Články

Módna manikúra na krátke nechty: najlepší nový 2018

Každá dievčina vie, že nielen jej tvár, vlasy a telo by mali byť dobre upravené, ale aj jej ruky. Koniec koncov, sú považované za vizitku osoby. A aj keď z nejakého dôvodu nemáte dlhé nechty, nezáleží na tom. Moderná móda čoraz viac zameriava pozornosť na prirodzenosť, takže krátke nechty dnes na vrchole popularity. Ak chcete vyzerať štýlovo v roku 2018, stačí vybrať si jednu z prezentovaných módnych manikúrov.

Výhody krátkej manikúry

Na každej manikúre by ste nezastavili vašu pozornosť, hlavnou vecou je, že perá vyzerajú dobre upravené. Aby sa zabránilo vzniku pigmentových škvŕn na koži, pravidelne sa odlupujte a ruky ošetrujte maskou.

Súčasne má krátke nechty niekoľko výhod oproti dlhým:

  • Pre krátke nechty je oveľa jednoduchšie starať sa o nechtový tanier a prinášať mu atraktívny tvar.
  • Manikúra sa stane praktickejšou.
  • Krátka manikúra nebude zasahovať do domácich prác alebo iných povinností.
  • Manikúra pre krátke nechty je úsporná.

Hlavné trendy

2018 bude pokračovať v trende prirodzenosti. Preto sa optimálna dĺžka môže považovať za takú, kde voľný okraj nechtovej dosky bude vyčnievať iba niekoľko milimetrov. Prirodzené by malo zostať a tvar nechtu. V roku 2018 budú dôležité oválne alebo mandľové tvary nechtov s čistými okrúhlymi okrajmi.

Rok hlinitého psa prinesie módnym ženám veľa nových myšlienok, medzi ktorými sa konzervatívne rozhodnutia dobre stretnú s jasným dizajnom. Talizmanom budúceho roka je diamant, takže by ste mali venovať pozornosť dekorácii nechtov s rôznymi kamienkami, kamienkami a iným jasným dekorom.

Nemenej populárne bude kombinácia rôznych textúr. Napríklad, na lesklý základ, môžete vytvoriť sametový ornament s pomocou prášku.

Pre tých, ktorí radi experimentujú, prinesie 2018 zaujímavé nápady. Na vrchole vrcholov bude matná manikúra, chameleón, mačacie oko a efekt rozbitého skla. Medzi novými produktmi môžete vybrať imitáciu prírodného kameňa. Pretože ste si urobili mramorovú manikúru, môžete si byť istí, že nebudete ponechaní bez pozornosti.

Ak hovoríme o farbe, je to predovšetkým žltá, oranžová, modrá, červená a všetky jej odtiene. Medzi novinkami nového roka môžeme rozlíšiť kombináciu podobných farebných odtieňov (fuchsia s ružovou, oranžovou s citrónom).

Nezabudnite však na prirodzenosť. Pastelové farby (broskyňová, béžová, svetlo modrá a svetlo ružová) budú v roku 2018 požadované.

Manikúra s kamienkami

Tento dekor sa dá nazvať univerzálny, vhodný pre akýkoľvek dizajn nechtov. Pomocou kamienkov si môžete vytvoriť samostatný vzor a vyzdobiť s ním nejaký vzor. Obe jednoduché riadky a zložité vzory budú vyzerať krásne.

A tí, ktorí sa nechcú obťažovať príliš veľa, môžu jednoducho urobiť "kaviár" dizajn pestrofarebného plazoru malých kamienkov. V ideálnom prípade táto manikúra vyzerá v kombinácii s krúžkami, ktoré zdobia nechtovú dosku.

Môžete zdobiť s kamienkami nielen slávnostnú manikúru, ale aj každodennú. Najdôležitejšou vecou nie je zabudnúť na zmysel zmierenia, inak riskujete, že sa zdáte bez chuti.

Prípadne môžete použiť malý lesklý konfety kamifubuki. Samostatne môžete vyzdvihnúť malé alebo naopak veľké kruhy alebo ich kombinovať podľa vlastného uváženia.

Geometrický vzor

Geometrické vzory, ktoré sú zdobené nechtíčkami, naďalej zostávajú na vrchole popularity. Ale v roku 2018 sa stane živšie. A všetko preto, že móda obsahuje farby ako levanduľa, oranžová, fuchsia a ďalšie.

