Články

Pánske obleky 2018: nápady na fotografovanie v obchodnom a uličnom štýle

Klasický oblek je šaty, ktoré ide všetkým mužom bez výnimky bez ohľadu na stavbu tela a vek. Je dôležité vybrať správny štýl, veľkosť a farbu.

Móda pre pánske obleky nezostáva stáť a pri každej novej sezóne môžeme uviesť nové trendy. V móde 2018 existuje niekoľko modelov pánskych oblekov, ktoré budú dlho dôležité a dlho dôležité. Ak často nosíte kostýmy, niektoré z aktuálnych tipov uvedených v našej recenzii vám pomôžu vytvoriť štýlový kostýmový šatník.

Pánske obleky 2018: obľúbené farebné akcenty

Trendy kostýmov pre rok 2018 sa zameriavajú práve na farby. Spolu s klasickými odtieňmi - čierna, šedá, hnedá - takých nasýtených a nezvyčajných farieb ako slnečná žltá, modrá, snehová, korálová, fialová, horčica prevažujú. Dizajnéri navrhujú kombinovať niekoľko podobných odtieňov naraz pri tvorbe modelu "tri", ktorý vyzerá veľmi neobvykle a štýlovo.

Pokiaľ ide o výtlačky, existuje niekoľko jasných módnych trendov:

  • vertikálne kontrastné pruhy
  • kožené tkaniny
  • geometrické a abstraktné vzory
  • návrh "novín"
  • vytlačí s obľúbenými logami

Módne pánske obleky "troika" 2018

"Troika" - úroveň úctyhodnosti a neprekonateľného štýlu muža. Takýto obraz môže vytvoriť najpriaznivejší dojem a zvíťaziť.

Klasický oblek je nepostrádateľný pre obchodné stretnutia, spoločenský alebo romantický deň. Je ťažké si predstaviť vhodnejšie oblečenie pre takéto udalosti. Ak hovoríme o svadbe, trojdielny oblek je povinným atribútom ženícha.

Ak chcete vyhovovať "trojke" ideálne sedel na obrázku, mnohí odporúčajú šitie na objednávku. Je potrebné venovať zvláštnu pozornosť veste, ktorá prináša rozmanitosť a jedinečnosť obrazu. Preto ak je vaša práca spojená s pravidelnými obchodnými stretnutiami, je neodpustiteľné, že sa na nich objavíte v obleku, ktorý na vás nevyzerá dobre. Pri oficiálnych príležitostiach objednajte si vlastné šitie.

Jednodielne obleky 2018

V novej sezóne nezostanú klasické kostýmy jednorazové. Pre obchodné rokovania alebo každodenné nosenie v kancelárii je takáto výbava nepostrádateľná. Muž v jednorožovom obleku je automaticky vybavený takou kvalitou ako vynikajúcim štýlom.

Môžete meniť stupeň slávnosti vášho obrazu pomocou farieb. Na absolvovanie alebo prácu zapadajú klasické čierne, modré alebo hnedé odtiene. Na večierku budú vyzerať skvelé modely v živejších nasýtených farbách.

Dvojprvkové obleky 2018

História kostýmov s dvoma ramenami pochádza z niekoľkých storočí. Spočiatku mal voľný strih kostýmov hlavný cieľ skrývať nedostatky postavy. Moderné modely dvojprvkových oblekov zvýrazňujú V-krk. Bundy a nohavice sú vybavené a silueta je premyslenejšia. Dvojprsíňový oblek 2018 prináša pevný a elegantný vzhľad.

Velvet obleky 2018

Rôzne pánske obleky nie sú obmedzené na klasické možnosti. Prísný štýl tohto oblečenia sa neustále snaží diverzifikovať pomocou neštandardných textílií a farieb.

Velvet pánske obleky sú navrhnuté tak, aby konečne prelomili stereotypy o tom, ako by mal človek vyzerať. Hlavným trendom roku 2018 je aristokratický český samet. Jasné, luxusné a pútavé odtiene vám prinášajú nový pohľad na bežný predmet pánskej šatne.

Dizajnéri ponúkajú neobmedzovať sa na tmavé odtiene, ktoré samozrejme vyzerajú ako výhodné a štýlové. Muži predstavili model zeleného, ​​hnedého a fialového sametu. Tento kostým sa dokonale hodí do večerného luku a neformálneho štýlu. Nebojte sa experimentovať s touto sviežou látkou a noste sametové obleky pre každú oficiálnu príležitosť.

