Články

Bytový dizajn 2017: Najnovšie správy

Už dlho je sen aktualizovať situáciu v byte, ale neviem, odkiaľ začať? A čo sametový nábytok, svetlá kúpeľňa, mozaika alebo keramické prvky? Navrhujeme sledovať súčasné trendy v interiérovom dizajne.

Dnes budeme hovoriť o módnych trendoch v dizajne bytov v roku 2017. Inovatívne technológie, materiály, bohaté hlboké farby a oveľa viac vás určite dovedú k novým nápadom na usporiadanie vášho domova.

Tmavé a nasýtené farby

Módne interiéry apartmánov 2017 sú nemysliteľné bez luxusných hlbokých a tlmených farieb: šedo-zelená, modrá, ružová, horčica.

zamat

V dnešnej dobe je samet oveľa dôležitejšie ako kedykoľvek predtým a na vrchole popularity materiálov bohatých hustých tónov. Väčšina moderných kolekcií nábytku má sametový náter. Okrem vankúšov tento materiál kreslí židle a pohovky v obývacej izbe.

Vráťte plavidlo

Ďalším trendom moderného dizajnu je stolárske remeslo, ktoré sa dnes prejavuje trochu inak. Príkladom toho je množstvo spolupracovníkov remeselníkov a módnych návrhárov.

Svietidlá z tónovaného a farebného skla

Svietidlá vo forme bublín z tmavého alebo farebného skla sú ďalším jasným trendom tohto roka. Ich hlavná výhoda - osvetlenie z takého svietidla nezoslepuje oči.

Interiérové ​​rastliny

Žiadny moderný interiér nemôže robiť bez živých rastlín v interiéri. V roku 2017 existuje sukulenty a monstera, sansevieria a piketail sú len mierne za sebou.

mŕtvice

Čiernobiele výtlačky a výkresy kontúr sú populárnym prístupom k dizajnu obývacej izby a detskej izby v roku 2017. Na stoloch, keramike, stenách a textíliách sa objavujú vtipné drevo, tvary a hlavy.

Keramický nábytok a príslušenstvo

Nový trend v interiérovom dizajne - ručne vyrobený z prírodných materiálov. A hovoríme nielen o dekorácii ruky a keramických pokrmoch. Nemecký dizajnér Sebastian Herkner vytvoril keramický konferenčný stolík - akýsi pevný test technických možností takéhoto nábytku.

Otvorený plán

Bytový dizajn 2017 zahŕňa otvorenú obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň, ktorá sa nachádza v jednom voľnom priestore.

Lavička pri okne

Je príjemnejšie pozerať sa na miestnu krajinu, ktorá sedí na parapet, a lepšie - lavička pri okne. Usporiadajte v kuchyni výklenok pri okne pre útulné miesto na odpočinok. V roku 2017 pokračuje móda tejto techniky návrhu.

Kožené držiaky pásky

Dnes sa mnohí zvyčajne odkláňajú od klasickej prísnosti a čoraz viac používajú originálne prvky, ktoré dávajú interiéru určitú identitu a brutálnu chuť. Takže ako úložný priestor môžete použiť široké pásky z kože, ktoré podporujú regály.

Kvetinová tapeta

Veľké kvetinové výtlačky nahrádzali grafické vzory na tapety. Príslušenstvo a moderný nábytok sú harmonicky kombinované s tapetami vo vzorkách volumetrických farieb.

Mramorová tapeta

Mramor vždy vyzerá ušľachtilý a drahý. Ak je mramorový podnos v interiéri celkom prijateľný za cenu, potom čelí steny mramoru nie je cenovo dostupné pre každého. Ale tapety s mramorovým vzorom - skvelá alternatíva, a dokonca aj súčasný trend!

Škandinávsky a japonský štýl

Tieto dve oblasti majú veľa spoločného. Preto ich zmes, nazývaná Japanordic, je jedným z najmodernejších interiérových štýlov roku 2017.

Farebné Škandinávie

Škandinávsky štýl v dizajne apartmánov v roku 2017 sa stal ešte luxusnejším a zároveň zachoval charakteristický komfort a atmosféru. Severské vnímanie života nadobúda nové farby - interiéry sú plné bohatých odtieňov, kovové elegantné doplnky.

Čierne detaily v kúpeľni

Módny kúpeľňový alebo kuchynský interiér nie je možný bez čiernych akcentov. Príslušenstvo, výtlačky a grafické mixéry v čiernej farbe priťahujú pozornosť a sú kompatibilné s takmer všetkými materiálmi a štýlmi.

Podlaha z rôznych materiálov

Vzory trendov a neobvyklé materiály sú vyjadrené v konštrukcii podlahovej krytiny. Zaujímavým prístupom k dizajnu je kombinácia rôznych materiálov a textúr nielen pre funkčné zónovanie, ale aj ako originálne akcenty v dekorácii.

Matné akcenty

Drahé kovy sú dnes stále dôležité. Avšak meď, mosadz a všetky kovy v teplých farbách v roku 2017 by mali byť tlmené, matné a nie lesklé. Vyzerajú veľmi prirodzene a prirodzene, a to je jeden z hlavných trendov v dizajne bytov v roku 2017.

Svetlá kúpeľňa

Svetlé farby v kúpeľniach a módnych dlaždiciach sú tiež obľúbené v tomto roku. Napriek obmedzenému priestoru kúpeľne štandardného ruského apartmánu, farebný nábytok alebo dlaždice neobťažujú obyvateľov mesta.

Neviditeľné rámce

Pri vyhľadávaní originálnych nápadov na dekoráciu na internete a neobvyklých predmetov značkových butikov ste pravdepodobne stretli plastové priehľadné rámy s rastlinami vo vnútri. Toto je módny trend z roku 2017. Krásne listy a iné rastliny sú umiestnené medzi dvoma akrylovými alebo sklenenými listami bez čakania na ich vysušenie.

mozaika

Mozaiková výzdoba v interiéri vždy vyzerá ako luxusný a elegantný dekor. Preto moderné trendy v dizajne bytu nebudú bez tohto prvku.

Betónové prvky

Ďalšia moderná recepcia v interiéri - doplnky z betónu, vyrobené ručne. Môžu to byť podnosy, vázy, hrnce na rastliny, všetky druhy stánkov atď.

Modrá vo všetkých jej prejavoch

Ako obľúbená farba v interiérovej dekorácii, veľa obyčajných ľudí vydáva odtiene modrej, a nie dokonca ani svetlé, ale hlboké a nudné. Módny dizajn apartmánov 2017 nám ponúka farbu džínsy a vyblednuté. A dizajnérske štúdiá s názvom Denim Drift tón módnej farby roku 2017.

Zelená paleta

Intenzívna zelená, smaragdová zeleň, pokojná olivovica - v roku 2017 je moderný dizajn apartmánov plný odtieňov tejto palety, či už je to sametový nábytok, či už je to nástěnná farba.

Bytový dizajn 2017 na fotografii

Viac zaujímavých riešení módnych interiérov z roku 2017 nájdete v ďalšej fotografickej výbave.


A podľa Vášho názoru, ktoré trendy v dizajne bytov v roku 2017 sú najrelevantnejšie a ktoré sú preč?

Loading...