Články

Módny make-up 2018. Trendy a workshopy

Make-up novej sezóny konečne posunie zameranie z nahého prírodného make-up na svetlejšie odrody. V trendovej farbe opäť. Nenápadná make-up s perfektnou pokožkou a prirodzenými odtieňmi sa zatiaľ nepodarilo odstrániť svoje pozície, ale všade sa začali objavovať motýľovité škvrny nových obrazov.


Trendy sezóny 2018

Čerstvé módne prehliadky demonštrovali túžbu dizajnérov na maľovanie sveta svetlými farbami. Nechajte niekedy tváre modelov vyzerajú neprirodzene a náročné, je nemožné nazvať ich nudné presne.


Kovový pigment na očné viečka

Hlavným trendom je textúra tieňov. Je nemožné vybrať ten najmodernejší odtieň, ale je bezpečné povedať, že vrhá kovový lesk. Na pódiu make-up novej sezóny bol dúhový so zlatou, červenou, modrou a šedou farbou. Niekedy si make-up umelci používali niekoľko takých sebestačných odtieňov v jednom make-up. Pre večerné a denné make-up je pomerne vhodný ľahký strieborný opar s farebnými odtieňmi. Je dôležité udržiavať na očných viečkach kovový lesk.

Čierne šípky s očné linky

Eyeliner alebo, ako som to nazval v americkom štýle, linka bude jedným z trendov v roku 2018. Makeup umelci sa rozhodli použiť tento nástroj na vytvorenie retro štýlu. Na prehliadkach môžete vidieť čierne čiary pozdĺž záhybu očných viečok, oči s čiernymi okrajmi, malé elegantné alebo široké šípky v štýle grunge. Svätý Laurent odišiel najďalej a zdobil svoje modely iba na škvrnám čierneho atramentu na očných viečkach, ktoré boli vyrobené prstami.


Pôvodné údery očí

Pretečenie dúhy

Nové trendy umožňujú kombinovať pastilové a neónové odtiene očných viečok v ľubovoľnom poradí. Rainbow očné viečka v sezóne 2018 nikoho neprekvapí. Jediným obmedzením bude, že ostré očné viečka v takom make-up by mali zostať jediným prízvukom.

Naivný vzhľad a riasy na panenku

V poslednej dobe si guru na make-up zabudli na existenciu jatočných tiel. Oči modelov vyzerali "holé" bez tmavých nafúknutých rias. Ale nová sezóna priniesla svoje vlastné pravidlá a nové obrázky sa objavili na pódiách, ktorých centrom boli obrovské línie bábok. Jeremy Scott si pre svoje modely vybral zmyselné riasy a prilepil ich na spodné viečko. Spoločnosť MSGM sa rozhodla namaľovať riasy modelov na dosiahnutie účinku pavúka. Na predstavení Chanel bola divákom predstavená zmes prírodných a umelých rias, bohato namaľovaná riasenkou.

Aj v hornej časti sa objavil makeup v ružovej farbe. Na rozdiel od toho, gotické dramatické oči a tmavé pery budú vyzerať ako originálne, ale tiež patria do kategórie módnych trendov.

Pery v novej sezóne by mali byť jasné a lesklé. Mnohí tvorcovia make-up sa domnievajú, že dostatočná pozornosť už bola venovaná matnej rúžovej a nahradila ich leskom. Berry odtiene pokryté reflexným filmom a "čistou" tvárou budú najobľúbenejším spôsobom novej sezóny.

Majstrovská trieda pri aplikácii módneho make-upu

Pomocou niekoľkých módnych trikov v jednom make-up naraz môžete dosiahnuť úžasný efekt. Oblička sa stane expresívnou a ešte atraktívnejšou. Súčasné trendy zdôrazňujú najzaujímavejšie prvky tváre.

"Kočičí oko" so širokými šípkami

Hlavnou črtou mačacieho oka je dlhý mandľový tvar oka. Zvýšte účinok tejto povahy rezu pomocou tmavých šípok. Ak sú oči viac zaoblené, šikovne vytiahnuté šípky napravia situáciu. Ak chcete vytvoriť obrázok, budete potrebovať:

 • makeup základňa;
 • korektor a primer;
 • tónová základňa;
 • rouge, bronzer;
 • kozmetika na obočie;
 • tiene: odtieň šampanského, hnedá, čierna;
 • riasenka a očné linky;
 • rúž: víno;
 • make-up kefy;
 • umelé riasy.

Farba tieňov a rúžu sa vyberá na základe osobných preferencií.

 1. Aplikujte make-up base, korektor a základ na čistú tvár. Potom rouge a bronzer zdôrazňujú ovál tváre a úľavu.
 2. Pomocou obočie kozmetiky a náradia vytvorte tvar a dajte obočie požadovaný odtieň.
 3. Primer sa aplikuje na viečko.
 4. Na celom povrchu rozdeľte odtiene šampanského odtieňa.
 5. Najprv pomocou ceruzky uprostred horného očného viečka nakreslite tenkú šípku. Potom s pomocou eyeliner kresliť opatrnejšie.
 6. Šípky sa odtiene. Čierne tiene sú vhodné na to.
 7. Vnútorná podložka dolného očného viečka a priradenie rohu oka.
 8. Čierne a hnedé tiene sa aplikujú aj na spodné viečka a sú zatienené.
 9. Falošné riasy, ktoré sú lepené špeciálnym lepidlom, pomôžu urobiť obraz oveľa lepšie. Hraničné falošné riasy nakreslíte očné linky. Je lepšie maľovať cez riasy riasenkou.
 10. Dokončenie make-up stojí za to farbenie pery. Ak to urobíte, tužka v tóne rúž alebo tón tmavšia stopy prirodzené hranice. Potom sú pery naplnené farbou štetcom.

