Články

5 najlepšie používaných križovatiek pre 500-600 tisíc rubľov

Spočiatku sa plánovalo, že optimálne vozidlo bude vybrané medzi všetkými typmi karosérie, aby sa mohlo hladko pohybovať v ktoromkoľvek meste. Avšak predovšetkým je potrebné pozrieť sa na skutočnosti okolo ľudí a vybrať si auto podľa nich.

V mnohých mestách v Rusku, zlé a rozbité cesty, navyše, v zimnom období pohybovať sa ulicami sa stáva ešte ťažšie. Cesty sú čistené a očistené zle, takže väčšina sedanov alebo hatchbacky môže byť bezpečne "zasadená" v jednom z mnohých snehových driftov. Práve z tohto dôvodu boli medzi krížikmi vybrané 5 najvyšších vozidiel, ktorých priepustnosť je oveľa vyššia a sú viac prispôsobené na pohyb v takýchto podmienkach.

Je možné, že nižšie navrhnuté autá budú umiestnené v inom poradí v závislosti od samotného vozidla, jeho vybavenia a funkčnosti, ale tento vrchol v prvom rade symbolizuje prispôsobenie sa realite miest s krutým podnebím a zlými cestami.

Nissan qashqai

Táto pozícia je skvelé a dobre známe auto, ale vzhľadom na jeho nedostatočnú spoľahlivosť trvalo iba 5. miesto, navyše cena náhradných dielov je oveľa vyššia ako u crossovere, ktoré sú vyššie v porovnaní s touto špičkou.

Takže piate miesto je obsadené populárnym modelom Nissan Qashqai, konkrétne modelom prvej generácie. V tomto cenovom segmente môžete ľahko nájsť Qashqai, ktorý bol vydaný v rokoch 2008-2010. Za tieto peniaze môžete stále nájsť pomerne silné a spoľahlivé auto, ktoré v živote veľa videl. Napriek tomu bude môcť slúžiť svojmu novému majiteľovi viac ako rok. Hlavnou výhodou tohto auta nad konkurenciou v hornej časti je, že jeho vybavenie môže byť omnoho lepšie a žiadne z nasledujúcich vozidiel nebude schopné zodpovedať maximálnemu vybavení.

5. miesto sa tento prechod uskutočňuje na prvom mieste, pretože je vybavený prevodovkou s premenlivou rýchlosťou, ktorá je náročnejšia na obsluhu, s výnimkou toho, že nebude schopná rýchleho cestovania. Ak by jeden z predchádzajúcich majiteľov rád riadil rýchlo a neoprel svoje auto, tak by to nebolo možné overiť.

Vzhľadom na to, že sa berú do úvahy len podporované križovatky, variator tohto vozidla bude akýmsi "časovým bombardom". Tento problém sa dá vyhnúť, ak si kúpite Qashqai s manuálnou prevodovkou, ale považujeme za mestá s počtom obyvateľov viac ako milión. To znamená, že dopravné zápchy v týchto mestách sú prirodzenou vecou a v dopravných zápchach, ktoré sa pohybujú na mechanike, nie je veľmi výhodné. Toto auto má jednu z najlepších pristátí, v porovnaní s inými autami na vrchole, avšak umiestnenie regulátora okien je strašné a to je významná nevýhoda. Medzi hlavné nevýhody patrí aj čalúnenie automobilov. Je veľmi príjemný na dotyk, ale nie je trvanlivý, čo vytvára značné ťažkosti pre kupujúceho. Napríklad, volant auta, ktorý prešiel sto tisíc kilometrov, sa bude nosiť, bude to hlúpe a škaredé ho zmeniť. Zdá sa, že môžete vymeniť volant a dať nový, ale aj krátkodobý, ale aj drahý.

