Články

Aktuálne nápady na dovolenku manikúra 2018

Skutočné ženy módy vedia, že slávnostný obraz pozostáva nielen z veľkolepých a slávnostných šiat, make-upu a účesu. Dôležitým prvkom je aj manikúra. Je vytvorená pre špecifickú situáciu a je v súlade so základným oblečením.

Slávnostná manikúra vždy vyzerá elegantne a pôsobivo, čo umožňuje dievčaťu byť stredobodom pozornosti. Odlišuje sa od každodenného nechtového umenia v jasnejšom dizajne, prítomnosti dekorácie vo forme kamienkov, korálkov, flitrov.

Vlastnosti dovolenky manikúra

Prvá vec, ktorá vás upúta v slávnostnej manikúre, je povinné používanie iskier. Dokážu dať aj najnáročnejším francúzskym, lunárnym alebo monochromatickým neal-art slávnostnej nálade.

Pri vytváraní dovolenkovej manikúry neexistujú takmer žiadne obmedzenia pri voľbe farby alebo dekorácie. Ak chcete získať veľkolepé nechtové umenie, spolu s pigmentom, základným náterom, základom a dokončovacím lakom sa používajú také dekoratívne prvky ako razenie, posuvníky, kontúry, vzory, kamienky, mikroguličky a dekoratívna páska. Nemali by ste však používať všetky tieto úspechy nechtového priemyslu súčasne. Slávnostná manikúra vyžaduje starostlivé myslenie a vytvorenie holistickej kompozície, ktorej myšlienka je predmetom špecifickej témy alebo je zameraná na pokračovanie hlavného obrazu.

Charakteristickým znakom slávnostnej manikúry je jej symbolika. Často ide o nechtový dizajn, ktorý odráža tému sviatku, či už je to svadba, večierok, angažmá, Nový rok, narodeniny atď.

Hlavné farby dovolenkovej manikúry sú:

 • strieborné a biele - pre svadobné manikúru
 • biela, červená, zelená - pre nový rok a vianočné umenie
 • pastelové odtiene - pre narodeniny a iné podujatia
 • čierno-oranžové pre Halloween

Dekoratívne laky týchto odtieňov sa používajú ako základ pre budúcnosť slávnostného umenia. Okrem toho používajú symbolické výtlačky a kresby (srdcia, čipky, kvety, luky, darčeky atď.). A na každom prste sa výzdoba môže líšiť, je však dôležité dosiahnuť súlad medzi prvkami výberom podobných odtieňov základne a vzorov.

Pri manikúre na dovolenke nezáleží na tvare nechtov. Elegantné vzory budú vyzerať super-krásne na všetkých prstoch. Jediným pravidlom je totožnosť dĺžky a tvaru nechtov na všetkých nechtoch.

Nápady na dovolenku manikúra 2018

Dnes je slávnostná manikúra porovnaná s umeleckým dielom, ktoré si hostia oslavy dlho zapamätá. Jednoduchý lesk nad monofónnym lakom vyzerá príliš obyčajný a staromódny. Fashionisty zdobia svoje nechty kamienkami, doplňujúc ich o artami a výtlačky. Pomocou dekoratívnych prvkov sa môžete zamerať na manikúru alebo jej časť, aby ste upozornili na konkrétny vzor alebo nápis.

Na vytvorenie slávnostnej manikúry budete potrebovať:

 • glitter, drahokamy, mikrovlákna
 • posúvače (samolepiace obrázky)
 • pečiatka so súborom relevantných obrázkov
 • strieborný alebo zlatý obrys

Dovolenka Manikúra s prechodom

Často majster nechtov používa ombre na vytvorenie slávnostnej manikúry. To je skvelé pozadie pre zdobenie kamienkov, šumí alebo flitrov. Farby pigmentov, ktoré sa striedavo nanášajú na plech nechtov, sa vyberajú podľa témy dovolenky.

Keď je ombre manikúra pripravená, hlavná časť nechtu môže byť vyzdobená razením a mikro-korálek môže byť umiestnený pozdĺž okraja.

