Krása

Ozdobené tetovanie orchideí: 70 nápadov na fotografovanie, náčrty, hodnota

V poslednej dobe sú tetovanie zobrazujúce rôzne farby stále populárnejšie medzi dievčatami. Jednou z týchto možností sa stala orchidea, ktorá sa považuje za jedinečnú, tajomnú a úžasnú kvetinu s atraktívnym vzhľadom. Prakticky každý a vždy táto kvetina prekvapila svojou krásou, jemnosťou a jemnosťou. Názov kvetu pochádza od bohyne Orchid, ktorá podľa legend má mimoriadnu krásu, zatiaľ čo vyzařuje len svetlo a láskavosť. Jej milovaný boha Archie bol vinný v nebi a ako výsledok bol vyhnaný na zem. Dievča bez dvojitého myslenia nasledovalo ho vo večnom hľadaní a nakoniec sa stalo krásnym kvetom.


Vonkajšie orchidey Kostarika, kde nájdete mnoho rôznych úžasných a krásnych rastlín. Orchidea je kvetina, ktorá má viac ako tridsať tisíc odrôd, takže si každý môže vybrať najlepšie náčrty pre seba. Prirodzene, orchidea je veľmi populárna medzi spravodlivým pohlavím, ale treba poznamenať, že táto kvetina sa nachádza aj na tele mužov.Orchidea tetovanie: história

Orchidea je veľmi starý symbol, ktorý má osobitný význam pre ľudí z východných krajín, pretože tam je kvetina zosobnenie bohatstva a luxusu, šťastný a bezstarostný život v prosperite a radosti. V Číne sa vyrába orchideé tetovanie, aby sa zdôraznila jeho krása a dokonalosť, pretože orchidea je porovnateľná s dokonalou osobou.

Okrem toho je orchidea považovaná za symbol nekonečnej energie a duchovnej harmónie, ženskej vnútornej a vonkajšej krásy. Tiež sa verí, že táto kvetina slúži ako symbol plodnosti, tam môžu byť talizmány pre ľudí, ktorí sa podľa horoskopu odvolávajú na znamenie Pisces.

Pre obyvateľov Vietnamu je tetovanie s obrazom orchidey personifikáciou mladosti, sviežosti a jari, začiatok novej cesty alebo narodenie niečoho dobrého. Európania považujú biela orchidea za symbol dobroty a priateľnosti, otvorenosti a pripravenosti robiť obety a ústupky.

Tetovanie je tiež veľmi populárne medzi tvorivými ľuďmi, pretože sa domnievajú, že zvyšuje ich schopnosti. Často môžete vidieť párové tetovanie s orchideami v pároch, pretože kvety majú pozitívny vplyv na vzťah medzi milovníkov. Mnohé kultúry považujú orchidea za zosobnenie vášne, intimity a lásky. Dokonca aj teraz, väčšina náčrtov má erotické podtóny alebo náznak vyzývajúci na ďalšie kroky.

Hodnota tetovania orchideí

Ako už bolo spomenuté, orchidea je veľmi populárna a krásna kvetina, ktorú často používajú dievčatá, ktoré im pomáhajú vyjadrovať svoju ženskosť a zmyselnosť. Význam tetovania orchideí je podobný: láska, krása a dokonalosť. Orchidea je symbolom ideálu, veľkoleposťou ženy a jej prírodným kúzlom. Je tiež veľmi často, že orchidea je spojená s bohatstvom, úspechom a bezstarostným, luxusným životom. Orchidea je perlou rastlinného sveta, ktorá stelesňuje opis ideálnej krásy. Ďalšia hodnota tetovanie orchidea - harmónia, spojenie mužského a ženského.

Okvetné lístky orchideí sú znakom čistého náklonnosti. Samotná orchidea môže slúžiť ako talizman alebo talizman pre svojho nositeľa, chrániť ho pred bezmocnosťou. Mnohí spájajú kvetinu s plodnosťou, takže na tele dievčaťa to bude znamenať pripravenosť na rodinný život. Prítomnosť kvetu v dome pre dvojicu naznačuje harmóniu vo vzťahoch, absenciu hádky alebo škandálov.

Orchidey tetovanie: kde vyplniť, akú farbu a štýl si vybrať?

Tetovanie orchideí nie je viazané na konkrétnu oblasť tela dievčaťa alebo chlapíka a môže sa použiť tam, kde budúci majitelia tetovania považujú za vhodnejšie. Hodnota tetovania zostane nezmenená a výber miesta závisí od veľkosti tetovania. Ak je náčrt malý, potom môže byť orchidea umiestnená na nohe, zápästie alebo klírens, inak kvet bude vyzerať dobre na bokoch, chrbte, bruchu alebo pod hrudníkom.

Farebná schéma však ovplyvňuje hodnotu tetovania, preto je veľmi dôležitá možnosť výberu palety. Hodnota tetovania s obrazom orchidey v závislosti od farby:

  • Modrá - zosobnenie večnosti.
  • Šarlátová, červená alebo fialová - vášeň a chuť.
  • Bledá (ružová, modrá alebo biela) je skrytá sexualita majiteľa tetovania.
  • Violet - tajomstvo a tajomstvo.
  • Čierna je vášeň, romantika alebo smútok a smútok pre zosnulého milovaného.

SONY DSC

Pri výbere palety farieb je potrebné brať do úvahy tón pleti. Napríklad pre ľahkú pokožku bude žlť alebo ružový kvet úspešnejší, ale pre tmavú pleť je vhodnejšia hnedá alebo červená orchidea.

Pokiaľ ide o štýl, to všetko závisí od preferencie budúceho nositeľa tetovania. Ak sa pozriete na fotky hotových prác na internete, môžete vidieť, že vtedy je štýl realismu populárny medzi dievčatami. Tiež často používajú čiernobielu techniku, minimalizmus. Kluci používajú veľké náčrty v štýle realizmu. Zriedkavo sa môžete stretnúť s tetovaním v týchto štýloch:

  • Grafiky.
  • Akvarel.
  • Traka polka.

Tetovanie orchideí: výber nákresov

Ak chcete vybrať skicu, môžete si pozrieť fotografie na internete alebo kontaktovať majster tetovania. To zase poradí najlepšej možnosti, berúc do úvahy farbu pleti, štýl a farebnú schému obrazu. Často orchidea hrá úlohu samostatného vzoru, ale je rovnako zriedka používaná v kombinácii s inými kvetmi, motýľmi alebo vtákmi. Pôvodným riešením je salámander na orchideí. S cieľom zdôrazniť nehybnosť kvetu a jej majiteľ používať transparentné kvapky vody umiestnené na okvetných lístkoch.

Orchidea môže priniesť veľa šťastia, krásy a dokonalosti, ale len tým, ktorí sa o to usilujú a veria im. Ak je tetovanie na tele nesprávne, potom to nielenže prestane byť talizmanom, ale jeho hodnota sa stratí. Orchidové tetovanie často spôsobujú slabosť a citlivosť, môžete ho stratiť pomocou ďalších prvkov a tmavších alebo silnejších farieb.Loading...