Články

Bob-caret účes: Trendy 2017 na fotografii

Strihanie bobu už niekoľko rokov nenecháva jednu z najlepších miest medzi najobľúbenejšími účtami žien. Nie každá dievčina má rád jej, ale mnohí ju vyberú. Ak sa vám podarí nájsť dobrého pána, ktorý dôkladne vlastní techniku ​​tohto strihu, môžete zabudnúť na každodenný styling. Po šampónovaní vlasy samy padnú do krásneho účesu a dodatočná starostlivosť nebude potrebná vôbec.

Tento strih je celkom všestranný, pretože je ideálny nielen pre okrúhlu, ale aj pre predĺženú tvár. A štýlistky, podľa druhej, tvrdí, že fazuľa bude vyhovovať dievčine s akoukoľvek tvárou. Stačí si vybrať strih samotný, berúc do úvahy všetky vlastnosti tváre a telesných rozmerov. Preto odporúčame, aby ste zvážili vlastnosti rôznych typov strihanie bobov 2017 a uvidíte, ako by to malo vyzerať zozadu.

Extra dlhá fazuľa

Predpokladá sa, že námestie bob je strih, ktorý je vhodný len pre krátke vlasy. Toto stanovisko už nie je relevantné a dievčatá s dlhými vlasmi alebo dokonca dlhšie si môžu dovoliť takýto strih. V tomto prípade vaše kudrlinky vyzerajú veľmi čisto a dobre upravené. A pri položení bude potrebné používať len malú sušič vlasov, aby pramene ľahko ležali. Súhlasím, lákavá vyhliadka. Je však veľmi dôležité nájsť dobrého kaderníka, ktorý vlastní techniky strihania. Koniec koncov, aby sa správne, kvalitné bôby je dosť ťažké. Preto si vyberajte kaderníčky-stylistov v dobrých kozmetických salónoch. Toto je miesto, kde často pracujú profesionáli, ktorí vedia svoju hodnotu.

Podlhovastý bob nemusí byť nevyhnutne rovnomerný. Na fotografii živý príklad skutočnosti, že taký účes vyzerá skvele na kudrnatej a kučeravé vlasy. Preto, ak máte pochybnosti o tom, či chcete urobiť taký účes, teraz je čas zmeniť sa trochu zvonka.

Niektoré dievčatá uprednostňujú skôr ostrú prechodovú dĺžku vlasov Na fotografii môžete vidieť skvelý príklad. Tento strih vyzerá veľmi štýlovo, neobvykle a dokonca aj extravagantný. A ak sa nebojíte zaujatých názorov iných, potom vám to bude vyhovovať.

Bob pre strednú dĺžku vlasov

Tento strih je skutočnou spásou pre dievčatá, ktoré majú tenké alebo riedke vlasy. Správne zvolená technológia vám umožní vytvoriť skutočne krásny účes a pridať ďalší objem. A efekt, ako keby ste práve opustili salón, bude pokračovať dlho. Ale nezabudnite pravidelne aktualizovať strih, aby ste nepoškodili atraktívny vzhľad.

Ak chcete trochu zvyknúť na zvyčajnú fazuľa, veľa dievčat si vyberá zaujímavé a nezvyčajné možnosti. Jedným z nich je strih s krátkymi vlasmi vzadu a dlhšími prúžkami vpredu. Uvidíte niektoré z najzaujímavejších verzií tohto účesu nižšie.

Klasický bob pre krátke vlasy

Najobľúbenejšou voľbou medzi mladými ľuďmi a milovníkmi krátkych strihov je klasický bob. A to všetko, pretože tento účes vyzerá neuveriteľne štýlový, módny a svieži. A čo je najdôležitejšie, účes prakticky nevyžaduje čas na štýl. Najčastejšie vlasy samotné majú formu určenú kaderníkom. Pokiaľ ide o starostlivosť, to všetko závisí od vašich preferencií. Napríklad, ak máte radi kučeravé vlasy alebo neopatrné kadeje, môžete použiť špeciálne nástroje na úpravu vlasov. Môže to byť pena, textúrovaná pena, ktorá prináša efekt "plážovej vlny" alebo gél. Každý z týchto produktov poskytuje odlišný vzhľad vlasov, takže pred nákupom premýšľajte o tom, čo presne chcete získať ako výsledok.

Niektoré dievčatá preferujú príliš krátke vlasy za sebou. Samozrejme, že táto možnosť nebude vyhovovať všetkým. Napriek tomu je teraz čas experimentovať a ukázať sa, aspoň pri strihaní vlasov.

Skvelý príklad toho, čo bob účes môže vyzerať odlišne a v každej z možností je krásna.

Graded bob

Ak dávate prednosť niečomu neobvyklému, alebo ak chcete zmeniť známy obrázok, odporúčame vám vyskúšať účes, ktorý sa nazýva absolvovaný fazuľa. Tento strih dodá vlasom malý objem a v dôsledku toho bude vyzerať bujnejšie a zdravšie. A váš účes bude štýlovým prízvukom pri formovaní vášho každodenného vzhľadu.

Úžasne štýlové, krásne fazuľové rezané pre tých, ktorí nemajú radi stráviť príliš veľa času na vlasoch. Aj tento účes je ideálny pre letné obdobie, výlety do mora a skutočnú dovolenku.

Bob na kučeravé vlasy

Kudrnaté alebo kučeravé vlasy sú často veľmi nezbedné. To znamená, že dievčatá trávia oveľa viac času na vytvorení krásneho účesu alebo elementárneho štýlu. Preto skôr alebo neskôr každý začne hľadať najlepšie možnosti pre účesy, ktoré dodajú vlasom krásny, dobre upravený vzhľad. A fazuľa na tento účel perfektne padne. Navyše pri takom strihnutí môžete zabudnúť na styling. Vzhľadom k tomu, kučeravé vlasy vyzerá veľmi jemne, prirodzene a dokonale zdôrazňuje účes.

Ak nemáte prirodzene kučeravé vlasy, môžete tento účes urobiť pomocou textúrovanej peny. Aby ste to dosiahli, musíte si do ruky zbierať penu a aplikovať ju na vlasy s kompresnými pohybmi. Takže môžete vytvoriť vlny. Aby ste mali vlasy vyzerajúcejšie, použite jemný hrebeň.

Mierne zväčšujúce sa zvlnenie môže byť vykonané pomocou curlingu. V závislosti od jeho priemeru dostanete iný objem kudrliniek. Preto si vyberte na základe vlastných preferencií.

Ako môžete vidieť, bob účes je jedným z najpopulárnejších a najpopulárnejších v roku 2017. A to všetko vďaka svojej všestrannosti, pretože je vhodná pre ženy v každom veku. Aby ste urobili takýto strih, nepotrebujete príliš hrubé alebo dlhé vlasy. Ohromujúci bob je ideálny pre absolútne akýkoľvek typ vlasov.

A ako sa cítite o takýchto zrážkach?

Loading...