Druh manikúry s gradientom je dizajn mačiek. V dôsledku pretečenia hlbokých odtieňov, takéto nechtové umenie prakticky nepotrebuje ďalšie dekorácie. Pozrite sa na fotku a pochopíte, koľko "mačacie" manikúry vyzerá nádherne a slávnostne.

Slávnostný mesačný kabát

Kombinácia klasickej francúzskej a mesačnej manikúry vám umožní vytvoriť slávnostné neilové umenie, ktoré harmonicky zapadá do akéhokoľvek oblečenia. Jasný a nasýtený pigment sa používa ako základ pre mesačnú bundu. Napríklad kombinácia červeného pozadia, bieleho "úsmevu" a bazálneho otvoru vyzerá jasne a slávnostne.

Pri dekorácii vyberte 1-2 zaujímavé prsty. Najčastejšie je to bez mena, na ňom výtlačky, pečiatky a kresby vyzerajú najvhodnejšie a výraznejšie. Vyberte iné prsty s kamienkami alebo korálkami - a slávnostné umenie je pripravené. Táto manikúra vyzerá zdržanlivo, ale luxusne a štýlovo.

Svadobné manikúra

V tento zvláštny deň pre každé dievča by všetko malo vyzerať perfektne, manikúra nie je výnimkou. Väčšina svadieb dáva prednosť klasickej bundy s priehľadným pozadím a jasným úsmevom. Slávnostné 3D kvetiny pridávajú do tohto zdobenia nechtov, ktoré sa nachádza v strede dosky na nechty. Kvetinové centrá sú zdobené kamienkami alebo korálkami.

Často sa nechtový dizajn riadi vzorovanou štruktúrou nevesty. Takéto pokračovanie vyzerá viac ako pôsobivé.

Aktuálne trendy v manikúre na dovolenku 2018

Možnosti pre slávnostnú manikúru neobmedzenú sadu. Každý fashionista sa pokúša vytvoriť jedinečné elegantné nechtové umenie, ktoré sa stane nielen súčasťou slávnostného obrazu, ale aj jeho hlavným prvkom. Na dosiahnutie tohto výsledku nestačí používať len lak a dekor, musíte si vybrať kvalitný typ náteru a farebný rozsah.

Populárne trendy tejto sezóny sú:

 • amoniakový gélový lak
 • vzácne hlboké odtiene
 • používanie umeleckých kociek a chameleónu
 • kombinuje niekoľko dizajnov v jednej manikúre
 • rozdelenie jedného vzoru na niekoľko nechtov

Gélový lak dlho nahrádza bežné laky. Stabilita takejto manikúry je oveľa vyššia a paleta je ušľachtilými odtienenými odtieňmi. Po vykonaní sviatočnej manikúry s gélovým lakom si budete istí, že váš dizajn nebude skĺznuť a nestráca sa v najnevhodnejšom momente.

Efekt mačacieho oka a chameleón sú samy osebe jedinečné. To je skvelé zázemie pre akýkoľvek dizajn alebo umenie. Manželka "mačiek" sa dokonale kombinuje s jazdcami, matným lakom so vzorom.

Prestupy a šumivé dekorácie sú veľmi obľúbené u módnych návrhárov. Z množstva dekoratívnych prvkov sú najvhodnejšie na vytvorenie slávnostnej manikúry. Okrem klasických tematických obrázkov a kamienkov môžete použiť krištáľové kvapky a mikrovlákna.

Bez ohľadu na to, ako krásna a efektívna manikúra ste urobili, bude slabnúť na krehké a exfoliated nechty. Preto je dôležité, aby ste sa neustále starali o svoje ruky a príležitostne ich pripravovali na posilnenie kúpeľov.

Prázdninový manikúra vám umožňuje ukázať individualitu každého dievčaťa. Nastavuje náladu, ktorý vás sprevádza počas celej oslavy. Štýlový, veľkolepý a elegantný umenie nechtov je znakom dobre upravenej ženy, ktorá uprednostňuje centrum pozornosti.

Loading...