Články

Oddych v Yarovom 2018 (Altai Krai): ceny, sanatóriá, zdravie, recenzie

Mestečko v regióne Altai je jedno meno so soľným jazerom. Veľké jarné jazero sa rozprestiera 10 km a je široké 8 km. Liečivá voda, soľanka a bahno zo spodku môžu zvyšok liečiť. Dokonca aj jednoduchý pobyt pri jazere, ktorý vyžaruje pár brómu, vám umožní relaxovať a posilňovať nervový systém. Prekvapujúco, okrem liečby, miesto tiež láka klubových párty a všetky druhy zábavy.

V roku 2004 bol v meste postavený komplex Prichal, ktorý označil vývoj mesta ako rezort. Odvtedy sa tu aktívne budovali hotely, motely, rekreačné centrá a infraštruktúra.Pravidelné autobusy z Kemerovo, Barnaul, Novosibirsk a Tomsk prídu na miestnu autobusovú stanicu.

Oddych v Yarovom (územie Altai): ceny bývania 2018

Jedným z dôležitých faktorov pre pohodlný pobyt v rezorte je miesto pobytu. Mesto Yarovoye ponúka veľa rôznych možností pre každý vkus a rozpočet.

Oddych v súkromnom sektore: byty a domy

Apartmány a domy súkromného sektora ponúknu hosťom najvýhodnejšie možnosti ubytovania. V každom rohu jari môžete nájsť vhodné miesto v akejkoľvek vzdialenosti od jazera. Ako príklad si zaslúži niekoľko návrhov.

  • "Útulné domy"

Táto možnosť ekonomického ubytovania sa nachádza na adrese ul. Vereshchagin, 33, Leto, Altai Krai. Tu si môžete vybrať medzi hosťami v spoločnej budove alebo v jednom z rodinných domov. Ponúka hosťom bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Počas dňa budete musieť zaplatiť 400 rubľov.

  • Chata na Partizanskej 45

Na tejto adrese pohodlný dom na prenájom. Nachádza sa na pokojnom mieste a neďaleko jazera. Pešo na breh len 20 minút. Ubytovanie bude stáť od 400 rubľov na osobu a deň.

  • Izby na ulici. Mira 2a

Na tejto adrese 8 izieb pre 4 osoby. Budova je nová a nachádza sa v blízkosti autobusovej stanice. Do jazera len 10 minút chôdze. Počas dňa budete musieť zaplatiť 1000 rubľov.

  • Byt na ulici. Štvrťrok A, 31

Tu pre prenájom garsónka, ktorá sa nachádza v blízkosti "Pier 42". V byte je zasklená loggia, plastové okná sú inštalované. Počas dňa budete musieť zaplatiť 1000 rubľov.

Existuje veľa možností pre ceny od 250 do 4500 rubľov za deň. Cena sa líši v závislosti od sezóny, vzdialenosti od jazera a množstva vybavenia. Cena ubytovania je lepšie zistiť priamo od majiteľov apartmánov, aby ste nemuseli čeliť nepríjemnému prekvapeniu priamo v čase vysporiadania.

Sanatória v Yarovoy

Sanatóriá sú skvelý spôsob, ako tráviť čas v stredisku a získať ďalšie služby v podobe prevencie a liečby chorôb.

  • KGBUZ "Regionálne lekárske a rehabilitačné centrum Jazero Yarovoy"

Dispenzár sanatória KGBUZ "Lake Spring" je známy už viac ako päťdesiat rokov skúseností. Spôsoby liečby sú založené na sile prírody: blato s obsahom sírneho sulfidu a soľanka z jazera má obrovské hojivé vlastnosti.

Hostia budú bývať v jednej z troch budov alebo v jednom z letných domov. Čísla sa líšia v kategóriách: ekonomika, štandardné, letné domy, s vybavením v izbe, ako aj počet lôžok v každej izbe.

V cene sú zahrnuté tri jedlá pre dospelých a štyri jedlá pre deti. Tabuľka je väčšinou stravná. Ceny sa líšia v závislosti od sezóny a zvoleného počtu, ako aj balíka lekárskych procedúr.

  • Komplexné wellness centrum "Altaykhimprom"

Sanatórium sa nachádza len 100 metrov od soľného jazera, ktoré dalo názov mesta. Liečivé vlastnosti obsahu jazera a okolitého vzduchu sa úspešne využívajú na liečenie návštevníkov sanatória. Ponúka niekoľko kategórií izieb so všetkým, čo potrebujete vo vnútri.

Pre deti sa predpokladá päť jedál denne a pre dospelých štyri jedlá denne. Výrobky sú mimoriadne čisté a ekologické. Hostia môžu využiť aj strážené parkovisko, posilňovňu, kozmetický salón, kaviareň, vodný park.

Rekreačné zariadenia

Rekreačné zariadenia sa môžu stať aj cenovo výhodným ubytovaním. Sú vybavené všetkým potrebným pre pohodlné bývanie.

  • "Strelinka"

V tomto rekreačnom stredisku je niekoľko domov v rôznych konfiguráciách. Najjednoduchšie z nich stojí 750-950 rubľov na osobu a deň. Domy s krbom a izby v budovách budú stáť až 1 750 rubľov.

Základňa hostí hostí celoročne. Tu môžete využiť kaviareň, saunu, biliard, športové ihrisko, katamarány, motorovú loď. Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania. Za prístelku raňajky stojí 150 rubľov. Večera a obed sa účtujú samostatne za 250 rubľov. Menu je tradične európske.

  • "Manor"

Toto rekreačné stredisko ponúka 2 možnosti ubytovania vo výške 1200 a 1600 rubľov na osobu a deň.

  • "Tigris"

Ponúka ubytovanie na svojich izbách za cenu 2000 rubľov.

Odporúča sa vybrať tie miesta, ktoré ponúkajú najlepší súbor služieb. To nebude v budúcnosti sklamaná.

Aquapark je najjasnejším miestom zábavy v meste Yarovoy

Tí, ktorí chcú diverzifikovať svoju dovolenku, môžu navštíviť miestny vodný park "Lava". Od júna do augusta pracuje od 9.30 do 22.00. Detský lístok tu stojí 400 rubľov a dospelý - 600 za 2 hodiny; 600 rubľov a 1000 rubľov za 3 hodiny; za 5 hodín 800 a 1300 rubľov; za 12 hodín 1000 a 1500 rubľov.

Park má 11 snímok rôznych konfigurácií. Samotný vodný park sa rozprestieral cez 25 000 štvorcových metrov. Existuje niekoľko bazénov rôznych hĺbok a veľkostí, niektoré dokonca vyhrievané. Hostia budú mať tzv. "Lenivú rieku" a bazén s vlnami. Okrem toho môžete využívať sauny, cédrový kúpeľ, masážne služby, slnečníky, ležadlá, ako aj jesť v miestnych kaviarňach.

Recenzie o ostatných v Yarovoy

Podľa recenzií, jazero v Yarovoy pripomína turistom, aby odpočívali na mori. Na základe územia môže toto miesto konkurovať strediskám v oblasti Čierneho mora. Turisti oslavujú infraštruktúru, čistú vodu a celkovú príjemnú atmosféru.

Medzi negatívne recenzie - nespokojnosť s malým počtom predajní a produktov v nich. Ale pre tých, ktorí prichádzajú užívať prírodu, tento fakt naozaj nezáleží.

Loading...