Krása

Štýlové dámske nohavice

Mnohé z nohavíc sú stále spojené s kozáci - skutočnými ľudovými bojovníkmi. Dnes sa dizajnéri vyjadrujú, že absolútne každý môže nosiť tento kúsok oblečenia a vytvoriť úžasne štýlové obrázky. Aké modely budú najrelevantnejšie, aké odtiene by ste mali venovať pozornosť - a nielen o tom hovoriť podrobnejšie.

Dámske nohavice: farby 2017

Široká škála aktuálnych odtieňov určite poteší každého módy. Inštitút farieb Pantone zdôraznil nielen bohaté, bohaté tóny, ale aj jemnejšie a tichšie. To znamená, že ich môžete bezpečne skombinovať a získať zaujímavé a neobvyklé luky.

Jeden z najmódnejších bude mať tieto farby: oranžová, modrá, ružová a zelená. Môžu byť zvolené ako jasné akcenty v obraze alebo navzájom kombinované.

Veľmi krásne, jemné odtiene modrej, ružovej, žltej a béžovej farby nie menej výhodné. Sú ideálne pre štýlové letné vzhľad.

Nehovoriac o klasických farbách: červená, biela a čierna. Pre tých, ktorí práve začína experimentovať, je to ideálne.

V roku 2017 venovali výtvarníci osobitnú pozornosť výtlačkom. Geometrické, etnické, floristické - každý z nich je zaujímavý vlastným spôsobom. Zvláštne miesto je obsadené kvetinovým písmom, ktorý je ideálny pre ženskú šatňu. Je to ten, ktorý zdôrazňuje ženskosť a ľahkosť.

Bloomers: módne látky a štýly 2017

Napriek tomu, že v tomto roku sú bloomery pomerne populárne, mnohé dievčatá úplne nerozumejú tomu, ako vyzerajú. V skutočnosti sú to voľné nohavice, ktoré na členku často majú stuhu alebo elastické. Modely, ktoré sa jednoducho zužujú dole, sú tiež povolené.

Na šitie letné nohavice často používajú ľahké, prírodné tkaniny, ako je šifón alebo hodváb. Sú veľmi príjemné pre telo, takže budú pohodlné aj v najhorúcejšom počasí. Vzhľadom na to, že materiál je ľahký a vzdušný, nohavice sa zhromažďujú vo veľkom počte záhybov, ale toto číslo vôbec nerozlišuje.

Na jarnú sezónu sú vhodnejšie bloomery z bavlny, viskózy alebo pleteniny. Vďaka použitiu prírodných látok nohavice nebránia pohybu a sú dokonalé nielen pre každodenný život, ale aj pre hranie športu alebo tanca.

Veľmi často sa bloomers rozhodnú precvičiť jogu alebo Pilates. Takéto oblečenie je pre takýto tréning ideálne.

Aj nohavice sú vyrobené z zamatového a lesklého saténu, vďaka čomu vyzerajú elegantnejšie. Preto je táto možnosť vhodná aj pre návštevy sviatkov a iných podujatí.

Kauzálne, odvážne haremové nohavice z kože si podmanili všetkých tých, ktorí sú oboznámení s módnymi trendmi. Vyzerajú naozaj luxusné a určite budú mať akcenty na obrázku.

Pokiaľ ide o štýly, nie je ich veľa. Najčastejšie sú nohavice vyrobené na elastickom páse alebo elastickom páse. Samotná guma môže byť tenká a navonok pripomína pás alebo širší.

Druhá možnosť je bežnejšia, pretože sa považuje za najvýhodnejšie. To tiež umožňuje každému dievčaťu nosiť, bez ohľadu na veľkosť a typ postavy. Veľmi často tehotné ženy vyberajú hárem nohavice ako bežné oblečenie, pretože sú pohodlné.

Kratšie verzie budú v letnej sezóne dôležité. Vyzerajú úžasne krásne, ale stále nie sú vhodné pre každého. Vzhľadom na nezvyčajný strih také nohavice robia nohy vizuálne kratšie, preto je treba zakúpiť len vysoké dievčatá. Stojí za zmienku, že tento štýl dáva ďalší objem v bokoch, takže pre majiteľov typu "hrušky" je lepšie pozrieť sa na priame modely.

Kravatové nohavice s klasickou dĺžkou sú tiež požadované. Sú najuniverzálnejšie a preto sú vhodné na vytváranie rôznych obrázkov: nielen každodenné, ale aj romantické alebo večerné.

Čo nosiť bloomers?

Bloomers - veľmi špecifické riešenie, takže vytváranie módneho obrazu s nimi nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.

Najprv si stylisti poradia kombinovať také nohavice s jednoduchým a prispôsobeným vrcholom. Môže to byť tričko v štýle bielizne, obyčajné tričko alebo biela blúza. Na vyváženie tohto luku odporúčame nakupovať volumetrické príslušenstvo. Dekorácie vo východnom alebo etnickom štýle - perfektné. Tiež dokonale dopĺňa obraz niekoľkých tenkých reťazcov s príveskami.

Môžete použiť pás ako príslušenstvo, ale iba vtedy, ak hárem nohavice nemajú široký elastický pás. Samotný pás môže byť tenký alebo široký, ale v žiadnom prípade by nemal byť na ňom dodatočný dekor.

Topánky by sa mali vyberať veľmi opatrne, pretože často sa to priťahuje pozornosť pri ich stretávaní. Ak chcete vytvoriť elegantný letný vzhľad, vyberte otvorené sandále s nízkym prstom, plošinové alebo klinové podpätky.

A dať sofistikovanosť a romantiku môže byť len na úkor topánok alebo sandálov na tenkej vlásenke.

Odvážne, neobvyklé a módne vzhľadové haremové nohavice s teniskami alebo teniskami. Nie každá dievčina si vyberie takúto súpravu, ale bude sa jej páčiť skutočné módne ženy.

Je iróniou, že bloomers môžu byť vhodné aj v šatníku pre kancelársku prácu. Samozrejme, za predpokladu, že oblečenie nie je príliš prísne.

Haremové nohavice v kombinácii s tónovou bundou a vysokými podpätkami sú úžasne štýlový set, ktorý je ideálny pre prácu.

Orezané nohavice vyzerajú skvele s košeľou v štýle ľanu a pôvabnými čerpadlami. Takýto luk by bol výbornou voľbou na prechádzku alebo večer.

Neobvyklé bloomery s bokmi na bokoch sú najlepšie kombinované s topánkami s tenkými pätkami. To poskytne obraz elegancie a zdôrazňuje ženskosť.

Ako môžete vidieť, harem nohavice sú skvelé na vytváranie zaujímavých, rôznorodých lukov nielen pre každodenný život, ale aj pre jasné udalosti. Preto odporúčame zakúpiť aspoň jednu možnosť.

Máte oblečenie alebo preferujete klasické nohavice?

Loading...