Krása

Módne šperky a šperky

Módni návrhári venujú veľa pozornosti príslušenstvu a rôznym detailom dámskeho šatníka, zakaždým ponúkajú veľa možností pre skvelé šperky. A tento rok sa odporúča naučiť sa niekoľko základných pravidiel pre nosenie krásnych výrobkov, ktoré budú hlavnými trendmi jarnej a letnej sezóny. Po prvé, mali by ste uprednostniť veľké náušnice a nosiť ich moderne z rôznych konfigurácií alebo jeden po druhom. Po druhé, dlho zabudnuté brošne sú znova relevantné. Po tretie, kúpiť párové náramky a nosiť ich súčasne. A teraz sa plne ponoríme do módneho sveta roztomilých dámy a zistíme, čo bude v novej sezóne relevantné.

Trendy šperkov

Prívesky, náhrdelníky, lemovky

Mládežnícki dizajnéri už po celé roky prezentovali čokoládu. Jedná sa o veľký náhrdelník, ktorý tesne obopína krk. Možnosti návrhu môžu byť hromadne - úzke, široké, kovové, textilné, plastové, tenké s korálkami alebo stohované.

Prívesky v štýle umenia a objemné náhrdelníky sú tiež veľmi populárne. Sú to celé plnohodnotné skladby - extravagantné a nezabudnuteľné.

V sérii Givenchy existujú etnické doplnky z prírodných materiálov. Tvorivosť klenotníkov vychutnáva svoj tvorivý prístup, dizajnéri sa sústredili na prirodzenú krásu kameňa.

Prstene, náramky

Slávne značky dnes ponúkajú na oboch rukách niekoľko náramkov. Aj etnické štýlové náramky môžu byť kombinované s džínsy, večernými šatami a dokonca aj oblečením podnikateľského charakteru. Niektorí dizajnéri preukázali ďalší módny trend - identické náramky na dvoch zápästiach.

Je tiež dôležité nosiť náramky na predlaktie, mierne vyššie alebo nižšie ako lak.

Situácia je podobná krúžkom - môžu byť zdobené viacerými prstami súčasne a podľa návrhu by mali byť spojené jedným nápadom.

náušnice

Blechy klincov? Skromnosť? Zabudnite na to. Dnes sú v móde viaceré modely náuškov s veľkými korálkami, perlami, kované detaily; Lustrové náušnice si zaslúžia osobitnú pozornosť, niektoré z nich sa takmer dotýkajú ramien.

Trendom tejto sezóny je spojiť náušnice z úplne iného súboru alebo dokonca ich nosiť do jedného ucha. Veľmi vhodná možnosť pre tých, ktorí majú jednu náušnicu v rakve po tom, ako sa s nimi stratila pár.

Tučné kombinácie čapiek a náušníc, čapiek a náušníc sú celkom prijateľné. Niektoré značky obnovili zabudnuté manžety vo forme kvetov a konárov. Môžu sa nosiť s inými náušnicami a vyzdobiť len jedno ucho.

K dispozícii sú aj luxusné návrhárske súpravy s náhrdelníkmi a náušnicami v jarnej a letnej sezóne.

krížov

Prvok kríža sa stal kľúčovým detailom dekorácií jarno-letnej sezóny. Náramky, prívesky, náušnice s krížikmi sú dnes relevantné nielen v gotickom smere - takéto šperky nosia prvé ženy módy ako jasná súčasť každodenného obrazu. Výrobky s krížikmi môžu vyzerať slávnostne, ak sú ozdobené farebnými kameňmi a môžu vyzerať veľmi lakonicky bez ozdôb.

brošňa

Ďalšie luxusné a módne doplnky, ale z nejakého dôvodu zabudnuté mnohými. Ale brošňa môže byť často nahradená náhrdelníkom a náhrdelníkom, ktorý nie je vhodný pre všetky šaty. Tento rok sa znova získavajú popularity brošne, ale na rozdiel od starých čias, keď bolo zvykom pripevniť ich na určité miesto, dnes už neexistujú absolútne žiadne obmedzenia. Dnes je brošňa vhodná všade: na klobúky, šatky, obojky, tašky a dokonca aj elegantné topánky. A môžete nosiť takúto výzdobu v jednej verzii a niekoľkých naraz, pripojiť ju na najnezvyklejších miestach.

Dekorácia členkov

Unavená štandardnými náušnicami, náramkami a korálkami? A čo kožené šperky? V tejto sezóne dizajnéri venujú pozornosť nielen krásnemu výstrihu, zápästiam a ušným lalokom, ale aj zvyšku ženského tela. Trend šperkov na členku získava opäť dynamiku. Pozrite si tento letný bližší náramok, reťaze a ďalšie príslušenstvo.

Módne šperky: noví dizajnéri

Art Deco zdobená dokonalosť

Elena Kosenková, šéfka dizajnu štúdia Crystaline Jewelery, spolieha na štýl art deco. Jej kolekcia jasne ukazuje experimentálne poznámky v palete, tvar a veľkosť šperkov.

Vďaka svojmu lakonickému pi jednoduchému prístupu sa kamene vyberajú s fantáziou a osobitnou pozornosťou. Hra na textúry a tónové odtiene prichádza do popredia. Hlavná myšlienka nebola dokonalá dokonalosť kameňov. Naopak, návrhár sa zameral na prírodné krásy mineralogických nedostatkov. Tento prístup k práci samozrejme preberá jedinečnosť každého produktu: prirodzenosť dizajnu a farieb vo vnútri každej dekorácie je ďalším bonusom na originalitu.

Cartier remeselné spracovanie - zmenu bežného na umelecké dielo

Ďalšie šperky môžu byť obdivované nekonečne. Francúzska značka Cartier premieňa banálne veci na objekt túžby. Preto bol nedávno preukázaný nový náramok v podobe skrutky s podložkami. Šperky zo série Láska - jedna z najznámejších, sa stala akousi klasikou.

Uši - v centre pozornosti. Zdobenie a zobrazovanie je skutočný jarný trend.

Laconické dekorácie pre každodenný život

Z nášho hodnotenia môžeme urobiť jednoznačný záver: minimalizmus a skromnosť z hľadiska šperkov a doplnkov v tomto roku idú do pozadia. Na vrchole dneška najjasnejšie extravagantné šperky módne riešenia. Zdá sa, že dizajnéri nedržia svoju kreatívnu tvorivosť. Takže sa nebojte experimentovať. Vaša predstavivosť môže byť obmedzená iba obsahom krabice.

Loading...