Smokey-Aes v modrej farbe

Smoky-Aiz pokračuje v triumfálnom sprievode na móloch a kozmetických salónoch. Neexistuje žiadne dievča, ktoré by nemohlo byť kompetentne vykonané make-up, vyrobené v tejto technike. Preteky modrých odtieňov budú jemné a výrazné a kombinácia s touto technikou je tiež tajomná. Ak chcete použiť make-up, budete potrebovať:

 • základňa je mäsitá a biela, korektor, základ, základ;
 • červenať;
 • tiene: hnedá, čierna;
 • žiarivý pigment: modrá, biela, zelená;
 • zelená ceruzka;
 • čierne očné linky a riasenka;
 • Nude lip liner a tónová rúž;
 • makeup nástroje.
 1. Základňa sa aplikuje na čistú tvár, chyby korektora a korektor. Blush pomôže urobiť tvár viac prominentné, sú aplikované pod lícnymi kosťami, pozdĺž línie vlasov, pod špičkou nosa. Pomocou obočie vytvoriť formulár.
 2. Na vrchný očný viečik sa umiestni biely podklad. Hnedé odtiene sa aplikujú na záhyby pohyblivého očného viečka.
 3. Vo vnútornom rohu pozdĺž línie rastu rias položte zelenú ceruzku. Je zatienený zeleným pigmentom.
 4. Počas zvyšku storočia vložili zafírový modrý pigment.
 5. Vo vnútornom rohu oka a pozdĺž línie rastu rias by mali byť tieňované tieňové čierne. Na spodnej časti očných viečok dochádza k hnedým a modrým tieniam.
 6. Vnútorný kútik je zvýraznený čiernym očnéčkom a bielymi tieňmi. Pod obočím spôsobuje biely pigment. Riešky sú farbené riasenkou.
 7. Pysky by mali byť rezané ceruzkou a naplnené nudou rúžou, aby zodpovedali jednému tónu alebo ľahšiemu.

Ako vytvoriť každodenný makeup?

Jeden z najťažších typov odborníkov na make-up je presvedčený, že denný sotva viditeľný make-up. Je navrhnutý tak, aby dámke prirodzený vzhľad bez jasných farebných akcentov.

Prvým krokom bude zakrytie stopy nedostatku spánku - kruhov pod očami. Na to stačí použiť bežný korektor. Pred aplikáciou musí byť koža navlhčená denným krémom a maskovacie prostriedky budú ležať hladšie. Je dôležité vybrať korektor v tóne pleti, aby sa nevytvoril efekt opaľovania vo veľkých okuliaroch.

Ďalším krokom bude aplikácia základne pod make-up. To umožní jednoduchšiu distribúciu kozmetiky, ako aj jej pripevnenie k pokožke. Pre tento nástroj vhodnú špongiu alebo špeciálnu špachtľu.

Potom potrebujeme opäť korektor na zakrytie nedokonalostí pokožky, ako je akné, jazvy, pigmentácia. Maskovanie by sa malo aplikovať bodovo, potom opatrne odstrániť nástroj v požadovanej oblasti. Na vrchu korektora sa môže aplikovať aj malý prášok topicky.

Ďalším krokom bude použitie rouge. Pre dnešný make-up nevhodný módny sochárstvo v poslednej dobe. Stačí stačiť vybrať prirodzený odtieň červenej farby a rozložiť ju pod svetlovlasý svetelný tieň.

Očný make-up by mal poskytnúť hĺbku vzhľadu a prirodzené vyžarovanie. Ak to chcete urobiť, jednoducho vyberte prirodzený odtieň tieňov trochu tmavšie ako koža a rozdeľte ich cez horný viečko štetcom. Pod čelo môžete dať odtieň svetlejšie. Pomocou riasenky musíte vyriešiť horný rad rias. V spodnej časti očných viečok môžu byť chĺpky očistené iba čistou kefou.

Zameranie na tvár v novej sezóne je stále obočím. Dostatočne silné obočie by malo byť starostlivo položené. Tí, ktorých vlasy nie sú tak časté a na niektorých miestach majú dokonca aj plešatiny, odporúča sa použiť tónovanie nástrojov v súlade s prirodzenou farbou obočia. Môže to byť špeciálna kostra, gél alebo tieň. Je dôležité dodržiavať opatrenie a nie urobiť obočie príliš svetlé, pretože to spôsobí, že výraz tváre bude zlý a ponurý.

Kompletný make-up na deň môže make-up na pery. Najprv musíte navlhčiť. Potom je možné naniesť transparentný lesk alebo rúž z prirodzeného odtieňa.

Pokiaľ je to potrebné, môžu sa kombinovať posledné dva nástroje. Denný make-up vám umožní robiť bez lipovej vložky. Ale aby sa rúž lepšie udržiavala a pery sa zdajú byť jasnejšie, mali by byť odrezať s ceruzkou, aby zodpovedali rúžom. Potom môže byť tvár pokrytá práškom na fixáciu make-upu.Make-up bol vysoko kvalitný, bez ohľadu na jeho štýl, musíte sa postarať o čistotu pokožky, dobre upravené obočie a dobrý make-up. Pri výbere trendov je lepšie sústrediť sa na jednu a dosiahnuť jej ideálnu reprodukciu, po ktorej môžete venovať pozornosť iným módnym trendom.

Loading...