Krása

Detská móda 2017: Trendy a novinky

Pre každú matku je vaše dieťa špeciálne. To vysvetľuje túžbu dať a kúpiť všetky tie najkrajšie a najlepšie. Často sa to týka oblečenia. Teraz je neuveriteľné množstvo rôznych modelov, štýlov a textílií. Preto sa každý rodič pokúša kúpiť čo najviac a rôznorodejšie a v dôsledku toho dostáva rozmary dieťaťa a neochotu nosiť tieto veci. Takže čo by ste mali venovať pozornosť pri výbere detského oblečenia a aké trendy budú relevantné v roku 2017? O tomto a ďalších sa dozviete viac.

Aktuálne farby a tkaniny 2017

Všetci si veľmi dobre pamätáme, že dievčatá z raného detstva si kúpili ružové šaty a chlapci modré. Toto pravidlo už dávno stratilo svoju relevanciu. Navyše v roku 2017 si môžete vybrať absolútne akúkoľvek farebnú kombináciu pre detské oblečenie. Pre najmenšie jemné pastelové odtiene sú najvhodnejšie. A oblečenie pre staršie deti by malo byť zakúpené podľa ich želaní a preferencií.

Hlavným trendom v detskej móde 2017 sú rôzne výtlačky. Môže to byť krásne abstraktné alebo kvetinové kresby, nápisy, kreslené postavičky. Nachádzajú sa na tričkách a šatách, ako aj na šortkách, sukniach alebo nohaviciach.

Pokiaľ ide o tkaniny, obľúbenosť roku 2017 je prirodzená. Preto vám odporúčame venovať pozornosť hodváb, bavlnu alebo bielizeň pre jarno-letnú sezónu. A na jeseň-zimné obdobie, džínsy, velur, zamat a kašmír sú oveľa lepšie vyhovujúce. No, a samozrejme nemožno ignorovať pletené odevy. Je pomerne všestranný a vhodný pre každú ročnú dobu.

Detská móda pre dievčatá 2017

Už od útleho veku sa dievčatá správajú úplne inak ako chlapci. Vyberajú najkrajšie oblečenie a často sa vždy dostanú k šatám. Počas tohto obdobia sú tiež docela pozorní, ako matka vyzerá. Preto, ak chcete, aby vaša dcéra obliekala s chuťou a bola skutočnou princeznou, mali by ste sa najprv pozrieť na seba. Že pre ňu budeš najlepším príkladom ženskosti a elegancie.

šaty

To je dôvod, prečo sú najobľúbenejšie v roku 2017 šaty. Ľahké, vzdušné, lietajúce modely ľahkej tkaniny sú ideálne pre letné obdobie. A za chladnej sezóny sa vyvinulo niekoľko ďalších modelov hustých textílií. Ale zároveň vyzerajú rovnako roztomilé a jemné. A farby môžu byť absolútne žiadne. Obe kvetinové a geometrické alebo tematické.

Skvelá možnosť pre letné obdobie - ľahké, vzdušné, ľahké šaty. Keď dáte na takúto vec, vaša dcéra bude určite cítiť najkrajšie.

Skôr odvážny a nezvyčajný vzor na šatách nebude potešením každej dievčine. Preto si nezabudnite zvážiť názor svojej dcéry, aby si s radosťou vzala novú vec!

Ako môžete vidieť, rovnaká tkanina sa môže použiť na vytvorenie rôznych sád oblečenia. Preto, ak máte takúto príležitosť, nezabudnite si šiť šaty alebo sukňu vlastnými rukami.

Tlačiť "bunka" bude vždy relevantná bez ohľadu na sezónu. Preto obec zvolila podobný model. Verte mi, každé dievča bude s týmto novým oblečením potešené.

Jednoduché strihové šaty vyzerajú veľmi originálne kvôli krásnym pruhom vo forme vtákov.

Pruhované šaty - hit z roku 2017! Môžete ho dať na prechádzku s priateľmi a na výlet do mora. Viac univerzálne veci jednoducho nenájdu.

Šaty s pruhmi sú relevantné už niekoľko rokov. A rok 2017 nie je výnimkou. Práve tieto modely najčastejšie získavajú mladé matky pre seba a svoju dcéru za účelom vytvorenia dvojitého obrazu.

Mnoho žien zaobchádza s týmto trendom s nepochopením. Koniec koncov, nikdy predtým sa to nestalo, takže na tričke sa nosila zamatová šatka. Ale ak vy a vaša dcéra udržíte čas, neváhajte experimentovať.

Módne sukne

Sukne - nie menej dôležitý prvok šatníka ako šaty. Možno vás to prekvapí, ale s ich pomocou môžete vytvoriť množstvo rôznych a krásnych obrazov.

vrchné odevy

Nehovoriac o vrchnej bielizni, pretože je to jej voľba, ktorá robí mnohých rodičov v úzkosti. Často si musíte vybrať medzi dobrou, teplou bundou alebo krásnou. Nie vždy to prosím deti, najmä dievčatá. Preto dávajte pozor na moderné syntetické plnivá, ktoré udržujú teplo pri nízkych teplotách. Napriek týmto vlastnostiam bundy vždy vyzerajú krásne, štýlové a zároveň sú skôr tenké. Verte mi, že keď ste videli takéto modely, vaše deti si určite vyberú.

Často sa rodičia vyhýbajú nákupu príliš ľahkých vecí pre deti a veria, že sa znečisťujú príliš rýchlo. Sme sa ubezpečiť, že existuje veľa tkanín, ktoré majú tendenciu odraziť vodu a nečistoty. Takéto modely si môžete zakúpiť v špecializovaných odevných predajniach pre deti.

Cardigan - neoddeliteľnou súčasťou šatníka, nielen dospelých, ale aj detí. S ním môžete vytvoriť zaujímavé obrázky a samozrejme chrániť dieťa pred vetrom alebo chladom.

Ďalšou potrebnou vecou v detskej šatníku je kožená bunda. Je to docela praktické, pretože sa nezmáča, nedovolí vietor a zároveň vyzerá veľmi štýlovo. Okrem toho existujú aj modely s kožušinou vo vnútri, ktoré poskytnú dodatočné teplo. Táto bunda určite ocení dievčatá v dospievaní.

Módne nohavice a šortky

V modernom svete je pomerne ťažké zvládnuť bez pár párov džínsových nohavíc a v lete bez šortky. Pokiaľ ide o tieto prvky šatníka, prakticky sa nelíšia od možností dospelého dievčaťa. Dizajnéri naopak tvrdia, že v roku 2017 sa móda pre dospelých a deti takmer nelíši. Mnohé mamičky si radšej vyberajú rovnaké oblečenie pre seba a svoje dcéry. Preto dôverujte chuti svojho dieťaťa a získajte presne to, čo sa vám páči.

Tepláky sú niečo, čo bez dieťaťa nemôže robiť.

Ako môžete vidieť, detská móda 2017 je celkom rozmanitá. To vám umožní experimentovať, vytvárať rôzne obrazy a byť jedinečné v ich štýle. Ako si vyberieš oblečenie pre svoje deti?

Loading...