Krása

70 úžasných modrých šiat: ako si vybrať a čo nosiť

Modrá farba je sebestačná a netoleruje súťaž. Jedinou výnimkou sú dobre vybrané doplnky a obuv. Modré šaty sú lákavé a lákavé, je napustené ušľachtilým elegantným a majestátnym šarmom.

Modré modré šaty: nápady na fotografovanie pre ohromujúci obraz

Modrá je vhodná kedykoľvek a kdekoľvek. Početné odtiene modrej: kobalt, zafír, berlínska glazúra našiel svoju aplikáciu v obchodnom štýle. Hlboké nasýtené tóny zdôrazňujú stručnosť čiar, pričom nevytvárajú príliš prísny odev.


Modrá farba: význam farby v oblečení

Tradične je modrá symbolom láskavosti, pokoja a snov. Psychológovia sú istí: ak sú v dievčenskej šatni modré šaty - dlhé, krátke, leto, večerné - potom je to nezávislá a silná osobnosť so závidiacou vytrvalosťou.

Modrá farba je chudnutie. Šaty v odtieňoch indigu, zafíru, chrpa modrej, nebeské odtiene sú vítanými hosťami v ženskej šatníku.

Modré večerné šaty: očarujúce obrazy pre zvláštne príležitosti

Modrá farba vyzerá skvele vo všetkých trendových modeloch večerných štýlov. Nebeské odtiene vyzerajú oveľa jasnejšie a bohatšie ako dramatické čierne, umožňujú večerné šaty sa objaviť v novom, neuveriteľnom žiare.

Klasické večerné šaty s štiepením z materiálov, ako je hodváb, taft, saténový vzhľad obzvlášť očarujúce. Vyzerajú osobitne elegantné v azúrových a jarných modrých odtieňoch.

Dievča v modrých šatách na podlahe, ozdobené ľahkou priehľadnou tkaninou s V-krkom bude kráľovnou akéhokoľvek oslavy. Silueta sa stáva vizuálne štíhlejšia a vyššia, samotný obraz je tajomný a smrteľný.

Šaty svetlo modrých odtieňov výrazne omladzujú a obnovujú obraz. Chcete byť centrom pozornosti a pritiahnite názory iných, potom doplňte svoj šatník s ľahkými večernými šatami v podlahe jemných nebeských odtieňov.

Najnovší módny trend - šaty v štýle 50. rokov. Modely sú vyrobené so sviežim lemom a vybavený korzet, ktorý je najčastejšie v štýle drahokamov, pútavých aplikácií a iných dekorácií.

Dekor večerných šiat by mal byť vyrobený v diskrétnych vylepšených tónoch. Tento výzdobný doplnok iba dopĺňa nádhernú modrú farbu, ale nezatakáva ju. Vyzerá krásne s rozptýlením kamienkami vo výstrihu alebo korálkovými výšivkami.

Modré krátke šaty: rôzne modely a tipy na výber

Modré krátke oblečenie je objemová kategória dámskeho oblečenia, ktorá zahŕňa kancelárske modely, luxusné promové šaty, letné modely. Odtieň je tak bohatý a harmonický, že môže byť farebným riešením pre väčšinu populárnych štýlov.

Modré šaty pre kanceláriu predstavujú midi model s elegantným lakonickým rezom a minimom dekorácie. Zastavená a krásna - to je spôsob, akým možno opísať modré šaty v kancelárskych kanceláriách. Optimálna dĺžka midi šiat je až na kolená a mierne vyššia.

Modré plesové šaty sú prezentované modelmi s plyšovými sukňami, originálnymi rezmi na leme a štýlovými sukňami. V prípade proms vyberte bohatú modrú farbu s tmavým tónom. Jasné nebeské odtiene slávnostného oblečenia sú vhodné v prípade, že sa oslava uskutoční vonku.

Svetlé modré šaty vyšité s korálkami, flitrami a iným dekorom sú ideálne pre párty. Na modrom základe bude tento dekor vyzerať oveľa jasnejšie a bohatšie. Obzvlášť očarujúce krátke modré šaty budú vyzerať v uzavretých priestoroch s množstvom podhľadu a tlmených farieb.

Letné modré šaty: flirtované modely pre horúce obdobie.

Modrá farba je jedna z najrelevantnejších farieb pre letné šatník. Najobľúbenejšie nápady pre horúcu sezónu sú nasledujúce modely:

 • šaty z ľahkého šifónu s nadýchanou sukňou a podšívka v kontrastnej farbe
 • sarafany modré s lemom na leme
 • modré šaty s otvorenými ramenami alebo bez popruhov
 • kancelárske modely s čiernou alebo bielou krajkou
 • tradičný štýl "námorník"

Modrý šaty prom: módne nápady 2018

Plesové šaty by mali vyzerať očarujúce a ohromujúce. Modrá farba je výherným variantom pre slávnostný večer. V kombinácii s čipkami a ľahkými "plynovými" tkaninami získate jemné a vzdušné oblečenie. Dizajnéri ponúkajú absolventov oblečenia v azúrovej a aqua farbe. Pre mladé dievčatá sú tieto odtiene najvhodnejšie, dievčatá sa v nich menia jemné vzdušné výtvory.

Venujte pozornosť modrým šatám v gréckom štýle. Modré odtiene vyzerajú obzvlášť pôsobivo na tečúce hodvábne alebo saténové tkaniny. Šaty s vysokým pásom, kde sukňa začína na bustu, je presne štýl, ktorý ukáže krásu a bohatstvo modrej.

Modré modré šaty 2018: kombinácia odtieňov a výber príslušenstva

Ak chcete vytvoriť očarujúci obraz, dizajnéri odporúčajú vytvárať monoklávy modrou, doplňujúc ich len o klasické dekorácie. Kombinácia modrej s inými odtieňmi je tiež prípustná. Pri výbere ďalších farieb pre obrázok musíte pochopiť, že by nemali absorbovať hlavnú farbu šiat. Najvhodnejšie odtiene modrej palety sú:

 • čierna
 • šedá
 • béžový
 • žltý
 • mliekareň
 • oranžový
 • červená

Ak chcete vytvoriť trochu chúlostivý obraz v modrom šate, potom ho skombinujte s topánkami a príslušenstvom, ktoré sú uvedené vyššie.

Výber topánok pod modrými šatami

Najlepším doplnkom k obrázku modrých šiat budú topánky so stilettami. Môže ísť o topánky modrej, bielej, čiernej, striebornej, striebornej alebo striebornej.

Pod kancelárskymi modrými šatami zdvihnite topánky s ostrým nosom a topánkami s masívnou pätou so zaobleným nosom. Na jesenné a zimné obrázky dávajte prednosť kotníkom na základňu traktora. Táto kombinácia vyzerá elegantne a žensky. V priebehu dňa sa môžete zmeniť na pohodlné baletné byty na malom päte bez toho, aby ste mali veľa dekorácie.

V každodenných obrázkoch môžete používať absolútne akúkoľvek obuv: loffer, klinové sandále. Výber topánok závisí od štýlu šiat. Pod sundres nosiť sandále alebo sandále, pod šaty v športovom štýle - klin tenisky, členkové topánky alebo sandále.

Modré šaty - najlepší nákup akéhokoľvek ženského šatníka. Čokoľvek chcete, modré šaty sa perfektne zmestí do akéhokoľvek obrazu: šport, obchod, príležitostné, mládež.

Loading...