Články

Najlepšie nápady pre tvorivú manikúru 2018

Slovo "manikúra" pre každého z nás spôsobuje rôzne združenia. Pre niektorých to sú dobre upravené nechty klasickej formy, ktoré sú pokryté pastelovými odtieňmi, pre ostatných je dizajn na nechty spôsobom sebavyjadrenia a skvelou príležitosťou na prejavenie ich tvorivých schopností.

Ak viete takmer všetko o pastelovom plášti alebo manikúre mesiaca, potom je ťažké nájsť niečo nové o kreatívnom a nezvyčajnom dizajne. V našom prehľade sa pokúsime vyplniť túto medzeru a poskytnúť originálne nápady neobvyklej a náročnej manikúry pre každý deň a slávnostné udalosti.

Kreatívne nápady na fotografiu manikúry 2018

Neobvyklý pohľad na vašu manikúru je vytvorený predovšetkým šperkami, ktoré budú doplnené hlavným odtieňom laku. Farba dekoračného náteru sa volí ako jasná a nasýtená. Pastelové a transparentné podklady sú tu dôležité okrem toho, že ide o základ alebo vrchný náter.

Vyberte červené, smaragdové, vínové, tmavomodré, oranžové, citrónové a iné odtiene laku. Tieto farby najlepšie vyjadrujú náladu a sú považované za najlepšiu voľbu pre kreatívny dizajn.

Pokiaľ ide o šperky, tu dievčatá dostanú veľkú voľbu:

  • rhinestones rôznych priemerov, farieb a materiálov (plast, Swarovski)
  • mikroguličky
  • pozlátko
  • stuhy na dekoráciu
  • lisovanie
  • samolepky a ďalšie

Navyše môžete vytvoriť jedinečné nechtové umenie s pomocou kefiek na nechty, ktoré zdobia nechty jedinečnými vzormi na vlastnú päsť.

Kaviár manikúra

Tento dizajn nenechá nikoho ľahostajný. Ak chcete vytvoriť kaviárovú manikúru, budete potrebovať základňu laku alebo základňu a špeciálnu mikrovláknu, ktorá je prezentovaná vo veľkom sortimente v manikúrach.

Na predaj nájdete súpravy s korálkami s určitým odtieňom, ktoré vám umožnia vytvoriť jednobarevnú kaviárovú manikúru. Ale pre kreatívny dizajn budete potrebovať súpravu s mikrovláknom niekoľkých odtieňov, najlepšie jasných. Napríklad "slnečný" súbor s oranžovými, žltými, tyrkysovými a ružovými kvetmi.

Kaviárovú manikúru môžete ľahko vytvoriť doma. Na tento účel sa na predbežne upravené nechty aplikuje základný lak, výhodne v súlade s mikrobárkom. Malé množstvo perličiek sa naleje na kus papiera alebo na iný vhodný povrch. Alternatívne, po valcoch, každý prst sa ponorí do hromady a venuje pozornosť ťažko dostupným miestam na nechty.

Klinec musí byť úplne zakrytý mikrobitmi, inak otvorené "ostrovy" budú vyzerať škaredo.

Kreatívna manikúra s príveskami

Pierced nehty sa ťažko nazývajú novinkou dizajnu nechtov, avšak táto technika sa nedá pevne zakoreniť v každodenných obrázkoch. Ale ako manikúra na jeden večer, piercing nechtov je v poriadku.

Prívesky vyzerajú lepšie na dlhých nechtoch bez ciev a nervových receptorov. Na krátkej manikúre existuje vysoká pravdepodobnosť poškodenia a poškodenia kože.

2018 tvorivá manikúra s hrotmi

Ak dizajn s kamienkami dnes nikto neprekvapí, potom manikúra s hrotmi nezostane bez pozornosti druhých. Musíte byť naozaj odvážne, aby ste vytvorili takéto nechtové umenie na svojich nechtoch.

Konštrukcia s hrotmi dokonale zapadá do tematických obrázkov, napríklad na párty pre mládež, na Halloween a iné sviatky.

Sametová manikúra

Konštrukcia s jemnými vilkami na nechtoch je mimoriadne dôležitá v zime. Môže to byť doplnok k obrázku s kožušinovým náterom, kožuchovou vestou alebo môže byť hlavným prvkom originálneho oblečenia.

Ak chcete vytvoriť sametovú manikúru, použite také dekoratívne prvky ako:

  • stádo - malé vaty z bavlny, kašmíru alebo vlny
  • sametový piesok
  • sametový prášok

Klasický kŕdeľ je zvyčajne taký malý, že vytvára jemný velurový povlak na nechtoch, ale niektoré ženy módy idú ešte ďalej a vytvoria kreatívnu manikúru s dlhšími vlasmi. Tento dizajn vyzerá veľmi neobvykle, ale či chceme dosiahnuť tento účinok.

Kreatívne výkresy na nechtoch

Originálne výkresy a výtlačky môžu oživiť aj najjednoduchší dizajn, hlavne je správne vybrať a umiestniť ich na dosku na nechty. Medzi najtypickejšími vzormi preferovanými mnohými módnymi návrhármi je geometria.

Trend plynulých pravidelných línií nechtov je dôležitý pre niekoľko ročných období. Prísne milovníci štýlu si vyberajú geometrické vzory ako základné pre každodenné umenie nechtov.

Školská manikúra

Kvetinové a zvieracie výtlačky vyzerajú bežne, takže dievčatá majú tendenciu nájsť nové originálne nápady pre nezvyčajnú dekoráciu ich nechtov. Jeden z týchto inovácií možno nazvať manikúrou v štýle "školu, chýba mi to". Chemické a matematické vzorce, postieľky a dokonca aj portréty veľkých spisovateľov sa vyberajú ako výkresy pre takéto umenie nechtov.

Tento dizajn sa dokonale hodí do obrazu 1. septembra alebo bežných pracovných dní. Pre tých, ktorí už dokončili školu, ale stále je o tejto bezstarostnej dobe nostalgický, umenie umenia školy bude tiež vyzerať skvele.

Kreatívny dizajn s pečiatkou

Ako urobiť neobvyklú manikúru, ak nemáte špeciálne umelecké schopnosti? Na záchranu takýchto dievčat sú prilepené známky, ktoré môžu ľahko "zobraziť" akékoľvek vzory a výtlačky na nechtoch.

Rôzne pečiatky vám umožňujú vytvoriť najobvyklejšie abstraktné výkresy, kvetinové a zvieracie výtlačky. Ak to chcete urobiť, stačí zakryť nechty s dekoratívnym alebo gélovým leskom v dvoch vrstvách, nechať ich vysušiť a aplikovať pečiatku na pripravenom povrchu nechtov.

Pôvodná magnetická manikúra

Laky s kovovými časticami - skutočným objavom odvetvia nechtov. Tento povlak vytvára originálne hlboké odtiene pripomínajúce mačacie oko.

Ak chcete vytvoriť "mačacie" manikúru vyžaduje špeciálne magnety, zvyčajné sa nezmestí. S ich pomocou sa vytvárajú nezvyčajné vzory a prepojenie magnetických častíc.

Kreatívna manikúra je vždy svetlá, neobvyklá a jasná. Najoriginálnejší dizajn je ten, ktorý si vytvoril sám s využitím všetkých úspechov moderného nechtového priemyslu. Krásne a neštandardné umenie nikdy nebudú ignorované, čo sa nedá povedať o klasických manikúrach.

Loading...