Články

Módna manikúra s geometriou 2018: 100 štýlových nápadov pre strohý dizajn.

Geometrická manikúra nie je pre nehty novej. Podobné návrhy boli relevantné v 60-tych rokoch minulého storočia, keď neexistovala žiadna široká škála nástrojov na vytvorenie zaujímavého a štýlového manikúra.

Dnes, keď je dopyt po minimalistickom umeleckom umení oveľa dôležitejší než kedykoľvek predtým, použila sa manikúra s geometriou. Čo by mala byť geometrická manikúra, aby zodpovedala štýlovým nápadom roku 2018? Ako urobiť dizajn s geometriou a aké odtiene používať na to zistíte v našej podrobnej revízii.

Geometrická manikúra 2018: čo by malo byť dokonalým dizajnom

Manikúra zahŕňa použitie priamok, striktne vymedzených geometrických tvarov, kontrastnej kombinácie farebných blokov. Budete prekvapení, ale s niektorými možnosťami manikúry s geometriou ste už dobre oboznámení. Patrí sem obvyklý mesačný dizajn, manikúra s pruhmi a "polka-dot". Jedná sa o najjednoduchšie verzie geometrického dizajnu nechtov.

Iba prezentované myšlienky nie sú obmedzené. V geometrickom dizajne je miesto, kam sa túlať. Princíp vytvárania takého nehtového umenia je jeden - prítomnosť jednoduchých tvarov, oddelených od seba jasnými líniami. Toto je skvelé pole pre experimenty a aplikáciu vlastnej fantázie, po ktorej sa nebudete chcieť vrátiť k bežnej klasike.

Manikúra s geometrickým vzorom: vyberte farbu a textúru

Existujú chvíle, kedy túžba robiť aj najobvyklejšiu monofónnu manikúru zmizne, akonáhle sa pozrieme na obrovskú škálu odtieňov. Výber jednej možnosti je taký ťažký, že sa stane nemožnou úlohou. Na zvládnutie tohto problému pomôže geometrické nechtové umenie.

Geometrická manikúra sa často vykonáva s farebnými blokmi, ktoré sú natreté akýmkoľvek tieňovaním. Aj tie farby, ktoré na prvý pohľad nie sú úplne vzájomne kompatibilné, sú prípustné. Na nechty môžete navrhnúť s efektom kaleidoskopu s použitím celého radu odtieňov, ktoré sa nachádzajú vo vašej kozmetickej taške. Budete prekvapení, ako harmonický výsledok takejto chaotické sfarbenie bude vyzerať.

Pôvodný dizajn vyzerá s rôznymi verziami dokončovacieho náteru. Pre manikúru s geometriou sa používajú matné, lesklé vrchy, s leskom a leskom. V geometrickom manikúre sú odtiene oddelené hranicou, ktorá vytvára úžasný efekt hry textúr.

Nápady na manikúru s geometriou: Nástroje na dizajn

Manikúra s geometriou si vyžaduje bezchybnú čistotu línií a tvarov. Len tak budú ruky vyzerať dobre upravené a krásne. Nie každá dievčina má umelecké schopnosti potrebné na to, aby sa na nechty nakreslila priamka. Preto, ak chcete získať naozaj perfektnú geometrickú manikúru, budete potrebovať zásobu niektorých nástrojov, zariadení a materiálov, ktoré značne uľahčia vytvorenie dizajnu s geometrickými tvarmi.

Geometrická manikúra so skotskou páskou

Biela papierová páska pomôže, keď neexistujú absolútne žiadne špeciálne nástroje na manikúru. Môžete lepiť časť klinec s kúskami lepiacej pásky, čím vytvoríte farebné bloky.

Samolepiace pásky sú nevyhnutné pre vytváranie farebných tvarov namaľovaných rôznymi odtieňmi laku. Súčasne existuje priehľadná medzera medzi blokmi, tenké ideálne aj rovné pruhy. Nemusíte maľovať. V dôsledku toho získate štýlový geometrický dizajn s účinkom negatívneho priestoru.

Geometria manikúry so šablónami

Ak nechcete byť obmedzovaní na priamku a chcete ozdobiť nechty kružnicami, trojuholníkmi alebo štvorcami, potom tieto figúry vystrihnite z rovnakej papierovej lepiacej pásky. Prilepte hotovú základňu k povrchu nechtu a naneste ju tak, ako potrebujete.

Nail Art s bodovou geometriou

Dots je jedným zo špeciálnych nástrojov na manikúru a je to kefa s kovovým hrotom vo forme gule. Priemer gule môže byť iný, čím väčší je, tým väčšie body budú. Bodky - najlepší nástroj na vytvorenie manikúry "polka".

Štýlová manikúra s geometriou: najlepšie nápady na dizajn

Keď sú všetky potrebné nástroje pripravené, môžete začať vytvárať geometrickú manikúru. Ale predtým, než "vykreslíte" svoje vlastné unikátne klinecké umenie, nebudú nadbytočné inšpirovať sa dielami profesionálnych remeselníkov, ktorí už dávno experimentovali s geometrickými tvarmi a zdieľali svoje výsledky s inými módnymi návrhármi.

Štýlová manikúra v bunke

Návrh s bunkami len na prvý pohľad sa zdá byť komplikovaný pri vykonávaní. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je nakresliť pevné pozadie s radmi horizontálnych a vertikálnych pruhov. Môžete dosiahnuť perfektne hladký výkres pomocou štetca alebo nechtov.

Geometrický štvorcový dizajn

Ak chcete vytvoriť takéto nechtové umenie, potrebujete štvorcové šablóny. Pripevnite ich k nechtom, namaľte hlavnú farbu tak, aby sa obrázok nachádza v strede. Natiahnite nechty lakom, ktorého farba sa líši od pozadia.

Geometrická manikúra so srdcom

Šablóna sa znova vráti na záchranu, ale už v tvare srdca. Prilepte šablónu k nechtu pokrytému priehľadným lakom a farbu cez tvar z vnútra, aby ste získali elegantný geometrický potlač v tvare srdca.

Diagonálne manikúra 2018

Tento dizajn je jednou z najjednoduchších možností pre geometrickú manikúru. Obsahuje iba 2 farebné bloky. Na zníženie nechtov na dve polovičky pomôže papierová páska alebo páska na nechty. Je to skvelá možnosť pre milovníkov manikúry v štýle minimalizmu.

Geometrický dizajn na tému priestoru

Geometria je dobrá, pretože sa ľahko kombinuje s inými technikami manikúry. Projekt "Vesmír" je jasným potvrdením toho. Vytvorte texturné pozadie pomocou tmavých odtieňov laku: slivka, azúrová, nasýtená modrá a farbite ju líniami v rôznych smeroch.

Abstraktné umenie geometrické manikúra

Je veľmi ťažké vytvoriť takýto dizajn pre nepripraveného pána, ale účinok takéhoto umeleckého umenia bude úžasný. Profesionálni majstri odporúčajú inšpirovaný obrazom Mondrian predtým, ako začnú vytvárať takýto dizajn.

Manikúra s abstraktným umeleckým výtvarným umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým umeleckým výskumom. Verte mi, vaše nechty ocenia milovníci umenia.

Geometrická manikúra je najjednoduchší a najlepší spôsob, ako vytvoriť ozdobný a štýlový dizajn na vašich nechtoch. Použite všetko, čo je po ruke, experimentujte a miešajte odtiene laku. Zdieľajte svoje nápady a spôsoby, ako vytvoriť manikúru s geometriou v komentároch k tejto recenzii.

Loading...