Svet

Ksenia Sobchak: Posledné správy zo života

Populárna televízna prezentácia, socialita, novinárka Ksenia Sobchaková sa stala prvou matkou. Nedávno sa Sobchak a deti považovali za nekompatibilné koncepty. Anchorwoman bola často stredom pozornosti a škandálov kvôli príliš lichotivým názorom na relatívne cudzie deti.
Ale všetko sa zmenilo pri narodení syna Platóna. Napriek tomu, že Ksenia sa snaží nezabudnúť na všetky spoločenské udalosti, dnes sa rozšírila škála záujmov spoločnosti Sobchak - plienky, detské čižmy, malé noviny a ďalšie malé veci šťastnej mamy sa pevne usadili.

Niektoré fakty o Ksenia Sobchakovej

Študovala na škole s anglickým zaujatím, paralelne sa bála. V roku 1998 sa stala študentkou Fakulty Moskovskej štátnej univerzity. Postupne sa presťahovala do hlavného mesta a študovala na MGIMO a získala titul bakalára. Vstúpila do magistrátu v politických vedách a potom na postgraduálnej škole. Hovorí plynule v troch cudzích jazykoch.

Kariéra Ksenia Sobchak začala rýchlo rásť s prepustením projektu "House-2". Od tej doby sa stala známa ako hostiteľ mnohých zábavných a koncertných programov v televízii, vrátane programu "Girls". Dvakrát vedúce ocenenie "Muz-TV" a jasný účastník populárnej show "Cirkus s hviezdami". Tiež sa ukázalo ako skvelý rozhlasový hostiteľ.

Ale to nie je celý potenciál tvorivej činnosti významného socialitu. Ksenia Sobchak tiež hral v kazetách "Najlepší film", "Zlodeji a prostitútky", má v iných filmoch celkom niekoľko rozdielnych úloh. Okrem toho slávny televízny moderátor - autor 5 kníh.

Pokiaľ ide o postavu, Ksyusha má nádherný zmysel pre humor a sebaironie. Napríklad fotka so slávnou supermodelkou Irina Shayk Sobchak uverejnila vo svojom Instagram a hravo podpisovala:

"Irina po narodení dieťaťa vyzerá, akoby som sa nezobral na osemnásť rokov. Samozrejme, je to škoda, ale život v zásade nie je spravodlivý. "

Sobchak a politika

Až do určitej doby väčšina osobnosti Ksenia Sobčaka spôsobila združenia so škandálmi v "House-2" a nielen. Avšak, v roku 2006, dievča iniciatívy prekvapilo vytvorenie mládežníckeho hnutia s názvom "Všetci sú zadarmo!"

A od roku 2011 sa Sobchak aktívne postavil proti všetkým druhom volebných podvodov. Takže v roku 2012 sa zúčastnila rally "For Fair Elections", po ktorej bola zadržaná spolu s verejnou osobnosťou Alexejom Navalnym.

Ksenia vždy vyjadrila svoje politické názory v sérii niekoľkých talk show, ktoré uskutočnila na MTV-Russia and Rain: "Štátny odbor s Ksenia Sobchak", "Gosdep-2", "Sobchak Alive".

Ksenia Sobchakov osobný život

V roku 2013 sa vydala za ruského herca, výrobného riaditeľa Maxima Vitorgana, ktorý už mal syna a dcéru z predchádzajúceho manželstva.

Spoločné dieťa šťastných manželiek sa narodilo 18. novembra 2016. Ten chlapec bol menovaný Platom. A tu je fotografia syna, ktorú Ksenia komentuje na Instagram:

"Platón Maksimovič je už skúsený cestovateľ. Napriek tomu je jeho prvé more stále v rodnom Rusku v Soči. Taktiež hotel s takým "teplým" menom - "vlasť"!

Jóga a vegetariánstvo Sobchak

Ksenia, vo svojom 35. ročníku, je vášnivá nad jogou. A ani posledné mesiace tehotenstva nezabránili zúčastniť sa obľúbenej činnosti. Vo svojom rozhovore Sobchak hovoril s pýchou o svojich zmenách: cvičenie, správna strava, dobrý tréner - to všetko malo lepší vplyv na jej postavu a život vo všeobecnosti. Dievča sa začalo zaujímať o filozofiu a s potešením študovať knihy o jogy.

Jóga však nie je posledným záľubou aktívneho televízneho moderátora. Plávanie, chôdza, beh - to všetko je prítomné aj v živote Sobčaka. Je zrejmé, že v priebehu času sa pravidelná fyzická aktivita zmenila nielen na jej postavu, ale aj na jej svetonázor. Dnes sa dievča drží vegetariánskeho potravinového systému:
 
"Skôr som nemal žiadne zvláštne chvenie pocity pre zvieratá, takže voľba jesť mäso alebo nie nikdy stála. Pravidelne robím jogu, odmietal som mäso. Nie, nikto mi nedal odporučiť, aby som prijal pravú cestu - to bol len fakt, že samotný organizmus cítil iný život. "
Mimochodom, mnoho západných hviezd to myslí. Koniec koncov, dnes trend vedomia vo všetkých otázkach, vrátane výživy. Ksenia Anatolyevna hovorí, že hneď nenašla dobrého trénera, ale Andrey Sidersky bola pre ňu najlepšie dnes.
"Andrej je učiteľom najvyššej úrovne. Spoločná meditácia s ním prináša masívny tok energie, pretože má skutočnú maskulínnu energiu - silnú a ťažkú. Cítim sa aj nejaký nedostatok vôle a dokonca strach z takejto mysle. Bol som psychicky psychicky šokovaný a prekvapený, koľko vás zaujal v tejto energetickej vlne. Dnes sú takí ľudia zriedkavé. "

Toto je príbeh, ktorý povedal Xenia o tajomstvách svojej krásy.

Druhé tehotenstvo?

Povesti o druhom tehotenstve Sobchak sa objavili v apríli, keď televízny moderátor poskvrnil na móle na módnej prehliadke v ALEXANDER TEREKHOV. Hostia a novinári okamžite si všimli jej mierne zaoblené brucho. O niečo neskôr, priateľka Ksyushy, Nika Belotserkovská, zverejnila nejednoznačné video z tej istej udalosti na jej stránke Instagram, kde je jasne viditeľný Sobchakov non-plochý žalúdok.

V predvečer sa objavilo ďalšie potvrdenie, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa novinári nemýlili a Ksenia Anatolyevna je teraz v zaujímavom postavení. Fotografia bola zverejnená on-line, ktorá jasne ukazuje všetky príznaky tehotenstva. Fotografia bola zhotovená počas výstavy slávneho Sergeja Shnurova, ktorý sa konal 6. júna v Moskve v Moskve.

Sobchak neinformoval o prvom tehotenstve akýmkoľvek spôsobom a pokúsil sa vyberať takéto oblečenie, aby nedošlo k žiadnym špekuláciám ani otázkam od verejnosti. Je zrejmé, že tentoraz sa hviezda rozhodla urobiť to isté, bez toho, aby sa vyjadrila k povestiam okolo. Medzitým jej modlá a fanúšikovia čakajú na chvíľu, kedy budú odhalené všetky karty.

Ksenia Sobchak: foto 2017

Šaty Xenia s ocenením Muz-TV

Pri príležitosti tlače a raňajok Muz-TV