Články

Vyzdobíme hala na nový rok

Pri príprave na Nový rok takmer každý je zvlášť nadšený a očakáva niečo krásne. Okolo márnosti začína, výber najlepších darčekov pre ich príbuzných a zostavenie slávnostného menu. Navyše stojí za to premýšľať o dizajne miestnosti. Koniec koncov, vytvára slávnostnú atmosféru a dobrú náladu. Pripravili sme pre vás niektoré skvelé nápady, ktoré si absolútne každý môže uvedomiť.

Všeobecné odporúčania

Samozrejme, každý chce vidieť izbu s krásnym výzdobou. Ale pamätajte, že všetko by malo byť mierne. Nie je potrebné získať absolútne všetko, čo sa vám páči. Koniec koncov doma to môže byť, že prvky sa nezapadajú spolu.

Aby ste tomu zabránili, musíte najprv rozhodnúť o farebnej schéme. Nezabudnite, že odtieň v jednej miestnosti už dávno prestal byť relevantná. Vyberte si pre seba dve farby, ktoré budú hlavné v dekorácii. Najpopulárnejšie možnosti sú zlato s červenou a modrou farbou so striebrom. Ale nie je potrebné ich vyberať.

Ďalšia vec, ktorú si môžete vybrať, je dizajnový štýl. Určite ste si všimli, že v špecializovaných predajniach existuje široká škála novoročných atribútov. Vyzdvihnúť iba tie prvky, ktoré sú dobre kombinované v štýle a farbe. Vyzerá to skvelo na novoročnú výzdobu v škandinávskom štýle. Docela jednoduché, ale slávnostné.

Dovolenkový smrek

Najdôležitejším atribútom nového roka je smrek. Preto by mal byť s jeho dekorom zaobchádzané s osobitnou zodpovednosťou. Používajte nielen klasické loptičky a pozlátko. Každým rokom sa čoraz obľúbenejšia je ekologická výzdoba, teda zaujímavé hračky z prírodných tkanín a materiálov. Vyzerá to úplne originálne.

Ak v hlavnej miestnosti vášho domu nie je veľa miesta, nenechajte sa odradiť. Nie je potrebné dať veľký smrek, alternatívu s vlastnými rukami. Môže to byť napodobenina na stene alebo pôvodný smrek z konárov. Takéto výrobky vždy vyvolávajú osobitný záujem medzi hosťami a najmä medzi deťmi.

Voňavé sviečky

Sviečky vždy vytvárajú osobitnú atmosféru komfortu, romantiky. Súčasne sa však často používajú ako dekoratívne prvky. Navrhujeme, aby sme túto tradíciu opustili, ale trochu ju doplnili o moderné detaily.

Po prvé, získajte aspoň jednu sviečku s vôňou smreku alebo škorice, mandarínky. Verte mi, je to vôňa v hale, ktorá vám pripomenie nadchádzajúcu dovolenku. Ak sa vám nepáči umelá aróma, vyberte jednoduchú sviečku a ozdobte ju škoricovými tyčinkami alebo smrekovými vetvičkami. Absolútne každý môže urobiť.

Po druhé, snažte sa vytvoriť krásne svietniky s vlastnými rukami. Aby ste to dosiahli, nepotrebujete príliš drahé materiály. Vynikajúcou možnosťou by bola jednoduchá priehľadná nádrž, pokrytá iskrami. Niekoľko sviečok vyzerať nie menej štýlovo v jednej kompozícii s výzdobou v podobe kužeľov, smrekových vetvičiek a pytlovina.

Dekoračné prvky môžete umiestniť na krb, slávnostný stôl alebo na malý konferenčný stolík. V každom prípade to vyzerá naozaj štýlovo.

Krbové dekorácie

Ak váš dom má krb, potom je veľmi cool. Koniec koncov, je to s ním, že mnohí spájajú taký sviatok ako Nový rok. Avšak, ak žijete v byte a nie je krb - to nezáleží, pretože môžete urobiť sami. Ak chcete vytvoriť imitáciu, najčastejšie používajte kartónovú škatuľu alebo penu ako základňu. Len málo fantázie a dostanete krásny umelý krb.

Pokiaľ ide o jeho dekor, hlavnou vecou je vybrať všetko, čo je vhodné v štýle a farbe. Najobľúbenejšie sú samozrejme girlandy, rôzne anjeli, lopty, sviečky, topánky. Okrem toho je krb často zdobený prírodnými prvkami, ako sú smrekové smotany, suché vetvičky, malé guľatiny. Vo všeobecnosti ukážte predstavivosť a výsledok vás prekvapí.

Eco Decor

Ak chcete, aby výzdoba chodby bola prirodzenejšia a prirodzenejšia, odporúčame použiť kužele, vetvičky, ihly a ďalšie možnosti. Sú skvelé ako izba dekor, krb alebo dovolenkový stôl.

Navyše, ak je to žiaduce, môžu byť natreté sprejovou farbou v akejkoľvek farbe. Vďaka tomu bude dekor vyzerať ešte viac štýlovo.

Nezvyčajný veniec

Garland je skvelý spôsob, ako vyzdobiť miestnosť na dovolenku. Ponúkame zabudnúť na klasickú verziu a trochu snívať. To je jediný spôsob, ako môžete vytvoriť niečo naozaj zaujímavé.

Vynikajúcou možnosťou by bola vianočná hračkárska hračka alebo guľa. Je vhodný nielen pre stenové dekorácie, ale aj pre okná. Pozrite sa tiež na krásne výrobky vo forme kruhov a hviezd z papiera. Pomocou ich môžete vytvoriť celú fotozónu na jednej z múrov. Verte, vaši hostia budú potešení.

Samozrejme, veniec kužeľov nenechá nikoho ľahostajným. Môže byť zavesený nad oknom, ako aj na stenu alebo dokonca nad stolíkom. Vyzerá úžasne krásne.

Dekor stola a stoličiek

Na slávnostnú výzdobu stola by sa nemala venovať menšia pozornosť, pretože najbližší ľudia v novom roku sú hneď za ním. Odporúčame, aby ste sa zdržali príliš objemných častí, pretože by mohli zasahovať.

Najlepšou možnosťou je použiť smrekové vetvy, vence a suché vetvy. Pomocou týchto položiek môžete vytvoriť originálnu kompozíciu. Navyše, ak je to žiaduce, môžete zdobiť utierky pre hostí a príbory. Aby ste to urobili, vložte červené stuhy, škoricové tyčinky, rôzne guľôčky a iné atribúty nového roka.

A samozrejme, stojí za to prísť s niečím zaujímavým pre slávnostnú výzdobu stoličiek. Môžu to byť obrovské luky stuh, jedľové vence a dokonca aj malé hračky. Môžete tiež dať na stoličke malý darček pre každého hosťa.

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako zdobiť miestnosť. Ale, ako bolo uvedené vyššie, najdôležitejšie je, že všetko by malo vyzerať harmonicky. Preto si vyberte svoje obľúbené nápady a spojte ich navzájom.

A ako plánujete vyzdobiť chodbu na Nový rok 2018?

Loading...