Krása

Dámske módne klobúky: jeseň-zima 2017-2018

Štýlový obraz skutočného fashionista je nemysliteľný bez pôvodnej čiapky, ktorá harmonicky dopĺňa vzhľad a je hlavným módnym doplnkom mnohých módnych období.


Podľa mnohých dievčat, klobúky nechodia k nim, vyzerajú nudné a nudné v nich. Dizajnové kolekcie klobúkov prezentované v novej sezóne jeseň-zima roku 2018 úspešne rozptýlia tento stereotyp, čo každému dievčaťu umožní vybrať model, ktorý vyhovuje jej najlepšiemu.

Rôzne štýly, farby, štylistické trendy v novej kolekcii klobúkov vám umožnia nájsť tie správne modely pre tie najprepracovanejšie módne oblečenie.

Módne klobúky 2018: Súčasné trendy

Hlavným trendom, ktorý je možné vysledovať v klobúkoch na jeseň av zime roku 2018, je kombinácia komfortu a štýlu.

Pôvodný a elegantný štýl čiapky by mal byť kombinovaný s hlavnou funkciou čelenky - ochrana pred chladom a vetrom.

V roku 2018, na vrchole popularity, budú pletené klobúky najrôznejšej hustoty pletenia. Najdôležitejšie praktické a funkčné čiapky z akrylového plátna alebo hrubej hrubej priadze.

Nemenej populárne sú barety, ktoré robia obraz ženy žiarivejšou a elegantnejšou vo francúzštine.

V chladných zimných dňoch nemôžete robiť bez kožušinových klobúkov, ktoré sú v nových zbierkach prezentované v najočakávanejších štýloch.

Zoberme si na každú verziu čelenky podrobnejšie a zvýrazníme tie najstylovejší možnosti.

Pletené elegantné

Bez ohľadu na to, ako sa mení móda, sú pletené klobúky vždy relevantné. Existuje toľko štýlov pletené čiapky, ktoré každé dievča nájde vhodné a jedinečné pre seba.

Módne trendy 2018 sú rozdelené do dvoch táborov. Na jednej strane existujú priaznivci klasických modelov (Anna Sui, Ralph Lauren), takzvaná čapica. Na druhej strane, prívrženci čiapky s veľkými viskóznymi a expresívnymi objemovými ozdobami.

V roku 2018, bezpochyby, najdôležitejšie budú klobúky s veľkým rustikálnym viskóznym.

Takéto čiapky sa môžu voľne držať na hlave a vytvárajú pocit vzdušnosti. Uzávery s veľkou viskózou môžu byť zdobené sviežimi pomponmi, dverami, kombinované textúrované viskózne.

Miniatúrne modely jednoduchého štýlu, pevnej hlavy a uší nájdu svojich fanúšikov. Klobúk, doplnený dekoratívnymi prvkami - jasnými a výraznými dekoráciami - bude váš výraz výraznejší a sebestačný.

Osobitné pomocné pomôcky, ak sú na čiapke prítomné. Pompom bude oveľa veľkolepejší a väčší objem, váš obraz bude efektívnejší a ženský.

Štýlové klobúky s aplikáciou

Čiapky s aplikáciami sú veľmi obľúbené u mladých módnych žien, ktoré chcú deklarovať svoje princípy do sveta pomocou nápisov na čelenku.

Klobúk musí mať malý úplet vyrobený zo syntetických alebo bavlnených nití, aby textúra väzby neodvrátila od hlavnej výzdoby čelenky - aplikácie.

Vo forme aplikácie sa používajú výrazy a jednotlivé slová, ktoré môžu byť celé slogany, najčastejšie v angličtine.

Predpokladom je kontrast medzi hlavnou farbou čiapky a nápisom. Žltá farba na čiernom, modrom alebo červenom pozadí a iné odtiene.

Okrem titulkov môžu byť čiapky ozdobené originálnymi drevenými ikonami, farebnými ikonami, kamienkami alebo kovovými brošňami.

Berets - retro, ktorá je vždy v móde

Barety sú synonymom pre ženskosť a štýl. Moderné barety prešli mnohými zmenami, ktoré im umožnili doplniť obrazy dnešných módnych šiat.

Môžete nosiť barety rôznymi spôsobmi: miernym posúvaním na jednu stranu alebo zadnú časť hlavy.

Tenké kožené barety dokonale zapadajú do sady plášťov alebo džínsových bund.

V teplom období sa získa veľmi efektívny obraz kombináciou ľahkej barety s džínovými kombinézami a košikou. Určitý rustikálny mestský štýl.

