Krása

Dámske módne slnečné okuliare: Trendy 2017

Dni, kedy boli okuliare zakúpené výhradne na korekciu zraku alebo ochranu pred slnkom, už dávno stratili. Dnes je to tiež neuveriteľne štýlový doplnok, ktorý vám umožní vytvoriť krásny, sofistikovaný vzhľad bez ohľadu na sezónu. Navyše, ak si vyberiete správne okuliare s módnymi rámami, farbou okuliarov a dodatočnou výzdobou, môžete vytvoriť úžasné luky, ktoré spĺňajú požiadavky vysokej módy. Súčasne však chránia oči pred ultrafialovým žiarením. Pozrime sa, aké budú body v trende roku 2017.

Módne poháre 2017 Elegantné okrúhle okuliare Rozptýlené štvorcové sklá Elegantné slnečné okuliare Srdce v tvare srdca Futuristické okuliare

Slnečné okuliare: Módne trendy 2017

Na rozdiel od minulých rokov, 2017 udeľuje predstavivosť moderných módnych žien so širokou škálou výrobkov na ochranu pred slnkom. Najdôležitejšie sú, samozrejme, klasické, ženské modely. Nemenej populárne v tomto roku budú nepríjemné okuliare s masívnymi dekoratívnymi prvkami.

Trendové okuliare v plastovom ráme Okuliare s tmavými šošovkami Klasické okuliare "mačacie oči" Okuliare s priestorovou výzdobou Okuliare s nezvyčajným rámom Moderné okuliare Štýlové poháre 2017

V mnohých zbierkach boli okuliare s kovovými vložkami, krásne kamene, rôzne kvetinové vzory a pruhy. A niektoré prvky dekorácie, ako sú čipky alebo mušle a úplne ohromujú fantáziu. Preto odporúčame výber takýchto okuliarov, ktoré na sebe nezostanete bez povšimnutia. Tieto modely by sa však nemali kombinovať s jasným, originálnym oblečením a príliš komplikovaným účesom. Nepreťažujte obrázok detailmi nebude jednoduché.

Okuliare s okami s tigrom Módne zrkadlové šošovky Štvorcové sklá Okuliare so žltými okuliarmi Zrkadlové letectvo Okuliare so zeleným okrajom

Ako si vybrať rám na okuliare

2017 prekvapí rôznymi materiálmi, z ktorých sa vyrábajú módne okuliare. Najznámejší dizajnéri používajú plasty na ich výrobu. Avšak, existuje veľa modelov v kovovej alebo rohovej rámu. Každý z nich vyzerá zaujímavým spôsobom.

Okuliare s kovovými vložkami Pruhovaný rám Okuliare s neobvyklými chrámami Okrúhle okuliare s špicatými rámami Záhradné okuliare

Ale pri výbere sa snažte venovať pozornosť masívnemu rámcu, ktorý je v roku 2017 práve na vrchole popularity. Samozrejme, nájdenie správneho tvaru bude o niečo ťažšie, ale výsledok stojí za to.

Žlté šošovky Okuliare s jasným prízvukom Štýlový pruhovaný rám Ombre Rim Okrúhle okrúhle okuliare

2017 Módne slnečné okuliare

Najrelevantnejšie farby v roku 2017 sú rozpoznané ako tmavo modré, zelené a žlté tóny, rovnako ako klasické čierne a biele modely. Pokiaľ ide o tvar, najviac štýlové výrobky majú geometrický rám alebo ostré línie. Objektov je lepšie vybrať priesvitný alebo zrkadlový, rovnako ako s účinkom ombre. Pozrime sa bližšie na najnovšie modely roku 2017.

Čierne okuliare Krásne slnečné okuliare Okuliare s okami z rohov Futuristické slnečné okuliare Okuliare bez okuliarov Okuliare s ružovými šošovkami Módna kvetinová potlač

Záhradné okuliare

Analogicky s predmetmi dámskeho šatníka, veľké okuliare prichádzajú do módy. Vyberajú ich tí, ktorí sa nebojí experimentovať a prejavujú svoju individualitu. Koniec koncov, skôr veľké šošovky pridávajú známy obraz mladosti a dokonca infantilizmu. Mimochodom, dávať si na veľké, volumetrické okuliare, vizuálne sa budete pozerať o niekoľko rokov mladšie.

Štýlový nadrozmerný model Ombre námestie okuliare Hnedé okuliare Model so sklonom šošoviek

Okrúhle okuliare

Okrúhle okuliare sú najštýlovejším trendom roku 2017. Mnohé celebrity s potešením získajú podobné modely, ktoré nastavujú módny smer. Mimochodom, okuliare môžu byť nielen vo veľkom, masívnom ráme, ale aj na tenkých kovových ramenách. Objektívy môžu byť tiež veľmi odlišné, od neutrálnej, takmer priehľadnej až po tmavú, matnú.

Kovové guľaté okuliare Okuliare so žltými akcentmi Elegantné okrúhle okuliare Moderné slnečné okuliare Ženské okrúhle okuliare Módne zelené šošovky

Štýloví leteci

Aviátori sa už dávno stali klasikmi, čo nevyjde z módy. V priebehu desaťročí ich popularity sa však trochu zmenili. A 2017 vám ponúka príležitosť objaviť ich novým spôsobom. A dizajnéri zase predstavili širokú škálu modelov s viacfarebnými šošovkami, nezvyčajnými rámami a zrkadlovými okuliarmi.