Možnosti vytvorenia takej manikúrnej hmoty. Môže to byť priamka alebo nepravidelne tvarovaná čiara.

Pri výbere smeru kapiel je dôležité zvážiť niektoré funkcie. Ak je klinec krátky a zároveň široký, je lepšie zostať na zvislej línii. Na úzkych nechtoch bude vodorovná lišta vyzerať skôr, čo vám umožní vizuálne zväčšiť šírku nechtov.

Pre tých, ktorí si nie sú istí, že môžu rovnomerne nakresliť čiaru, vytvoria sa špeciálne kovové pásy, nalepené na správnom mieste a na vrchu pokryté transparentným lakom.

Francúzska manikúra

Tento dizajn sa stal klasickým. Ale aby ste nevyzerali staromódne, dizajnéri to trochu zmenili, čo je živšie a výraznejšie.

V roku 2018 bude francúzština neštandardná. Vodorovná lišta môže byť jasná a dokonca kontrastuje s hlavným povrchom.

Miešanie textúr je tiež povolené. Podklad môže byť lesklý, zatiaľ čo pás je matný a naopak. Pridaním niekoľkých ďalších kadeřníkov získate abstraktnú kompozíciu.

Rád si nastavíte akcenty? Zvýraznite niekoľko prstov s čipkami alebo kvetinovými prvkami, dokončite dekor s jiskrami alebo kovovými stuhami.

Mesačná manikúra

Medzi univerzálne typy manikúry pre krátke nechty možno identifikovať lunárne. Je vhodný pre kanceláriu aj párty. V roku 2018 sa módnym ženám ponúka ponúknuť kreativitu. K tomu môžete hrať s dierou, čo je konkávne, obdĺžnikové alebo trojuholníkové. Navyše, môže byť posunutá vyššia, urobená asymetrická alebo nechať na nej nenápadné plochy.

Tiež máte možnosť experimentovať s farebným gamutom. Teraz nie je potrebné vyberať klasické odtiene. Dômyselné dievčatá budú radi kombinovať tie mimoriadne farby, ktoré hrajú s kontrastom.

Zároveň nezabúdajte, že mesiac manikúra vizuálne skráti klinec. Preto sa táto technika môže použiť len pre tých, ktorých nechtová doska je mierne pretiahnutá a má oválny alebo mandľový tvar.

Manikúra s nálepkami

Ak si nie ste istí, že môžete urobiť dokonalý výkres, ale chcete si neobvyklú manikúru pre seba, samolepky vám pomôžu. Každý rok ich výrobcovia berú do úvahy všetky módne trendy a na tomto základe vytvárajú svoje výrobky.

Existujú 2 typy samolepiek: prenosné a voda. Ak chcete použiť vodnú nálepku, musíte ju ponoriť pol hodiny do vody. Potom opatrne odrežte vzor a naneste ho na klinec pokrytý základňou. Používa sa horná fixácia. Výhodou takejto nálepky bude vizuálna prirodzenosť.

Prenosné nálepky nevyžadujú predbežné namáčanie. Podľa želania si môžete vybrať tematické výkresy alebo jednoduché ozdoby.

craquelure

V roku 2018 bude veľmi populárny štýl vinobranie. Tento efekt má craquelure. Na výrobu takejto manikúry stačí na základňu naniesť špeciálny lak, ktorý praskne počas sušenia a vytvára efekt krokodíla alebo hada.

Existuje ďalšia možnosť na dosiahnutie tohto efektu - použitie špeciálnej fólie. Vytvára zrkadlovú textúru s napodobením krakovania. Ideálne umelé trhliny vyzerajú na svetlej manikúre.

kartová hra

Vplyv ombre je vizuálny hladký prechod blízkych odtieňov. Na použitie takejto manikúry pomocou špeciálnej techniky. V tomto prípade môže byť prechod nielen horizontálnym, ale aj vertikálnym. Najdôležitejšou vecou je dobre zvolená kombinácia farieb.

Ako môžete vidieť, existuje veľa možností na vytvorenie manikúry pre krátke nechty. Ale podľa toho, čo si vyberiete, najdôležitejšia vec je skombinovať ju s typom farby a zosúladiť s vytvoreným obrazom.

A akú manikúru pre krátke nechty dáte prednosť?

Loading...