A naozaj nepostrádateľné sa dopĺňa klasický oblek, takže dievča je skutočne štýlová dáma.

Pokiaľ ide o rozsah farieb, nie je potrebné dodržiavať klasické tmavé odtiene. Vyskúšajte baret z vínovej lakovej kože alebo šedej vlny.

Dekoračné prvky v módnych modeloch roku 2018 sú jednoducho povinné - pletené kvety, volumetrické vzory alebo ozdoby vám urobia vaše tipy oveľa jasnejšie a atraktívnejšie.

Zimný trend: kožušinové klobúky 2018

Kožušinové klobúky rovnaké ako pletené zostávajú predmetom preferencií mnohých módnych šatov niekoľko sezón v rade.

Dôvodom je nielen teplo a pohodlie kožušinových klobúkov, ale aj možnosť doplniť prakticky akýkoľvek vzhľad s nimi.

Kožušinový klobúk je nepostrádateľný pre kožušinový náter ľubovoľnej dĺžky. V roku 2018 sa pokúste vybrať kožušinový klobúk z podobného kožušinového plášťa - vo farbe a štruktúre.

Farebná schéma klobúkov v roku 2018 sa zmenila. Namiesto pastelových odtieňov a šedých tónov prídu svetlé vyzývavé tóny - žltá, ružová, biela.

Najvýznamnejšou je v roku 2018 klobúky vyrobené z netradičnej kožušiny - mutón, mýval, líška líška atď.

Rôzne štýly kožušinových klobúkov - náušníc, kociek, čiapky, kapucne, okrúhlych klobúkov vám umožnia vybrať ten správny model aj pre tých najsofistikovanejších módnych šiat.

Kožušinová odroda: klobúky s náušnicami

Štýl klobúkov s ušami je známy od čias tatarsko-mongolského jarma a sovietskych pochodov ako vojenský atribút. Odvtedy sa klobúk veľmi nezmenil.

Moderné klobúky s náušníkmi sú oveľa estečnejšie a jemnejšie. Opakovane sme sa pozerali na náušnice na módnych prehliadkach Moncler Gamme a Ralph Lauren. V zime roku 2018 sa pravidelne objaví klobúk s náušnicami na hlavách módnych šiat.

Aktuálne modely 2018 sú volumetrické modely dlhého kožušiny. Obvykle? Áno, ale toto sa nevzťahuje na farebnú škálu klobúkov s ušami. Nadchádzajúca sezóna bude predstavovať skutočnú explóziu farieb - modrej, fialovej, žltej na klobúkoch s náušnicami, ktoré zaručujú, že priťahujú pozornosť ostatných.

Cap-kapucňa

Po "nezabudnuteľných" farebných klobúkoch, ktoré mnohí z nás mali v detstve, módy sú jednoducho alergické na tento štýl.

Moderní dizajnéri však dýchali nový život do tejto čelenky a ukázali, že pri správnom prístupe môže klobúk výhodne zdôrazniť krásu dievčaťa.

V roku 2018 by veľa módnych žien uprednostnilo klobúky, kapuca v podobe dlhej pleteniny, ktorá môže byť navinutá, ako chcete. Krytka je ideálna na chladné jesenné a teplé zimy.

Čiapky so závojom

Klobúky so závojom - to už módne ženy dlho čakajú. Závoj na zimných klobúkoch dýchal nové náhľady do čelenky a pevne sa usadil v srdciach a hlavách dievčat.

V novej sezóne sú pletené klobúky s jemnou textúrou alebo háčkované klobúky zdobené závojom.

Dĺžka závoja sa môže meniť individuálne a dosiahnuť okraj horného pera.

A samozrejme, nerobte bez dekorácie. Môže to byť veľa umelých kvetov alebo zloženie čarovného hrášku.

Vrchol ženskosti a krásy: Klobúky 2018

Klobúky sú tak rozporuplné medzi dizajnérmi, že neprestajné spory medzi Armani, ktorý tvrdí, že dokonalý klobúk je bowlingový klobúk, a Lanvin, ktorí popularizujú možnosť kovboja, neumožňujú nájsť kompromisný štýl pre túto klasickú čelenku.

Ale bez ohľadu na to, akú vášeň na pódiu bola v plnom prúde, mnoho dizajnérov súhlasí, že klobúk 2018 musí mať prehnané okraje. To je mimoriadne elegantné.

Čiapky, rovnako ako dekorácie, nestane veľa. V šatníku modernej módy nájdete rôzne štýly čiapky od jednoduchej čiapky až po elegantný klobúk. Každý model, nepochybne, dopĺňa štýlový vzhľad a teplo v chladných zimných dňoch.

Loading...