Články

Módna koralová manikúra 2019: najlepšie techniky a fotografické nápady v sezóne

Manikúra je konečný a efektívny dotyk v každom obraze, ktorý by nemal zostať bez povšimnutia. Manikúra vždy zachytí oko, bez ohľadu na to, aké oblečenie ste vyzdvihli. Zvláštna pozornosť si zaslúži odtiene laku, ktoré by mali vyzerať chytľavé, ale ženské. Jedná sa o farebný korál.

 

Módna korálová manikúra 2019: originálne odtiene pre ohromujúci umenie nechtov

Farba koralov je zmes oranžovej a ružovej farby, niekedy so zmesou mäkkej červenej farby. Korál sa na prvý pohľad zdá byť dosť svetlý a chytľavý, ale na nechtoch je veľmi atraktívne a jemne zahltený. Mnoho odtieňov koralovej farby vám umožní vytvoriť stovky unikátnych nechtových umeleckých diel v neónových, svetlo ružových a pastelových farbách.

Korál má veľa teplých a studených podtextov, zatiaľ čo je považovaný za jeden z najuniverzálnejších odtieňov chameleónov. V závislosti od osvetlenia a dodatočných odtieňov vizuálne mení farbu.


Coral v dokonalej harmónii s opálenou pokožkou, takže jemná ružová manikúra bude v lete vašim najlepším "spoločníkom". Manikúrna koralová farba vyzerá skvele na nechty akejkoľvek dĺžky a tvaru. Môže to byť štvorcová alebo oválna doska na nechty, krátke a stredné nechty, mandľové alebo dlhé "pointe topánky". Korálová farba je univerzálna a môže ju použiť ženy všetkých vekových skupín.

Mat koralová manikúra 2019: sametový šarm s jemným odtieňom

Matná manikúra - hlavný trend posledných rokov. Módne ženy, skôr unavené lesklými povrchmi, šťastne vykonávajú zamatové vzory na svojich nechtoch.

Môžete si vytvoriť matnú manikúru s matným povrchom alebo použiť špeciálny transparentný lak, ktorý je potiahnutý lesklým lakom. Ak nemáte ani jeden alebo druhý, môžete sa obmedziť na dostupné prostriedky. Niektoré dievčatá používajú jednoduchú paru na vytvorenie zamatovej manikúry na nechtoch. Za týmto účelom, len lakované nechty držia pár minút nad vriacou vodou. Výsledkom je nádherná matná manikúra.

Pokiaľ ide o korálový matný manikúru, nemožno si predstaviť jemnejšiu a jemnejšiu konštrukciu. Samotný odtieň je úplne pokojný a spolu so sametovým povrchom sa mení na elegantnú a šľachetnú manikúru.

Korálová manikúra s geometrickým vzorom 2019

Geometrické vzory - častí "hostia" na nechty módy. Jedná sa o pomerne jednoduché a stručné výkresy, ktoré vyzerajú perfektne na nechty žien každého veku. Geometrická manikúra sa dá ľahko robiť sami. Používajte tenké kefy, ktoré sa dajú použiť na vytvorenie hrubých tenkých alebo tenkých pásikov v kontrastnej farbe alebo na doplnenie vrecka na manikúru pomocou lepiacich pások, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonale hladké línie nechtov.

Jedným z najvyhľadávanejších tém v manikúre 2019 - farebné bloky. Vyzerajú skvelo na krátkych nechtoch, pretože vizuálne rozširujú dosku na nechty a robia to jemnejšími a elegantnejšími. Farebné bloky v koralovej farbe sú kombinované s bielym, ružovým, šelakovým odtieňom. Neuveriteľne štýlový dizajn vyzerá so striebornými jiskrami a trením.

Štýlová koralová manikúra čiernej farby 2019

Čierne a akékoľvek tmavé odtiene v kombinácii s pastelovými tónmi vyzerajú svetlé a chytľavé. Tento dizajn nezostane bez povšimnutia, preto túto kombináciu použite, ak sa chcete zamerať na nechty.

Aký druh dekorácie používať v čiernej a koralovej farbe, takže dizajn vyzerá stručne a nie je naložený? Odborníci odporúčajú používať koralové pozadie na čerpanie čiernej výzdoby. Môžu to byť:

  • čipky vzory
  • kontrastné čierne body
  • kresba mramoru
  • kvetinový vzor

V koralovej manikúre s čiernou farbou je dôležité pamätať si na miernosť. Premýšľajte o svoje nehty predtým alebo dokončite vzorku. Improvizácia tu je zlý asistent, čo môže viesť k tomu, že manikúra bude alyapisto a špinavá. Pozrite sa na umenie nechtov prezentované v našom prehľade a pochopíte, ako by mal vyzerať dokonalá koralová manikúra s čiernou farbou.

Klasické manikúrne techniky v koralovej farbe 2019: francúzsky a mesačný dizajn

Napriek popularite nových techník, povlakov a dekorácie, francúzska a mesačná manikúra sú stále dôležité medzi väčšinou dievčat. Klasické techniky manikúry sú testované časom a nikdy nezlyhajú. Francúzsky v koralovej farbe je kombinovaný s bielym, čiernym, transparentným lakom. Pre originálne a chytľavé umenie nechtov môžete použiť žltú alebo čiernu farbu.

Trend v posledných ročných obdobiach - rámová manikúra, kde je "úsmevová línia" a obrátený mesiac. Tento dizajn vyzerá skvelo na dlhých nechtoch, pretože rámuje veľkú nechtovú dosku a robí ju čistší.

Letná koralová manikúra s kvetmi a motýľmi

Coral dizajn, rovnako ako všetky svetlé pastelové odtiene, perfektne zapadajú do jarných a letných obrázkov. Najlepším doplnkom takýchto nechtových umení budú kvety vo všetkých ich prejavoch. Korálová manikúra s ružovými kvetmi na jednom bielom prste vyzerá veľmi pekne. Výsledkom je atraktívna manikúra s pevnými farbami. Pokúste sa maľovať kvety s bielym lakom, ozdobte ich malými kamienkami a kamienkami.

Ale ak chcete získať naozaj šikovnú koralovú manikúru, potrebujete len hotové vodné nálepky, ktoré už majú skvelý dizajn.

Štýlová koralová manikúra s trením

Trhanie je už 3 roky aktívne využívané remeselníkmi a dizajn s brilantnými moduláciami sa v žiadnom prípade nevzdáva svojich pozícií. Pomocou jemne brúsených jiskrov je vytvorená úžasne krásna lesklá manikúra. Obľúbenosť rub-in je vysvetlená skutočnosťou, že takýto dizajn prakticky nepotrebuje ďalšiu výzdobu, takže trietie vyzerá chytľavé a zaujímavé.

Coral manikúra vyzerá oveľa svetlejšia a atraktívnejšia ako klasické pastelové vzory. Dokonca aj v mono-výkonných koralových nechty umenie bude vyzerať atraktívne a štýlové. Nezabudnite doplniť svoju kolekciu farbou korálov.

Loading...