Významnou nevýhodou tohto vozidla je skutočnosť, že sa prakticky nezohrieva. Nie je spojené s motorom, všetko je v ňom v poriadku a v zimnom období sa môže bezpečne zahriať na pracovnú teplotu. Celý problém spočíva v kabíne vozidla, ktorý je prakticky nemožné zohriať, čo je pre Rusko ako celok rozhodujúce, pretože tu je kríza. S najväčšou pravdepodobnosťou bude len málo ľudí chcieť kúpiť auto za takýto druh peňazí, aby si v zimnom období pojazdila sako. Má tiež niekoľko menších nevýhod, ako napríklad slabá izolácia proti hluku a iné malé chyby.

Napriek všetkým negatívnym aspektom a chybám Nissan Qashqai zaujíma najmenej 5 pozícií v tejto špičke vzhľadom na to, že je veľmi populárny, spoľahlivý a tiež kvapalný. To je v dnešnej dobe veľmi dôležité, pretože kupujúci bude môcť používať auto, jazdiť niekoľko rokov a potom ho úspešne predať.

Suzuki Grand Vitara 3

Na tomto mieste v hornej časti je veľmi bežným strojom, známym mnohým, čo sa väčšina ľudí bude páčiť. Suzuki Grand Vitara tretia generácia má zaslúžené štvrté miesto. Vozidlo má niekoľko významných nedostatkov v motorových trhacích blokoch na motoroch s objemom 2,4 litra, reťaze na dvojlitrovej jednotke. Je to však všeobecne známy problém pre všetkých a nemali by odkladať ich pozornosť.

Dôležitou úlohou sú nevýhody a výhody vozidla pre jeho používateľa. Napríklad, izolácia vozidla, ktorá je nechutná a nižšia ako všetci konkurenti, sa nachádza v hornej časti. Vývojári tejto autá uznali túto nevýhodu av roku 2008 zlepšili zvukovú izoláciu oblúkov kolies, ale celková hladina hluku v Grand Vitara sa nezmenila.

Vonkajšie je auto veľmi zaujímavé a roztomilé, ale veľké nádeje na to by nemali byť pripútané, pretože v kabíne pri jazde sa zdá, že vodič bol podvedený. Väčšina majiteľov tohto vozidla, ktorí ho kúpili za veľa peňazí, má pocit, že dostali nedokončené auto.

Nevýhodou modelu je to, že po prejazde 100 tisíc kilometrov môže vyžadovať značné investície a stať sa "palivovým drevom". Je to dobré auto s drahou samoobsluhou, je to to, čo mu neumožňuje vystúpiť na 1. alebo 2. miesto v hodnotení.

Výhodou je, že Grand Vitara je vybavený 4-ohm automatickou rýchlosťou, ktorá je "nesmrteľná" svojho druhu. Jedná sa o plnohodnotný crossover pre mesto, ktorý má trvalé pohon všetkých kolies bez akýchkoľvek spojov a iných vecí. Navyše má nízky prevodový stupeň a zámok na nápravu. Tieto výsledky dávajú vozidlu viac SUV v porovnaní s inými vozidlami tohto ratingu. Avšak v tomto prípade nie sú vlastnosti terénu hlavné, pretože všetky crossovery topovers zvýšili manévrovateľnosť a to je dostatočné na to, aby sa dostali do mesta.

Grand Vitara má veľmi dobrú konfiguráciu s poklopom, koženými sedadlami a bezkľúčovým vstupom, čo je obrovská výhoda tohto vozidla, aj napriek tomu, že verzia 2006-2008 je považovaná za maximum roku 2009. Nissan Qashqai je novší a má aj bezkľúčový prístup. Zdá sa, že tieto dve autá majú lepšie vybavenie ako ich konkurenti, ale nachádzajú sa na spodku ratingu.

Honda CR-V II

Toto miesto je umiestnené v chladnom a kultovom vozidle pre tých, ktorí vedia - Honda CR-V II. Toto vozidlo je ťažké nájsť na sekundárnom trhu, pretože sa predávajú veľmi málo bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú zlomené a celkový kilometrový výkon vozidla. Nie je to bestseller, na rozdiel od toho istého Nissan Qashqai alebo Suzuki Grand Vitara, avšak po tom, čo sa na ňom vydali, si to každý vyberie skôr ako predchádzajúce dve možnosti.

