Krása

Trendy svetre AUTUMN-ZIMA 2018-2019: 70 útulných a štýlových nápadov na fotografie

Teplejšie svetre, pulóvre, jumpery, roláky vám umožnia cítiť sa príjemne a teplo aj v najchladnejšom počasí. Rovnako ako mnohé predmety dámskej šatne, svetre boli požičané z mužskej módy. A opäť, neporovnateľná Coco Chanel sa stala inovátorom v ženskom jesennom-zimnom vzhľade, ktorý zmenil tradičné športové oblečenie na elegantnú a nenahraditeľnú vec v ženskej šatníku. Návrhár ponúkol, že kombinuje sveter s sukňami, obleky a nohavice.

Postupne sa svetre premenili z výlučne športového oblečenia a možnosť outdoorových aktivít do univerzálnej položky každodenného šatníka. V súčasnej dobe svetr sa nachádza v najkrajších zbierkach svetoznámych dizajnérov, ktorí ho ponúkajú aj na večerných recepciách, romantických a obchodných stretnutiach.

Módne svetre jeseň-zima 2018-2019: "teplé" trendy sezóny

Nie každý sveter alebo sveter je možné hovoriť ako trendy a módne. Nestačí len mať v tvojom šatníku v teple a útulnosti, musíte kombinovať niekoľko štýlových požiadaviek v jednom modeli naraz - pohodlie, originálny strih a atraktívny pletený vzor. Ponúkame Vám TOP najlepších modelov sveterov, s ktorými bude váš jesenno-zimný obrázok 2018-2019 nudný a bežný.

Pruhované štýlové svetre: jeseň-zima 2018-2019

Obľúbenosť "pruhovaného" trendu je nepochybná. Akonáhle sa podobný potlač objavil na móloch s ľahkou rukou od Coco Chanel, ktorý premenil svetre na pruhy nielen trendový model, ale urobil z nich hlavný prvok zaujatého a mierne chuligánského ženského obrazu.

V jesennej a zimnej sezóne 2018-2019 nie sú pruhované svetre už v dopyte ako v predchádzajúcich ročných obdobiach, ale stále si zaslúžia byť prítomní v štýlových jesenných lukoch. V trende tlače s námornou témou, asymetrické široké pruhy v dvoch odtieňoch, tučné a kontrastné zmeny farieb, najlepšie svetlé a extravagantné.

Módne svetre s kožušinovým lemovaním: jeseň-zima 2018-2019

Kožušinové dekorácie pri skúmaní módnej "pôdy", skromne zapisujúcej jesenné vesty ako doplnok. Na okruhu sa objavili svetre, kde nie je kožušinové ozdoby oveľa atraktívnejšie a štýlové. Dizajnéri už dlho vidia potenciál kožušinových vložiek na jesenné a zimné oblečenie a ponúkajú módne svetrové svetre zdobené kožušinovým golierom a mäkkými manžetami.

V farebných riešeniach kože trim podzim-zima 2018-2019 možno sledovať určitú dualitu. Na jednej strane sú vítané modely v klasických farbách, čierne a šedé, na druhej strane modely s kožušinovým lemovaním v mäkkých práškových farbách, ružové a modré odtiene sú obľúbené. Tento dekor zdôrazňuje dotýkanie sa a krehkosť dievčat, čím sa zvyšuje miera "márnosti" ich jeseň-zimných obrazov.

Jesenné / zimné štýlové plodové svetre 2018-2019

Krátke objemné svetre, ktoré vyzerajú ako vrcholy plodín, v tejto sezóne nestratia svoj význam. Nepochybne sa takýto štýl sotva dá nazvať vhodným pre zimné obdobie, situácia sa však mení podľa štylistických pravidiel pre nosenie takéhoto sveteru. V anti-trendy v sezóne boli zasiahnuté ošúpané pupky a nízke pásové oblečenie, takže najlepším prírastkom k orezanému svetru by boli nohavice a sukne s maximálne vysokým pásom. Atraktívny a štýlový vzhľad je kombináciou tvarového plášťového šatstva s monochromatickým háčkovaným sveterom.

Štýlové svetre z lurexu: jeseň-zima 2018-2019

Vystúpenie šumivých svetrov značky Lurex na móloch urobilo skutočný pocit v módnom svete. Chytľavý a neočakávaný trend vyzerá perfektne v modrej, perleťovo šedej a samozrejme čiernej farbe. Kombinujte lurexové svetre s príslušným príslušenstvom - šperky, náušnice a lesklé vrecká. Ak chcete vytvoriť skromný ležérny vzhľad, šumivý sveter nemôže byť doplnený o príslušenstvo vôbec.

Módne veľké krk svetre: jeseň / zima 2018-2019

Svetre s vysokým krkom je model, ktorý nebol podrobený žiadnym zmenám, keď bol zavedený do ženskej módy. Tento štýl sa podobá klasickému pánskemu golieru, ale v objemnejšom a voľnejšom stave. Tento model je voľbou prívržencov konzervatívneho štýlu, pretože štýl je charakteristický všestrannosťou a praktickosťou.

Svetr s vysokým krkom sa hodí takmer akémukoľvek typu figúrky, ide dobre s ostatnými predmetmi jesenného-zimného šatníka.

Štýlové pletené sveter pletenie: jeseň-zima 2018-2019

Pôvodné pletenie a zdobené vzory sú späť v móde. A v priorite modelu kašmíru najvyššej kvality. Z neho sú mäkké svetre s hustým pletením. Takéto modely sú tak teplé, že sa nosia namiesto vrchného oblečenia.

Svetre: jeseň-zima 2018-2019

Žiadna z jesennej-zimnej sezóny nie je kompletná bez útulných objemných svetrov, ktoré naozaj chcem byť zabalené za chladného počasia. V tejto sezóne sú relevantné dva trendy:

  • modely s hrubým hrubým úpletom s dekorom zipsov, neobvyklé vrecká
  • ženské štýly v pastelových farbách

Veľké svetre sú najlepšie kombinované s ľahkými sukňami: skladané, šikmé, šifón. Kombinujte ich s maxi, midi alebo mini sukne. Voľný sveter má schopnosť vizuálne dokončiť, takže dievčatá, ktoré majú tendenciu ku korpusu, by mali byť obozretné pri výbere takého modelu.

Štýlový trend z minulosti: "babička" štýl jeseň-zima 2018-2019

Pôvodný a chytľavý trend sezóny - oblečenie v "babiččine" štýle, zvláštne, veľmi zaujatý v mladosti vyzerá. Pamätajte na svetre nosené našimi matkami a babičkami s charakteristickou viskóznou farbou a farbou výrobku. Dlhé svetre a vesty s veľkým pletením s dvomi paralelnými pásikmi - trendový model pre nadchádzajúcu jeseň 2018-2019.

Svetr nie je len štýlový, ale aj nevyhnutným predmetom ženského šatníka. Moderná móda prehodnotila svoje názory na súčasné modely sveterov a odstúpila od tých štýlov, ktoré obrátili ženský obraz na niečo bez tváre a neatraktívne. V jeseni-zime v rokoch 2018-2019 sú prijateľné najnezvyklejšie a originálne štýly a farby, ktoré osviežujú a zdokonaľujú Váš vzhľad aj v najchladnejšom počasí.

Loading...