Krása

Oblečenie štýl 2018: súčasné trendy v móde žien

Trendy 2018 kombinujú pohodlie a praktickosť. Hlavnými trendmi budúceho roka sú pozoruhodné vzory v patchwork, kombinácia chytľavých štruktúr tkanín, veľkolepé vyšívanie. Čo sa týka farieb, dizajnéri sa rozhodli neobmedzovať a používali v jednom oblečení tie najneobvyklejšie a extravagantnejšie farby.

Kvetinové a zvieracie výtlačky, etnické motívy a dravé farby sú stále v trende. Výšivka je prezentovaná ako úžasný detail na obchodných košoch, nohaviciach a blúzkach.

Aktuálne trendy v odevoch 2018

Módne kritici identifikovali hlavné trendy v roku 2018, založené na týždni módy v Miláne a Paríži. Vo všeobecnosti, oblečenie z nadchádzajúcej sezóny môže byť opísané ako svetlé a chytľavé, ale zároveň veľmi pohodlné a pohodlné na nosenie. Návrhári sa rozhodli zamerať sa na praktickosť a jednoduchú kombináciu obrázkov.

Ozdobné oblečenie zahŕňa šnurovanie, dekoratívne zipsy, veľké vrecká na náplasty, pásy v širokom kruhu. V chladných ročných obdobiach sú dievčatá vyzvané, aby sa obliekli v teplom a príjemnom dotykovom úplete. Neuveriteľne populárne je veľké pletenie, pletené šaty v podlahe pod krkom, tuniky a mono luky s pletenými oblekmi.

Denim pre všetky časy

70. móda sa vracia na pódiá, ale v agresívnejších prejavoch. Džínové odevy - kombinézy, nohavice, košele, šaty a šperky zdobia početné nity a falošné vrecká. Je dovolené kombinovať niekoľko odtieňov do jedného denimového obrazu. Je to nenahraditeľná voľba pre životné prostredie v meste.

Praktické úplety

Útulné pletené odevy oslovia dievčatá, ktoré oceňujú pohodlie a krásu v jednom obraze. Pletené šaty, bundy, sukne, mikiny a obleky sú nepostrádateľné pre každodenné luky. Módni návrhári ponúkajú stručné modely s minimom dekorácie. Jedná sa o všestranné oblečenie, ktoré sa ľahko kombinuje s ostatnými odevmi.

Útulné roláky a šaty pod krkom

Rollover - základná vec každého šatníka. S ním môžete každý deň vytvárať originálne obrázky a vyzerajú úžasne. Turnačka sa dobre hodí na bundy, vesty a bundy.

Šaty rolák nepostrádateľná vec pre chladné počasie. Štýl môže byť taký krátky ako drapá, s pôvodnou ramenou ramien alebo neobvyklými rukávmi.

Celkom čierny vzhľad

"Žena v čiernom" je nový trend v roku 2018. Zdôrazňuje sexualitu, milosť a veľkoleposť jeho majiteľa. Oblečená v obraze s čiernymi šatami, každé dievča sa zmení na skutočnú dámu.

Trends topwear 2018

Módne ženy nemali čas na skladovanie na štýlové nafukovacie bundy, objemné bundy, ktoré ich spoľahlivo ochránili v chlade, keďže dizajnéri predstavili nové trendy v roku 2018, ktorých hlavné zameranie bolo vytvorené na veľkolepých plášťoch s náplasťami.

Vrecká - hlavná časť obrazu. Môžu byť špicaté, zaoblené alebo v pravom uhle. Pokovovanie môže byť absolútne ľubovoľné, výber závisí od vašich osobných preferencií. Klasický štýl, kabát, kabát, kabát s volumetrickými vreckami bude hitom nadchádzajúcej jesene a zima roku 2018.

Jasné jarné obrázky 2018

Výhodný trend 2018 - svetlé pančuchy a pančuchy. Umožnia vám vytvoriť kreatívny, hravý, originálny obrázok. Pantyhose šťavnaté odtiene budú skvelým doplnkom k obrazu vo štýle 70-80, tak populárne v novej sezóne. Sú perfektne kombinované s tuniky, šaty a dlhými tričkami.

Dôležitým doplnkom od návrhárov je, že v obraze by mal byť len jeden jasný prízvuk. Ak si vyberiete punčochy v kyslej farbe, ale snažte sa vyzdvihnúť vrchol čo najneutrálnejšie.

Šaty šaty

Na šatníku každej dievčiny by mala byť košele na robe s rolákmi. Toto oblečenie, vypožičané z mužských obrázkov, vyzerá skvele na krehkom ženskom tele. Trend 2018 - košele na šaty, ktoré kombinujú tvrdosť a zhrnutie tohto oblečenia.

Beztvará sloboda

Voľný fit je neuveriteľne populárny medzi fashionistas. Overseas oblečenie je veľmi funkčné a pohodlné na nosenie. Umožňuje vám vytvoriť mnoho jasných a módnych obrázkov pre každý deň.

Zámorský štýl je sotva novinkou sezóny. Mnohé dievčatá už doplnili svoj šatník s mikiny, vesty a voľne šité šaty. V nasledujúcom roku oblečenie neztratí svoj význam a bude vám užitočné nielen pre stretnutie s priateľmi, ale aj pre obchodné luky.

čipka

Krajkové oblečenie sú skvelou voľbou pre ľahký a beztrestný letný vzhľad. Tkanie priehľadných nití súvisí s vzdušnosťou a jemnosťou, ktorou je nasýtený celý obraz. Krajkové vložky sa používajú ako povrchové úpravy pre šortky, nohavice, džínsy, šaty a dokonca aj plavky.

štiepeniu

Fringe môže byť považované za pokračovanie zámorského štýlu. Pre malé pruhy tkaniny môžete skryť nevzhľadné časti tela, obnoviť obraz a urobiť si to poznámku extravagancie a milosti.

Fringe bude nielen zdobiť letný obraz, ale tiež dopĺňa vrchné oblečenie - kabáty, bundy a mikiny.

Tučná kombinácia ružovej a oranžovej farby

Táto kombinácia ešte nebola na prehliadkach. Kombinácia ružovej a oranžovej priťahuje pozornosť, vyzerá jasne, bohato a veľmi neobvykle. Pozrite sa na tento tandem na nižšie uvedenej fotografii a nezostanete ľahostajní k týmto farbám.

Pop art štýl

Umenie a móda sú dva neoddeliteľné kamaráti, ktorí sa vždy navzájom dopĺňajú. Na najnovších módnych prehliadkach kritici zasiahli oblečenie s komiksmi, hračky pre deti v duchu Takashi Murakami, šaty Marelin Monroe a iné realistické výtlačky.

Ružová cibuľa

Po krátkej zabudnutí znovu na ružičkách. V trende šialený fuktion a jemný prášok, vždy v mono verzii. Nebojte sa v novej sezóne, aby sa zdalo dievčatko v ružových šatách, prínos módnych trendov to dovolí.

Súdiac podľa najnovších predstavení v Miláne, dizajnéri a stylisti sú unavení z krátkych a rustikálnych obrazov. V novej sezóne ukázali svoju násilnú predstavivosť a vytvorili neuveriteľné svetlé a chytľavé zábery, ktoré budú vyhovovať každej dievčine.

Loading...