Model je klasifikovaný ako auto na piknik, z tohto dôvodu bol nainštalovaný špeciálny riadny stôl umiestnený v kufri. Keď opustíte prírodu, jednoducho otvorte kufor, získate stôl a môžete si vychutnať zvyšok, gril a tak ďalej.

Vozidlo je vhodné na jazdu, napriek pôsobivým rozmerom má navyše dobrý kríž. Dokončovacie materiály sú na vysokej úrovni a kvalitatívne vykonané v porovnaní so 4 a 5 miestami, čo zaručuje ich trvanlivosť. Hlavným pozitívnym bodom značky Honda je japonská výroba, ktorá zaručuje veľkú bezpečnosť a dlhú životnosť.

Napriek všetkým pozitívnym aspektom auta sa tu nestalo dosť populárnym, keďže sa pôvodne predpokladalo, že sa zameriava na americké automobilové trhy. To možno vidieť aj na voliči pod volantom, ktorý je v Amerike výhodnejší. Je to kvôli nízkej popularite v Rusku, že toto auto je umiestnené na 3. mieste a nie na 2 alebo 1. Z tohto dôvodu je pomerne ťažké dostať Honda diely, musíte ich čakať od niekoľkých dní do niekoľkých mesiacov a ak ich nájdete potom sú drahé.
Medzi problémami sa vyskytujú problémy s priečnikmi na zadnom kardanovom motore, ktoré sa dotýkajú zadných pružín, čím sa zadné kolesá stávajú "domom". Korekcia týchto nedostatkov na vozidle je však vykonaná iba raz a ak zakúpite podporovanú verziu, pravdepodobne predchádzajúci vlastník už dokázal odstrániť všetky existujúce problémy.

Všeobecne platí, že auto je veľmi dobrá možnosť nákupu, aj keď je rozvedená z ruskej reality. Ak zistíte, že podporovaná verzia CR-V II je úspešná, môžete si bezpečne kúpiť auto, ktoré môže dlhodobo slúžiť svojmu majiteľovi a dlho ho poteší.

Hyundai Tucson a Renault Duster

Pokiaľ ide o prvé dve autá, je ťažké jednoznačne určiť, ktorý z nich by mal byť umiestnený na akom mieste. Z tohto dôvodu je potrebné ich podrobnejšie zvážiť a oboznámiť sa s výhodami a nevýhodami, ktorými môžete zistiť, ktoré auto je hodné jedného miesta.

Vedúcimi špičkami sú Hyundai Tucson a Renault Duster, ktorých najlepšie je možné vybrať iba v priamom porovnaní. V skutočnosti sa staré auto porovnáva s minulým technickým centrom a prakticky novým automobilom. Tucson sa zaoberal vývojom v roku 2002, ale Duster je novšie a modernejšie auto roku 2009. Renault však nie je taký chladný a moderný, ako by mal byť, ale Hyundai je oveľa premyslené auto.

Pre úprimnejšie porovnanie sú odobraté dve autá, ktorých najazdenie je takmer identické. Pri porovnaní však bude okamžite zrejmé, že stav Duster bude v tomto prípade oveľa horší. Vysvetľuje to skutočnosť, že na vývoj auta bolo vynaložených len 300 miliónov eur, čo je malá suma na vybudovanie slušného auta.

V dôsledku nedostatočného starostlivého vývoja a vývoja má Renault Duster veľa nedostatkov, predovšetkým v súvislosti s jeho aerodynamikou. Automobil, ktorý slúži niekoľko rokov, sa na zadných oblúkoch strašne štiepi, čo okamžite zachytilo oko a je jednoducho neprijateľné. Ak sa porovnáme s Tucsonom, potom aby sme sa vyhli takýmto problémom, plast je nainštalovaný, takže nič a nikde nepríde, ale čipy sa nezobrazia.

Ďalším nepríjemným momentom vývoja, ktorý je známy všetkým - praskliny na zadných krídlach a strechu Dusteru. V skutočnosti ide o vypredané telo, pretože medzi nimi je zlé zvarenie panelov. Môžete tam umiestniť tesniacu hmotu, ale začne to tiež trvať. Inými slovami, osoba spočiatku kúpi podporované auto, ktoré sa už rozpadá.

