Články

100 najlepších nápadov na manikúru pre dlhé nechty

Akákoľvek manikúra, dokonca aj naj diskrétnejšia, priťahuje pozornosť a hlavne na dlhé nechty, a preto je dôležité neustále udržiavať dokonalý stav, postarať sa a ihneď odstrániť malý peelingový lak.

Dlhé nechty radikálne menia vzhľad prstov, vizuálne ich predlžujú. To je dôvod, prečo mnohé módne ženy budujú svoje nechty a snažia sa vytvoriť priestor pre zaujímavé a štýlové návrhy nechtov.

Funkcia manikúry na dlhých nechtoch

Manikúra na dlhých nechty vždy vyzerá atraktívne, najmä ak ju diverzifikujete s krásnym dizajnom.

Je dôležité, aby manikúra na dlhých nechtoch nevyzerala príliš vulgárne a vzdorná. Ak nechcete, aby váš dizajn zachytil oko, urobte pevný dizajn pre celú dĺžku nechtu. Vyzerá to celkom jednoducho, ale zároveň krásne.

Ak vaše nechty nie sú dostatočne dlhé, môžete urobiť nechty umenie s pozdĺžnymi pruhmi, ktoré vizuálne predlžujú prsty. Takáto manikúra vyzerá celkom jasne, takže sa odporúča ozdobiť ju niekoľkými prstami na ruke: stredný a bez prstenca.

Dlhé nechty nie sú vždy pohodlné a praktické, najmä pre módne ženy, ktoré vedú aktívny život. Avšak veľká dĺžka vám umožňuje ukázať fantáziu a zobraziť rôzne dizajny na nechtov. Môžu byť ozdobené kresbami, vzormi, dokonca aj slovami a celými kompozíciami.

Keď hovoríme o móde dlhých nechtov, treba mať na pamäti, že v trende je stredná maxi-dĺžka bez príliš ostré a zakrivené tipy. Marigoldovia by mali robiť ruky ženskejšie a sofistikovanejšie.

Aby sa nechtík vyzeral skôr, použite pastelové odtiene s nenápadnými kresbami malej veľkosti.

Jednou z dôležitých výhod dlhých nechtov je, že hrany môžu mať iný tvar - štvorcový alebo oválny. Trendom poslednej sezóny je tvar nechtov so skosenými hranami. Táto možnosť vyzerá veľmi neobvykle a štýlovo.

Napriek tomu, že špicaté nechty sú vnímané starostlivo ženami módy, čoraz viac sa objavujú na rukách tých najodvážnejších a najviac extravagantných. Tieto nechty sa neodporúčajú vykonávať v tmavých farbách, optimálne odtiene pre manikúru - pastelovými odtieňmi zdobenými malými kamienkami.

Tvar dlhých nechtov a ich dizajn by mali spôsobiť obdiv, skôr než prekvapený vzhľad ostatných, takže je dôležité, aby ste sa riadili radom stylistov a vybrali si najznámejšie možnosti návrhu.

Kto sú dlhé nechty?

Dlhá manikúra nie je vhodná pre všetky ženy. Výber dizajnu závisí od štýlu oblečenia, udalosti, pre ktorú plánujete urobiť nechtový umenie. Ak krátke nechty nie sú príliš viditeľné na obrázku, dlhé nechty budú primárne oceňovať iné.

Najvšestrannejšie riešenie pre dennú manikúru - obyčajné béžové a svetlo ružové odtiene po celej dĺžke nechtov. Tento ľahký a štýlový dizajn môže meniť elegantný vzor. Pastelová manikúra na dlhých nechtoch je najlepšou voľbou pre kancelársky štýl a obchodné stretnutia.

Mladé ženy módy sú náročnejšie a pripravené na experimenty s dlhými nechtami. Najčastejšie sú ich prsty zdobené manikúrou zaujímavých a bohatších farieb - od jedinej červenej až po ultramarínovú modrú.

Trend 2018 - dlhé nechty v burgundovom alebo smaragdovom odtieni. Konštrukcia je vhodná na pracovné dni, ak nemáte striktný oblečovací kód alebo na párty s priateľmi.

