Svet

Mesiac pre mesiac jún 2019: priaznivé dni v mesiaci

Mesiac je silný faktor pôsobiaci na mnohých procesoch na Zemi. Byť vopred upozornený na náladu a energiu každého dňa v mesiaci, môžete sa s nimi prispôsobiť a využiť svoje vnútorné zdroje čo najefektívnejšie.

1. jún (28 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Deň je dosť márny. Aby ste dnes zjednodušili úlohy, je lepšie sústrediť sa iba na primárne problémy a zaradiť zvyšok malých vecí. Zhoršujú iba zmätok. Domy by sa mali dávať pozor na hádky, ktoré sa môžu spájať od začiatku.

2. jún (29 mesiac mesiac)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Starostlivá analýza toho, čo sa deje, vyvoláva vznik vynikajúcich myšlienok, ktoré sa neskôr stanú rozhodujúcimi vo veciach kariérneho rastu. Dnes nie je potrebné sa potápať do rutiny, pretože tie fantastické udalosti sa môžu stať realitou.

3. júna (30-1 lunárny deň)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Dnes má deň iniciatívu a energiu. V tomto prípade by ste si mali vybrať tie, ktoré nevyžadujú hlboké ponorenie a koncentráciu. Impulzívnosť sa môže hrať dnes.

4. jún (2 mesiace v mesiaci)

Rastúci mesiac v Gemini

Deň musí komunikovať s blízkymi. Dnes musia obmedziť všetky kontakty. Vo finančných záležitostiach je potrebné preukázať tuhosť a vytrvalosť a zamilovať sa, aby boli mäkšie a viac vyhovujúce.

5. júna (3 mesiace v mesiaci)

Rastúci mesiac v rakovine

Dnes je vysoká pravdepodobnosť, že sa dostanú do nehody alebo sa zrania. Je potrebné, aby sme boli čo najviac pozorní a aby situáciu nezvyšovali. Vo veciach peňazí musíte udržať rovnováhu a zaistiť, aby hra stála za sviečku.

6. jún (4 mesiace v mesiaci)

Rastúci mesiac v rakovine

Dnes je čas ukázať slabosť, pretože príliš vážny postoj k tomu, čo sa deje, môže spôsobiť vážne následky. Prínos prinesie len fyzickú prácu, ale duševná aktivita nebude produktívna.

7. jún (5 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Leo

Dnes existuje veľké riziko podnecovania konfliktu. Aby ste tomu zabránili, odporúča sa mlčať a skryť podráždenie. Je lepšie obmedziť náklady a stráviť väčšinu času so svojou rodinou.

8. jún (6 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Leo

Napriek priateľskosti, ktorú chcete zobraziť. Maximálny komfort dnes môže byť dosiahnutý len tým, že je sám. Dnes sa šťastie obráti na tých, ktorí sa pokúsia vyhrať lotériu. Neočakávaný zisk je tiež možný.

9. júna (7 dní v mesiaci)

Pestovanie Mesiaca v Panne

Dnes je vhodný na zlepšenie materiálnej situácie. Priatelia, príbuzní a dokonca aj úplní cudzinci prídu na záchranu. Energia uprednostňuje kreatívnych jednotlivcov.

10. jún (8 mesiacov)

Pestovanie Mesiaca v Panne

Deň uprednostňuje milostný vzťah a toto by malo byť použité. Môžete tiež počkať na šťastie vo svojej kariére. Dnes sa posilnia staré väzby a objavia sa nové. Dobrý deň pre nových známych.

11. jún (9 mesiacov)

Rastúci Mesiac vo Váh

Ak chcete zarobiť dnes, bude to musieť vyskúšať. Ale zdravie nebude zlyhať, stojí za to. V súkromnom živote môžete očakávať príjemné prekvapenie.

12. jún (10 dní v mesiaci)

Rastúci Mesiac vo Váh

Ak chcete úspešne dokončiť všetko, čo je naplánované, je potrebné venovať veľa úsilia a venovať veľa času. Možno budú tie najviac šialené rozhodnutia užitočné. Zaujímavým efektom budú výlety z minulosti.

13. júna (11 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Deň je dobrý pre skutky a odvážne rozhodnutia. Existuje šanca stať sa motivátorom pre ostatných, ktorí budú podporovať a budú opakovať odvážne akcie. Peniaze dnes je lepšie ušetriť a nie utrácať bez potreby.

14. júna (12 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Škorpióne

Deň nesie riziko zranenia. Musíte byť opatrní pri podnikaní a pohybe. Takisto by ste sa mali vyhnúť impulzívnym krokom a rozhodnutiam vyrážať. Problémy s peniazmi budú riešené rýchlo a ľahko, ale v iných oblastiach života stojí za to byť pripravení na všetky druhy problémov.

