizajnéri ponúkli módne modely ženám, v ktorých tvar a strih rukávov vyzerajú viac než originálne.

Pozrite sa na modely s baterkami, asymetrickým strihaním, rukávmi ¾. V kombinácii s lakonickým rezom sa objavia krásne a elegantné modely. Srsť s objemnými rukávmi a rozšírená ramenná rada bude najlepším nákupom jesennej sezóny.

2018 Prešívaný jesenný kabát

Prešívaný plášť 2018 je reprezentovaný nezvyčajnými a veľmi originálnymi modelmi. Ohromujúca jeseň 2018 prešívaná kabát sa podobá deku, mäkkej a teplej.

Takéto modely sú pokračovaním štýlu ľanu, ktorý dnes dominuje svetovej móde. Zdá sa, že dizajnéri sa rozhodli pokračovať v tomto populárnom trende a prezentovali verejnosti komfortné a krásne obrázky v prešívanej verzii.

Štýlový kabát: jeseň roku 2018

Šatka je výhradne jesenný model, v ktorom bude pohodlný v chladných dňoch. Tento štýl je tiež ozvenou štýlu bielizne. Hlavné prvky tohto trendového smeru sú prítomné vo všetkých modeloch županu.

Srsť sa hodí takmer akémukoľvek typu figúrky. Jedná sa o štýl, ktorý možno kombinovať podľa vašich predstáv: opotrebovaný s páskou, s vôňou alebo široko otvoreným. Všetky možnosti vyzerajú nádherne, bez ohľadu na výšku a tvar.

Nadmernú jesennú vrstvu

Nadmerný štýl nie je ďaleko od módneho sveta. Tento štýl aktívne propagujú svetoví dizajnéri, ktorí vo svojich zbierkach nevyhnutne zahŕňajú modely veľkých rozmerov. Výhody zámorského štýlu zahŕňajú skutočnosť, že tieto oblečenie sú vhodné ako pre plné, tak pre tenké dievčatá.

Nadrozmerný štýl plášťa vyzerá striktne a stručne. Dizajnéri ponúkajú klasické modely s ohybnými obojcestmi, dvojitými ramenami a jednoramennými nadmernými modelmi. Srsť je perfektne kombinovaná s topánkami s podpätkami: členkové topánky, topánky s podrážkou pre traktory. Obrázky s teniskami a teniskami na hrubých plošinách nevyzerajú nič menej štýlové.

Skontrolujte kabát: jeseň-zima 2018

Zvyčajná kockovaná tlač tejto sezóny sa objavila v novom nádhernom druhu. Klasický "tartan" už dlho nevyjde z módy, je to klasika. Ale dizajnéri ponúkajú originálnejšie a jasnejšie kockované výtlačky napodobňujúce kvetinové, živočíšne a abstraktné vzory.

Srsť v klietke je vec, ktorá si vyžaduje špeciálny prístup. Veľmi dôležitá je veľkosť bunky, ktorá je schopná vizuálne naplniť alebo naopak utiahnuť obrázok.

Podzimný kabát bez rukávov

Podzimný kabát bez rukávov - výber odvážnych a odhodlaných dievčat. Má takéto kabát právo existovať? Takéto modely sa často nachádzajú na móle a v šatníku jednoduchých módnych návrhárov. Ak existuje možnosť výberu medzi kabátom a rukávmi alebo bez nich, potom stojí za to, aby ste sa rozhodli pre prvú. Vyzerá dobre.

Ak pôvodný vzhľad kabáta bez rukávov stále priniesol vaše srdce a ste odhodlaní doplniť svoj šatník s touto vecou, ​​potom sa pripravte na vytvorenie chytľavých a extravagantných obrázkov. Perfektne zmieša kabát bez rukávov s teplým sveterom a dlhými rukavicami. Bez rukávov je praktická možnosť pre dievčatá, ktoré vedú aktívny životný štýl.

Podzimná vrstva 2018: skutočné farby a kombinácie

Uznaný trend jesennej sezóny v roku 2018 je srsť svetlých nasýtených farieb. Klasické tmavé odtiene sú stále populárne, ale naozaj módne a farebné získajú obraz s kabátom slnečných letných odtieňov.

Na vrchole popularity kabátu nasledujúcich farieb:

  • hodvábna látka
  • Solferino
  • Alizarin
  • madeira

Pre prísny kancelársky vzhľad si vyberte lachtánsky plášť s burgundovým podtónom. Ľahký lesk, bohatý, elegantný vzhľad bude prezentovaný spolu s takými odtieňmi ako:

  • portského vína
  • magenta
  • rezačky
  • ametyst
  • levanduľa

Pri hodnotení kolekcií jeseň-zima 2018-2019 možno s istotou konštatovať, že nové kolo začalo módne na kabáte. Dizajnéri prehodnotili svoj postoj k tomuto prvku jesenného obrazu a čoraz častejšie ponúkajú módne ženy veľkolepé, štýlové a pútavé modely, v ktorých sú prvé jesenné prechladnutia oveľa ľahšie vnímané.