Trendové modely oblekov v klietke 2018

Aristokratická bunka je spojená s britskými tradíciami a prísnym štýlom. Dnes je bezpečné povedať, že človek s kostýmom má výbornú chuť a hlboké predstavy o móde.

Koberec 2018 je univerzálny odev, ktorý možno ľahko kombinovať s inými odevmi. Celý obraz je naplnený anglickou klasikou a schopnosťou kombinovať prvky odevu. Jarné a letné zbierky Bottega Veneta a Jeremy Hacketta svedčia o novom kole popularity kostýmov kostýmov. Podľa ich názoru takéto oblečenie prináša mužské obrazové poznámky o štýle, autenticite a aristokracii.

Pánske obleky v lete roku 2018

Plátenné letné kostýmy, obľúbené niekoľko ročných období, ustúpili praktickej bavlne. Malý počet odtieňov svetla a priedušného ľanu je viac než vyvážený jedinečnosťou a štýlom každého modelu. Chystáte sa na letnú párty? Venujte pozornosť štýlovým modelom zo Švédska tigra v širokých vertikálnych pruhoch alebo oblekoch vzduchových odtieňov od Ermenegildo Zegna.

Jeans MonoS 2018

Denim je ideálnou voľbou pre polo-formálnu párty alebo prechádzky s priateľmi. Medzi súčasnými modelmi denimových oblekov sa dá rozlíšiť motley pyžamový štýl od Vivienne Westwood a Ports 1961 a zvyčajne "varenka". V strihu nohavíc a bundy nedodržiavajú špeciálne pravidlá, preto v takom obleku je ľahké nájsť skrátené modely, objemné nohavice s prekryvnými vrstvami, verzie v celej dĺžke, mierne zakrývajúce tenisky.

Pánske športové obleky 2018

Pánske tepláky už dlho prestali byť výhradným oblečením na ranné jazdy. Dnes sa pohodlné súpravy nosia ako každodenný vzhľad, ktorý je v mestských prostrediach celkom vhodný.

Ak hovoríme o teplách na tréningy, potom je dôležité vybrať modely značky. Sú navrhnuté tak, aby vás nič nebránilo v športovaní. Priedušné bavlnené tkaniny v kombinácii s fleece a polyesterom ukladajú také užitočné vlastnosti ako elasticita, ľahkosť a schopnosť prechádzať kyslíkom. Najslávnejšie a osvedčené výrobcovia športového oblečenia zahŕňajú Reebok, Puma, Armani, Forward Rusko, Asics, Bosco, Lacoste.

Teplákové súpravy dokonale zapadajú do neformálneho štýlu a vytvárajú kombinácie džín a mikiny, teplákov a sveter. Nepochybne je materiál takýchto modelov nižší ako kostýmy pre šport, ale štýl a výzdoba takýchto odevov do značnej miery kompenzuje tento nedostatok.

Módne pánske obleky z roku 2018: hlavné témy sezóny

Pánske svadobné oblečenie 2018

Pokiaľ ide o svadobné obleky, ich krajčírstvo sa nezmenilo. Hlavný rozdiel slávnostných šiat v roku 2018 je v neštandardných farbách. Ženichári čoraz viac vyberajú modely s jasnými veľkými výtlačkami, rovnako ako v najnovších zbierkach Giorgia Armani, alebo používajú štýlovú šľachtickú šachovnicu na šitie.

Pánske obleky pre ples 2018

Hlavným trendom z roku 2018 je, že všetky prvky obrazu sa navzájom odzrkadľujú. Nielen bunda a nohavice by mali mať rovnakú farbu, ale aj tričko, šál alebo topánky by mali zodpovedať celkovému štýlu.

Baggy dvojprvkové obleky sú už dávno preč. Dnes je dôležité sústrediť sa na siluetu tým, že vyberiete vybavené modely.

Móda pre prísne obchodné oblečenie opäť na vrchole popularity. Štýlová bunda doplní váš obrázok nielen o ľudí, ktorým je oblečený kód dôležitý, ale aj o módnych šatách, ktorí chcú priniesť poznámky konzervatívnosti do svojho neformálneho oblečenia. Uistite sa, že mať oblek v šatníku, nikdy nebudete vedieť problémy s výberom oblečenia pre mimoriadne príležitosti a obchodné udalosti.

Loading...