15. júna (13 mesiacov v mesiaci)

Rastúci Mesiac v Strelec

Dobrá energia dňa vám umožní vziať cestu hojenia a zvýšenie vitality. Dôraz by sa mal klásť na finančné záležitosti. Oblasť osobného života si vyžaduje dôkladné rozhodnutia.

16. júna (14 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Strelec

Dnes sa bude konať pod znamením vášne a romantiky. Môžete bezpečne ponáhľať do whirlpool pocitov a získať potešenie z toho. Tento deň bude úspešnejší, ak budete mať iniciatívu.

17. jún (15 mesačný deň)

Celý mesiac, Mesiac v Kozorožcovi

Dnes môže byť obrat v mnohých oblastiach života. Je dôležité, aby sme neponáhľali, ale aby sme konali, keď sa zhromažďujú potrebné informácie.

18. júna (16 mesiacov)

Waning Moon in Capricorn

Spory v práci pravdepodobne povedú k správnemu rozhodnutiu. V dôsledku toho bude možné získať veľké zisky. Osobné vzťahy si vyžadujú rozvinutú intuíciu pre ďalší rozvoj. V tento deň by ste sa mali vyhýbať akýmkoľvek druhom.

19. júna (17 mesiacov)

Waning Moon in Capricorn

Zdá sa, že ľudia v okolí sú príliš blízko k vášmu srdcu, aby si vzali slová, ktoré ste povedali v žart. Preto by ste mali byť opatrní pri komunikácii a pri výbere tém pre rozhovory. Čistenie postupov prinesie maximálny úžitok. Môžete vykonávať fyzické očistenie a duchovné.

20. júna (18 mesiac mesiac)

Waning Moon in Aquarius

Deň vedie k tomu, že je sám. On je dobrý pre kreatívne úlohy. Samozrejme, nie všetko bude fungovať hneď, ale nemali by ste byť príliš nároční na seba.

21. jún (19. mesiac)

Waning Moon in Aquarius

Deň je plná všetkých druhov informácií. Aby sme pochopili, čo je naozaj cenné, treba sa doň ponoriť čo najhlbšie. HLS je dnes prioritou.

22. jún (19. mesiac)

Waning Moon in Aquarius

Ak chcete získať požadované, musíte pripojiť maximálne množstvo interných zdrojov. Ak sa riešenie konkrétnej úlohy neposkytuje žiadnym spôsobom, je lepšie prejsť na inú. V osobných a rodinných vzťahoch potrebujete prejaviť flexibilitu a jemnosť.

23. júna (20 dní v mesiaci)

Waning Moon v Rybách

Dnes je nálada pod jarmom temných myšlienok. Na zmäkčenie vášho stavu sa odporúča pokračovať v prírode. Neobmedzujte sa na príjemné veci.

24. júna (21 mesiacov)

Waning Moon v Rybách

Deň by mal prejsť jasným plánom. Spontánne akcie nebudú prospešné. Tento deň je vhodný pre finančné investície alebo začať vlastné podnikanie.

25. jún (22 mesačne)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Deň sa vyznačuje otvorenou konfrontáciou s obchodnými konkurentmi. Budeme musieť tvrdo pracovať na získaní finančného zisku. Okrem toho musí deň komunikovať s rodinou a deťmi.

26. jún (23 mesačne)

Ubúdajúci mesiac v Aries

Tento deň je vhodný na získanie nových vedomostí a dojmov. Môžete ísť na výlet alebo začať školenia. Mnohé plány sa zmenia na život a prinesú veľa výhod.

27. júna (24 dní v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v Aries

V popredí dnes je obchod. Kumulované problémy si vyžadujú rýchle rozlíšenie. Vo finančnej sfére je úľava: môžete bezpečne spontánne nakupovať alebo šetriť peniaze za niečo, čo stojí za to.

28. júna (25 dní v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Deň disponuje kreatívnou činnosťou. Majitelia ich remesiel môžu dnes získať alebo sa stali slávnymi. Na láske, môžete očakávať príjemné prekvapenie.

29. júna (26 mesiacov v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v Tauruse

Dnes môžete ľahko upraviť svoju finančnú situáciu: splatiť dlhy a zarobiť si. Navyše je tu skvelý čas na sebarealizáciu.

30. júna (27 mesiacov)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Deň rozhodne nie je vhodný na dôležité rozhodnutia. Nepodpisujte papiere a neuzatvárajte zmluvy. Pri komunikácii je lepšie usilovať o najbližšie - ich podpora v niektorých otázkach bude rozhodujúca.

Loading...