Články

Červené nechty: Myšlienky na rok 2017

Vášnivý, náročný, vyzývavý - to všetko sa dá povedať o červenej farbe. Ale naozaj veľa dievčat volí šaty, košele alebo tašky v takejto palete špeciálne pre tie udalosti alebo situácie, v ktorých by chceli vyzerať sebaisto. Preto nie je prekvapujúce, že sa stále viac a viac často používa ako hlavný odtieň pre manikúru. A rok 2017 nebol žiadnou výnimkou, keďže červená farba má svoju vedúcu pozíciu.

Stojí za zmienku, že červená farba je sebestačná farba. A po vytvorení monofónneho krytu na nechty už vyzeráte elegantne. Takýto jasný odtieň bude vždy priťahovať pozornosť ľudí. Preto sú často dievčatami vybrané na slávnostné akcie, oslavy nového roka alebo narodeniny.

Mimochodom, pre zimnú dovolenku si mnohí vyberajú rôzne snehové vločky, vzor jeleňa a dokonca rukavice ako doplnkový dekor. A to je skvelá príležitosť preukázať vašu predstavivosť a prekvapiť každého s neobvyklým dekorom.

Ak chcete urobiť nejakú odrodu, môžete kombinovať červenú farbu s inou farbou. Napríklad kombinácia čiernej a červenej alebo bielej a červenej je už dlho klasická. Manikúra v takých farbách vyzerá neuveriteľne štýlová, elegantná a drahá. Preto sa dá bezpečne urobiť pre dôležité recepcie a dôležité udalosti.

Vaša vášnivá, odvážna verzia dizajnu nechtov je luxusná.

Veľmi populárny dizajn nechtov v roku 2017 je ombre alebo gradient. Ak ju chcete vytvoriť, môžete používať rôzne odtiene, od toho istého rozsahu farieb a väčší kontrast. V tomto prípade sú farby ideálne kombinované, čím sa dosiahne veľmi hladký prechod z jedného na druhý.

Veľmi roztomilý vzor na nechty je vhodný pre každodenný život.

Dekor vo forme malých škvŕn čiernej farby vám umožní vytvoriť zaujímavý, ale zároveň jemný dizajn manikúry.


Veľmi krásna je aj kombinácia červenej farby so zlatým alebo strieborným odtieňom. Najčastejšie dievčatá jednoducho pokrývajú jednu alebo dve nechty s niektorými z týchto kvetov.

Ale to nie je limit, pretože môžete experimentovať a vytvoriť širokú škálu možností návrhu. Napríklad francúzska alebo mesačná manikúra v tejto kombinácii farieb vyzerá veľmi pôsobivo.

Neobvyklý tvar francúzskej manikúry vyzerá úžasne krásne a romantické.

Geometrické vzory v tejto kombinácii farieb vyzerajú nie menej zaujímavé a zaujímavé. Preto vám ponúkame niektoré z najkrajších nápadov, ktoré vás určite oslovia.

Geometrické čiary vyzerajú pomerne objemné tým, že na ne používajú špeciálny prášok.

Ak máte radi pomerne jednoduché možnosti dizajnu manikúry, môžete jednoducho použiť krásny lesk a pokryť časť nechtu. To bude viac slávnostné a jasné. Každá z týchto možností je zaujímavá a veľa dôležitých je štýlové a módne.

Môžete diverzifikovať monochromatický náter s kamienkami. Môže to byť jeden kamienok, niekoľko alebo celý placer. Ale v každom prípade je veľmi dôležité, aby samotná manikúra bola vysoko kvalitná. Koniec koncov, ďalšie doplnky na nechty vždy priťahujú oveľa väčšiu pozornosť a vaše perá majú vyzerať perfektne.

Luxusný dizajn vo forme mesačnej manikúry v kombinácii s veľkým kameňom a ďalšími detailmi.

Výkres v podobe ruží vyzerá docela objemný, ale zároveň dekor vo forme viacfarebných kamienkov dáva všeobecný vzhľad manikúre dokonalosti.

Kombinácia niekoľkých typov výzdoby nepotrebuje každú dievča. A len to, čo sa nebojí byť v centre pozornosti.

Docela zložitý dizajn s kombináciou dvoch farieb, rovnako ako dekor vo forme kamienkov a bitmapy.

Mnohé dievčatá majú veľmi rád kresby na nechty. Ak robíte manikúru červenou farbou, musíte pochopiť, že farebná schéma vzory bude trochu obmedzená. Najlepšie zo všetkých, červená a biela sú kombinované s červenou a čiernou, ale zlato a striebro tiež vyzerajú správne.

Skvelá možnosť dizajnu pre Valentín.

Rôzne typy srdca sa kombinujú do jedného dizajnu, čo by mohlo byť lepšie?

Slová lásky na nechty - pôvodné rozpoznávanie, nie?

Nedávno bol dizajn posúvača veľmi populárny. Ide o špeciálny nákres, ktorý musíte namočiť vo vode pred aplikáciou na nechty. Tým sa oddelí vrchnú vrstvu. Po prenose musíte zakryť nechty fixačnou pomôckou, aby ste si ich mohli dlhšie užívať. Takýto dizajn môže urobiť každé dievča aj doma. A to všetko preto, že táto technológia je celkom jednoduchá, ale umožňuje vám urobiť ohromujúcu manikúru.

Červená manikúra s posuvným dizajnom v podobe rúžu a topánok - skvelá voľba pre skutočnú ženu.

Veľmi populárnym trendom v roku 2017 je kresba zvieraťa na nechtoch.

Samozrejme, že kresba vo forme klietky nie je prvým rokom v móde. Ale zároveň je červená farba ideálna na jej realizáciu.

Treba poznamenať, že razenie sa stalo veľmi populárnym v tomto roku. S ním môžete vytvoriť dosť jasné a hladké vzory. A nepotrebuje príliš veľa príslušenstva. Stačí stačiť kvalitnú šablónu a jemnú, flexibilnú známku. Ako škrabka sa môže použiť plastová karta. A čo môžete získať vďaka svojej aplikácii, vidíte na fotografii.

Napriek kráse, ktorá sa ukáže, mnohé dievčatá stále používajú dodatočné dekorácie vo forme kamienkov.

Pôvodná kombinácia farieb a textúr vám umožní vytvoriť neuveriteľne krásny a štýlový dizajn.

A na záver uvádzame niekoľko ďalších nápadov, ktoré sú osobitne originálne, ale zároveň sú módne a atraktívne.

Veľmi jemná kvetina vyrobená v technike "modelovania".

Dekor vo forme vodných kvapôčok vyzerá veľmi prirodzene a zdobí akékoľvek manikúru.

Pri výbere farby červených nechtov budete cítiť zvláštnu silu, ženskosť a atraktívnosť. Preto, ak ste nikdy nemuseli robiť takú manikúru, nezabudnite sa pokúsiť o svojich nápadoch.

Loading...