Nude odtiene sú vhodné pre takmer všetkých majiteľov dlhých nechtov. Pomáhajú, ak nemáte čas na komplexné návrhy a jedinečné výkresy.

Výber umenie pre dlhé nechty, pamätajte, že takmer všetky vzory sú vhodné pre štvorcový tvar, ale majitelia špicaté hrany budú musieť starostlivo premýšľať o zdobenie prstov.

Populárne formy dlhých nechtov

Než premýšľate o dizajne dlhých nechtov, musíte im dať dokonalý tvar. Najvhodnejšou a každodennou možnosťou je ovál. Každé dievča môže vytvoriť takýto formulár pomocou pilníka na nechty.

Oválny tvar je univerzálny a vhodný pre takmer všetky ženy, bez ohľadu na hrúbku a dĺžku prstov.

Nemenej dôležité je aj tvar polmesiaca, ktorý má zaoblený okraj. Napriek dĺžke, nechtíky s týmto dizajnom vyzerajú veľmi elegantne a zdržanlivo.

Štvorcový tvar nechtu nezostáva bez povšimnutia majstermi nechtov. Jeho zvláštnosťou je to, že je najlepšie vidieť na dlhých nechtoch. Je to skvelá možnosť vytvoriť francúzsku manikúru.

Navrhujte nápady pre dlhé nechty

Charakteristickým rysom nechtového umenia pre dlhé nechty je to, že musí byť nevyhnutne kombinované s určitými detailmi vášho obrazu: kabelka, šaty, šály alebo iné doplnky. Vyzerá to štýlová kombinácia vzoru na nechty s ornamentami na zápästí.

Neuveriteľne krásne na dlhých nechtoch vyzerá ako ombre manikúra. Prechod z jednej farby na druhú vyzerá veľmi romanticky a jemne. Dĺžka nechtovej dosky vám umožňuje kombinovať nie 2 odtiene, ako je obvyklé pri klasických dĺžkach nechtov, ale oveľa viac. To je užitočné, ak chcete vytvoriť letnú manikúru Ombre s efektom dúhy na nechty.

Nevesty často uprednostňujú dlhé nechty a zvyšujú dodatočnú dĺžku, aby vytvorili zložité vzory. Svadba na nechty je najčastejšie vo francúzskom štýle s veľkými kamienkami a štukou. Žiadne náklady bez farieb, geometrických výtlačkov a vzorov s otvorenými vzorkami, opakujúci sa vzor na závoji.

Niektoré ženy z módy kombinujú manikúru s rúžovou farbou, pretože táto kombinácia je najznámejšia a vyzerá pôsobivo.

Dlhé nechty sú skutočnou zásuvkou pre módy, ktorí si nemôžu predstaviť módnu manikúru bez štýlovej a svetlej dekorácie. Tu je miesto, kde sa potulovať a ukázať predstavivosť.

Ak chcete vytvoriť úžasnú krásu nechtového umenia, použite kamene, flitre, trblietky, perly, korálky, tematické výtlačky a vzory.

Obrázky s ovocím, kvety, bobule, námorná téma sú skvelé pre letnú sezónu. Obzvlášť dôležitá medzi dievčatami je kvetinová téma, ktorá vyzerá presne na dlhých nechtoch bez výhry.

Významnou nevýhodou dlhých nechtov je to, že tým, že ich zlomíte, môžete stratiť celú manikúru. Preto, ak máte tenké a krehké nechty, je lepšie zväčšiť dĺžku alebo použiť gélový poťah, ktorý trvá 2-3 týždne a súčasne posilňuje štruktúru nechtov.

Starostlivosť o dlhé nechty je celkom nepríjemná, takže rozširujte svoju dĺžku len vtedy, keď máte čas neustále aktualizovať rozmazaný dizajn. Čas strávený na zdobenie dlhých nechtov je kompenzovaný nádherným pohľadom vašich rúk, ktorý nezostane bez nadšenia nad ostatnými.

Loading...