Krása

Scorpion tetovanie: elegantné krivky a nádherný vzhľad v jednom obrázku

Nositeľné výkresy majú bohatú históriu. Zakrývali pokožku, aby naznačovali spoločenský stav a práve pre krásu. Moderné vzory nie sú tak jednoduché. Sú to celé obrázky, ktoré často robia skutoční majstri ich remesiel.

Témy výkresov nie sú obmedzené na:

 • symbolov;
 • nápisy;
 • významné dátumy;
 • zvieratá;
 • kvetinový vzor;
 • etnický ornament;
 • fantasy;
 • geometrické vzory;
 • bižutérie a ďalšie.


Škorpión na koži. Tetovacie vzory

Obraz škorpióna na koži plní nielen tí, ktorí sa narodili pod týmto znamením zverokruhu, ale aj ďalšími fanúšikmi maľovania bielizne. Najčastejšie sa takýto výkres uskutočňuje v čiernobielej verzii. Môžete tiež nájsť tetovanie, kde hlavné farby otenyatsya iné, červené alebo hnedé. S ich pomocou vytvárajú tiene labiek, chvosta a pazúry maľovaného zvieraťa.

Pri výbere vhodného výkresu musíte mať na pamäti, že náčrt by mal byť jasný a jasný. Je žiaduce, aby veľkosť náčrtu presne veľkosť plánovaného tetovania. V takom prípade bude master ľahšie obnoviť na koži presne to, čo zákazník žiada.

Tetovanie môže mať akúkoľvek veľkosť: od mikroskopického čierneho škorpióna za uchom alebo na zápästí, až po obrovské zviera na zadnej strane. Skúsení remeselníci odporúčajú vykonať ich v keltskom, abstraktnom, polynézskom alebo kmeňovom štýle. Obľúbené sú výkresy, kde je vytvorený veľký škorpión z malých geometrických tvarov. Obzvlášť efektívne vyzerá kresba, kde majster kreslí všetky malé časti, vytvára ilúziu prirodzenosti. S vysokou úrovňou pripravenosti špecialistu na tetovanie môžete použiť vzor s efektom 3D.

Hodnota tetovania

Obraz škorpióna na tele je veľmi rozmanitý. Predpokladá sa, že tetovanie s jasnými farbami, kde je zviera zobrazené so zdvihnutými nohami, symbolizuje cieľavedomosť a zručnosť. Ak obraz vyjadruje pokoj, farby sú obmedzené a chvost škorpióna je zaoblený, potom zosobňuje spravodlivosť, pokoj a rovnováhu. Ten, ktorý chce zachytiť článkonožca s malými pazúrmi, ale s veľkým akcentovaným bodnutím, chce poukázať na svoju silu a dôveru v budúce víťazstvo.


Ak je chvost zvieraťa malý, potom je to výzva, aby sa strach vlastník tetovania. Takýto obraz znamená priateľnosť a dispozíciu voči druhým. Daj na rameno takéto tetovanie znamená pokoj svojho majiteľa až do okamihu jeho dotyku. Zvlášť jasne to naznačuje chvost, smerujúci na krk majiteľa karosérie. Môžete zdôrazniť svoju agresivitu a náznak horúcej nálady výberom oranžového alebo červeného obrazu.Predpokladá sa, že samotná prítomnosť takéhoto tetovania na tele dodáva energiu, pretože táto malá tvor je schopná zabíjať skôr veľkých predstaviteľov zvieracieho sveta. Jeho jed mohol zabiť aj vyliečiť. V mnohých kultúrach je škorpión symbolom lekárov. V dávnych dobách hmyz symbolizoval materskú sebaobetáciu. A v Tebete sa to považovalo za znamenie zdravia.


Vojaci dať škorpiónu na kožu, ktorá chce posilniť svoj duch. Zviera má všetky vlastnosti, ktoré sa bojovníci snažili mať:

 • sila;
 • nebojácnosť;
 • pomstychtivosť;
 • stanovenie;
 • nezraniteľnosť;
 • bojovnosť.

V Severnej Amerike bol škorpión sudcom podsvetia. Preto boli jeho hlavné vlastnosti považované za spravodlivosť a bezohľadnosť. Ako mnoho majiteľov podobných tetovanie chcel zdôrazniť v ich charaktere. Zdroje o mytológii naznačujú, že škorpión je zástancom tmavých síl. Táto kvalita tiež priťahuje mnohých obdivovateľov temnej stránky charakteristík hmyzu v kultúre. Možno je to kvôli nerozlučiteľnému prepojeniu medzi konceptmi zla a moci.

Závislosť hodnoty miesta na tele

Rozsiahla geografia ľudského tela umožňuje umiestniť na ne rôzne tetovanie. Zvyčajne je na obraze zobrazovať obranný škorpión, čo naznačuje, že je lepšie, aby sa jeho nosič nedotýkal. Preto majiteľ tetovania varuje, že je nebezpečné ho napadnúť. Tí, ktorí chcú preukázať svoju jedinečnosť a jedinečnosť, nakreslia škorpión okolo krku alebo za ušami. Jeho pazúry musia byť odkryté. Útočiace zviera organicky vyzerá na hrudi, pretože dokazuje silu a odvahu.

Mnoho ľudí si vyberá nielen zviera, ale kráľa škorpiónov. Zvyčajne je zobrazená ako sivá alebo čierna, s tenkým telom a veľkými pazúrikmi s ostrými koncami. Brucho a chvost sú zvýraznené hnedou farbou. Nájdete tu náčrtky, kde sa meč vytrhol z tela škorpióna. Táto možnosť sa zdá byť hrozivejšia. Obzvlášť pôsobivé je kresba, kde nohy článkonožca priliehajú a akoby sa tiahli kožou. Takéto tetovanie môže byť umiestnené na boku, v ľubovoľnej časti ruky, na zadnej strane v strede alebo na jednom z lopatiek. Tiež je populárne tetovanie, kde je viditeľný iba odtlačok trupu hmyzu na piesku.


Podobné tetovanie na dievčatách sú určené na vyjadrenie svojej vážnosti vo vzťahoch a nezávislosti v živote. Dámske verzie sú čierne a elegantné línie. Ženy sú viac tetované, kde malé detaily nevenujú pozornosť. Ideálom by bola iba silueta škorpióna v miniatúre. Tetovanie v oblasti bikín alebo dolnej časti chrbta je určite ženská verzia, ktorá zdôrazňuje sexualitu dámy.Taktiež je dôležité aj okolité zvieratá. Romantickým dámam môže byť ponúknutá vzorka, na ktorej sedí škorpión na ruži alebo na kameň, mesiac alebo mesiac môže svietiť nad ním. Účinne vyzerá hmyz pozostávajúci z objemných vodných kvapôčok. Vyzerá to zaujímavé škorpión, pozostávajúci z postáv podobných hieroglyfom. Obvykle to preferujú tí, ktorí sa narodili pod týmto znamením zverokruhu.Ak vynecháte mytologické popisy, ktoré sú vlastné škorpiónu, potom jeho obraz na tele je dokonale platným znamením. Sila mysle a odhodlanosti, ktorá je stelesnená ako talizman, je pre každého človeka ideálna. Žena kresba umožní zdôrazniť jeho krivky a jemné línie pomocou zakrivených vzorov, aplikovaných rukou skúseného pána.

Loading...