Články

Akú farbu slávi Nový rok 2018?

Každoročne módy sú znepokojené otázkou, čo je sláviť dovolenku. Zvlášť poverčivé veria, že šťastie v novom roku bude závisieť od farby a modelu ich šiat. Iní jednoducho chcú používať farby totemového zvieraťa, čím vytvárajú svoj vlastný jedinečný štýl pre magickú noc. Hlavné farby tiež závisia od nastavenia tabuľky a dekorácie miestnosti.

Hlavné zásady pre výber novoročného oblečenia v roku 2018

Paleta, ktorú ponúka Yellow Earth Dog, nebude schopná vyhovieť tým, ktorí sú zvyknutí na jasné farby. Totem vyžaduje použitie teplých pieskov, ktoré nie sú schopné zdobiť. Existuje však množstvo odtieňov, ktoré pomôžu diverzifikovať novoročný luk.

Pri výbere oblečenia alebo obleku sa nezabývajte farbou. Pes má niekoľko znakových znakov, ktoré majú tiež dôležitú hodnotu. Napríklad zviera nie je náchylné k obchodnému duchu a sebectvu. Preto farba nebude preňho taká dôležitá ako štýl šiat. Jasné výtlačky však nie sú vítané. Odporúča sa vyhnúť sa prestížnosti a okázalým farbám. Dokonca aj zlacnenie, ktoré dovoľuje pes, by sa malo používať s mierou a v tichých verziách.

Veci vybrané pre nový rok by mali byť elegantné a pohodlné. Korzety a rôzne ozdobné ozdoby by mali byť odložené na iný čas. Ale nadmerná jednoduchosť alebo obraz "šedej myši" tiež nebudú môcť zarobiť zhovievavosť patróna nového roka. Mäkké tkaniny by mali meniť brilantný lurex a taftu, dúhová hra - dať priestor na upokojenie hlbokých odtieňov.

Farby prvkov krajiny

Pokiaľ ide o zemitú farbu, všetko sa javí ako šedá a hnedá. V tomto prípade to úplne nie je. Žltý pozemský pes vám umožňuje používať všetky rôzne prírodné odtiene. Voľba poskytovaná totemom je široká: odtiene žlté, hnedé, béžové, zlaté. Mäkké tkaniny s leskom pomôžu robiť ich bohatšie: saténový, hedvábný, hladký gabardín, jemné úplety. Budú perfektne kombinované s čipkou, ktorá vyzerá skvelo v odtieňoch ecru, šampanského a horkej čokolády.


Aj v palete odtieňov, podľa čínskych pojednaní, môžete zahrnúť sivú, terakotovú, oranžovú a farbu mokrého asfaltu. Môžu sa použiť aj iné farby, ale nemali by byť pozadie alebo farby totemu by mali byť v kompozícii potlačené.


Je potrebné vyhnúť sa červenej farbe. Pre zvieratá je to spojené s ohňom, ktorého sa väčšinou bojí. Môžete ho však stále používať v detailoch. Napríklad pomocou červených odtieňov môžete vytlačiť lúky alebo bobule lúk na výtlačku, čo nebude deformáciou prírodných motívov.

Červená farba sa nestane vydedencom na Silvestra. Reinkarnoval sa len v ušľachtilejších a hlbších odtieňoch. Oblečenie burgundskej bude celkom vhodné a priaznivo prijaté Žltým psom. Velvet, koža, hodváb a čipky vyzerajú úžasne v tomto odtieni.

Nezabudnite na klasické farby: čierna, fialová, zelená, modrá. Hoci nie sú vždy klasifikované ako prirodzené odtiene, stále sa budú páčiť patrónke roka. Práve tieto farby zosobňujú obmedzenie a skromnosť tak blízko k duši zemského psa. Tí, ktorí sa cítia odradiť v takom nenápadnom oblečení, je dovolené nosiť jasný pás alebo zriediť obrázok iným jasným malým detailom.Kvôli prirodzenému sklonu hlavného hosťa z dovolenky budú existovať živočíšne a zeleninové výtlačky, kvety a trávy v trende, pozadie nebeského odtiene. Aj v novoročnom obraze môže byť veľa khaki, svetlo ružová a vínová. Ak je to žiaduce, tento rozsah je možné rozšíriť o teplé a studené odtiene uvedených farieb.

Pes podporuje akékoľvek odtiene žltej farby: zrelú pšenicu, citrón, piesok, med - to všetko je vhodné na vytvorenie nového obrazu. Zelená škára je roztiahnutá na všetky odtiene od bledého močiarneho až po svetlé smaragdovo zelené a hnedá je reprezentovaná celým spektrom od ľahkej kávy po tmavú čokoládu.Alternatívou k zemitým odtieňom bude pastel: práškový, vanilkový, ecru, mäta, svetlý korál, broskyňová, mliečna, špinavá ružová, krémová, lila, modrá. V týchto odtieňoch vyzerajú úžasné oblečenie zo svetelných tokov.
Farba topánok a príslušenstva

Široká škála odtieňov ponúkaných na použitie na Silvestra nie je vždy možné použiť na topánky a príslušenstvo. Napríklad žltá alebo hnedá zriedkavo zosúladia farbu šiat. Preto je vhodné zamerať sa na klasické čierne topánky.

Béžová farebná obuv má tiež určitú všestrannosť. Biele topánky vyhovujú väčšine oblečenia a tiež vám umožňujú vytvoriť vizuálny efekt dlhších nohavíc.

Pri výbere doplnkov výhodu v zlatých šperkov. Pes nedovolí nosiť dámy a krátke hrubé reťazce, skôr ako golier. V hornej časti sú prívesky na tému psa: labky, kosti alebo silueta tohto zvieraťa. Tiež vhodné šperky z hlavných farieb na Silvestra. Výhodné môžu byť výrobky z polodrahokamov alebo polodrahokamov alebo dreva. Voľba v prospech jantáru bude na prahu roka. Najvhodnejšie sú psy.

Použitie jednoduchých štýlov a pokojných farieb v odevoch umožňuje zamerať sa na kabelku. Môže to byť spojka alebo malá čierna alebo béžová kabelka s pozláteným dekorom.

Kreatíva v novoročných odevoch

Ak má pes obmedzenú farebnú schému čiastočne, potom veľmi podrobne vybrala výber výkresov. Non grata budú všetky obrázky mačky a všetkých druhov plazov. Sú to nepriateľské totemické živočíchy, ktoré môžu prilákať patrónku roku 2018 hostiteľovi odevov. Patria sem aj leopardové, tigerové výtlačky, ako aj pytónová koža.

Napriek skromnosti a zdržanlivosti totemového zvieraťa v oblečení je povolený kovový lesk. Pre tých, ktorí v hlavných farbách nemajú dostatok lesku a jasu, vyhovujú veciam kovových odtieňov. Nezáleží na tom, čo sa bude nalievať. Môžete si vybrať šaty, šaty, sukňu alebo blúzku. Taktiež taška a topánky môžu svietiť striebrom alebo zlatom. Všetok luxus týchto odtieňov sa prenesie na tkaniny hladko tečúce cez telo: satén, čipka, hodváb.


Vzhľadom na niektoré obmedzenia poskytuje žltý pes Zeme dostatok priestoru na letný zážitok. Pod popisom vianočných odevov sa hodí tisíce lukov. Preto sa každá móda môže cítiť pohodlne a dôverne na Silvestra.

Loading...