Sklenené dvojité sklenené okuliare Zaujímavý kovový rám Jasné letectvo Letci s hnedými šošovkami Štýloví leteci

Ak v kolekcii stále nemáte takéto body, teraz je čas na ich nákup. Na začiatok odporúčame pozrieť sa na klasický model s hnedými alebo čiernymi šošovkami. A tí, ktorí doplňujú svoju zbierku, si môžete kúpiť odvážnejšiu možnosť. Napríklad okuliare s priehľadným plastovým rámom alebo s jasnými okuliarmi.

Okuliare s jasnými okuliarmi Purpurovými letecmi Klasické letectvo Trendy letectva 2017 Štýlová farebná kombinácia

"Kočičí oči"

Tento model okuliarov bol obľúbený už od čias krásnej Audrey Hepburnovej a úžasnej Marilyn Monroe. A po rokoch sa opäť vrátili k móde. Teraz dizajnéri predstavili odvážnejšie modely so zaujímavými rámcami. Napríklad kombinácia okrúhleho skla s ostrým okrajom. Súhlasím, celkom zaujímavé rozhodnutie, nie?

Módne okuliare "mačacie oči" "Cat's eyes" s jasnými šošovkami Elegantný ostrý okraj Cat Eye Miniature Eyewear Slnečné okuliare sú čierne Okuliare s dvojfarebným rámom

Okuliare s farebnými okuliarmi

Ako viete, očné lekári nie sú veľmi dobré v módnych trendoch pre farebné slnečné okuliare. Zároveň dizajnéri neprestávajú prejavovať fantáziu. To je dôvod, prečo na móloch v roku 2017 čoraz viac vidíte svetlé okuliare. Najobľúbenejšie sú poháre červených, zelených, žltých, modrých a fialových odtieňov.

Okuliare s farebnými okuliarmi Žlté okuliare s kovovým okrajom Štýlová geometrická tlač Okuliare so žltým plastovým rámom Svetlé okrúhle okuliare Priehľadné žlté okuliare Módne zelené šošovky Okrúhle okuliare so zrkadlovými okuliarmi Farebné slnečné okuliare

Niektorí dizajnéri kombinujú niekoľko odtieňov a vytvárajú efekt ombre. Takéto modely oslovia tých, ktorí milujú kombináciu tmavého odtieňa a svetlého. Tiež v móde budú dúhové okuliare, ktoré sa stanú jasným prízvukom v jednoduchom každodennom vzhľade.

Sklenené štvorcové sklá Tmavé okuliare Blackout leteci Okrúhle okuliare s priehľadnými rámami Neobvyklé okuliare s červeným okrajom

Okuliare s priestorovou výzdobou

Ak sledujete módne trendy, starostlivo si vyberte obrázok aj na prechádzku s priateľmi, štýlové okuliare s volumetrickým dekorom sú presne to, čo sa vám páči. Tieto okuliare vyzerajú veľmi nezvyčajne kvôli rôznorodosti rôznych detailov. Môžu to byť veľké kvety, krásne kresby, čipky a dokonca aj zlaté alebo strieborné vložky.

"Cat's eyes" s priestorovým výzdobou Okuliare v námornom štýle Okuliare s dekoráciou vo forme kameňov Okuliare s dekoráciou na rukách Volumetrický kvetinový výzdobu Slnečné okuliare s jasnými detailmi Kovové dekorácie na okuliaroch Okuliare s kvetinovými prvkami

Body: nové položky za rok 2017

Napriek tomu, že výber takých výrobkov, ako sú okuliare, je pomerne veľký, objavila sa nová móda v módnom svete - "motýle". Vyzerajú nezvyčajne a sú charakteristické pomerne širokou vzdialenosťou medzi tabuľami. Ak ste pripravení byť v trende, potom sa ponáhľajte, aby ste si vytvorili takýto model.

Transparentné motýľové okuliare Trendové poháre Ekologické okuliare

Ďalšou novinkou možno považovať okuliare s neobvykle tvarovaným plastovým okrajom. Vzhľadom na to, že tento materiál umožňuje experimentovať, dizajnéri vytvárajú nové formy, ktoré zaujmú predstavivosť modernej módy. Takéto modely nemajú žiadnu podobnosť s obvyklými, takže módni kritici ich považujú za najnovšie inovácie vo svete príslušenstva.

Okuliare modré Okuliare väčšie ako zelené okuliare Módne okuliare s kamienkami Neobvyklý tvar ráfika Okuliare s kvetinovým vzorom Jasné slnečné okuliare Šošovky v tvare šesťuholníka Originálne okuliare Zrkadlové letectvo Slnečné okuliare 2017 Dvojité sklá zrkadielka Elegantné slnečné okuliare Ženské okuliare Tónované okrúhle okuliare

Každý z prezentovaných modelov vyzerá zaujímavým a nezvyčajným spôsobom. Musíte však pochopiť, že nie sú vhodné pre každého. A ak sa vám páči tieto alebo iné okuliare, ale formu nemusíte čeliť, potom je ešte lepšie odložiť nákup. Koniec koncov, s najväčšou pravdepodobnosťou budú ležať na poličke. Tak sa nebojte, hľadať to, čo sa vám páči presne. Navyše sme si vybrali rôzne modely, medzi ktoré určite nájdete ideálny trend.

A aké body si vyberiete pre každodenný život?

Loading...