Plast je úplne chýba v kufri, tam je len kov, všade, rovnako ako v Oka, čo naznačuje maximálne úspory pre vývojárov. Z podobných dôvodov môže byť Tuksan bezpečne považovaný za oveľa lepší a silnejší ako Duster.

Pokiaľ ide o Hyundai, má výrazný pozitívny moment, to je samostatne stúpajúce sklo, ktoré je možné zdvihnúť a dať všetko, čo potrebujete do kufra, bez toho, aby ste ho úplne otvorili.

Ďalším výrazným negatívnym bodom v spoločnosti Renault Duster sú hrozné prahové hodnoty, pretože nemôžete znečistiť nohavice pri opúšťaní vášho auta, a keď opustíte auto, ľavá noha sa bude aj tak znečistiť.

Hlavným problémom spoločnosti Duster je, že v ňom nebolo investovaných dostatok peňazí a prakticky nepomyslel na jeho vývoj. Je to modernejšie auto, ktorého vzhľad a dizajn sa blíži tomu, čo je pre kupujúceho zaujímavé. Tucson na vonkajšej strane vyzerá ako "ryba" alebo "žaba", salón je tiež horší ako moderný Duster. Tucson je interiérové ​​ozdobné plasty je štandardný japonský, ale nie horšie ako jeho konkurenta v rebríčku. Z vonkajšieho hľadiska interiér Tucsona vyzerá oveľa horšie ako jeho súpera, ale je to ospravedlnenie, pretože je o 5 rokov staršie. Ak porovnáme sedadlá áut a ich čalúnenia, Duster výrazne stráca.

Renault Duster má nedostatok telesnej tuhosti, v dôsledku čoho sa sklo prelomí, ak vezmeme do úvahy starý a starý Tucson, potom to nikdy nebude mať.

Hlavnou výhodou "jerboa" bude jeho lacná, takmer peniazová údržba, pretože všetky podrobnosti o nej majú nízke náklady. Hyundai Tucson je jedným z mála vozidiel, ktoré boli uvoľnené s obehom viac ako 1 milión kusov, ale Duster je stále veľmi ďaleko od tejto značky, ale môže to ešte raz dosiahnuť.

Počas jazdy bude mať vodič pocit, že zvuková izolácia Renault je oveľa lepšia, s tým rozdielom, že je optimálne naladený a bude na ceste šikovnejší, na rozdiel od svojho súpera, ktorý je pravdepodobnejšie, že bude "zabalený". Avšak Tuksan a nechcú ísť rýchlo, pretože vytvára dojem príjemného "plyšového" auta.

Všeobecne platí, že tieto dve autá sú najlepšie prekríženia, ak si vyberiete medzi autami v cenovom rozpätí od 500 do 600 tisíc rubľov. Ak sa rozhodnete len autom, je celkom možné, že tieto autá nebudú vôbec na vrchole alebo by obsadili posledné miesta, a nie prvé CR-V II, ale hodnotenie bolo spojené s modernými realitami a cestami Ruska.

Po podrobnom prehľade a porovnaní modelov, konkrétny víťaz, ktorý vyhral prvé miesto, sa stáva Hyundai Tucson.

Okrem toho je dôležité poznamenať, že v tomto cenovom rozpätí bude ideálnou voľbou motorová nafta s pohonom všetkých kolies víťazom ratingu, ktorého hodnota bude veľmi vysoká. V zásade platí, že naftový variant má okrem Suzuki aj ďalších konkurentov. Je však dôležité mať na pamäti, že Qashqai s dieselovým motorom nebol dodaný na územie Ruskej federácie a Honda CR-V II je v zásade ťažko prístupná a na sekundárnom trhu prakticky chýba, nehovoriac o dieselovej verzii. Pokiaľ ide o Duster, má aj dieselovú verziu, ale je to menej ako Tuksan. To je dôvod, prečo sa nachádza na druhom mieste, nie na prvom mieste.

Loading...