Svet

Olga Buzová: Život hviezdy v roku 2017

Populárna televízna moderátorka, modelka a speváčka Olga Buzová je teraz na vrchole popularity. Veľa úspešných projektov, stála streľba a práca na klipoch sú len malou časťou toho, čo robí celebrita.

Olga Buzová: život po rozvode

Rozvod od slávneho futbalového hráča Dmitrija Tarasova bol skutočným úderom nielen pre televízneho moderátora, ale aj pre všetkých fanúšikov. V jednej z populárnych sociálnych sietí boli dokonca porovnané s hviezdnym párom Beckhamom. Ale to všetko skončilo v jeden deň. Podľa Buzovej jej bývalý manžel ani nechcel diskutovať o svojom prerušení a jednoducho to uviedol. Olga s hrôzou spomína, ako spolu so svojím sestrou a matkou zbierali veci a prepravovali ich do prenajatého bytu. Ale ani to nepomohlo k zotaveniu a ona išla na cestu, aby sa dostala z osobnej tragédie.

Dnes sa Olga znova usmeje, tvrdo pracuje na nových projektoch a čaká na jej skutočnú lásku. Teraz však hovorí, že sa pokúsi vyhnúť sa chybám v nových vzťahoch, aby ich udržala na celý život.

Olga Buzová sa obliekla ako gladiátor

Nedávno sa 27. mája konalo každoročné udelenie televízneho kanála RU.TV. Na slávnostnom odovzdávaní cien sa zúčastnili všetci najobľúbenejší umelci domácej show, medzi nimi aj Olga Buzová. Obraz aspirujúceho speváka zasiahol všetkých prítomných a urobil skutočný pocit. Špecifická konfekcia sa podobala kostýmu gladiátora. Olga sama povedala, že chce vyzerať ako skutočný bojovník, ktorý je pripravený na čokoľvek dosiahnuť cieľ. Ale stále nedokázala vyhrať.

Druhým výstrojom tohto večera boli priesvitné šaty, ktoré tiež prekvapilo jeho úprimnosťou.

Nová pieseň od Olgy Buzovej "Pár polovice"

Napriek kritike populárnych umelcov a odsúdeniu na sociálnych sieťach, Olga Buzová naďalej chodí do svojho snu. Doslova jeden po druhom predstavuje pesničky, ktoré rýchlo stúpajú na vrchol ratingov. Ukážka pre novú pieseň "Few Half" hviezda už predložila vo svojom Instagram.

Zvolená Olgou Buzovou

V poslednej dobe celebrita povedala, že konečne prišla k zmyslom po bolestivom rozvode od známeho futbalistu. Nezabudla spomenúť, že netrpí nedostatkom fanúšikov. Ale aj tak svojmu vyvolenému robia osobitné požiadavky. Podľa Olgy potrebuje silnú a istú osobu, ktorá ju naozaj veľmi miluje. Rovnako dôležité je, aby ju mladý muž nezakázal, aby vykonával kariéru a mal dobrú ponuku.

Stojí za zmienku, že v poslednej dobe Olga Buzová čoraz viac poteší svojich fanúšikov s fotografiami s kvetmi, čo naznačuje, že noví vyvolení. Avšak samotná hviezda túto skutočnosť nepotvrdzuje, ale taktiež nie je schopná vyvrátiť.

Olga Buzová na premiére komédie "Kuchyňa, posledný stánok"

18. apríla bola predstavená komédia s Dmitrijom Nagiyevom v hlavnej úlohe. Podujatie zhromaždilo množstvo hviezd show business. Ale všetky oči boli olízané na Olgy Buzovej, najmä po novinkách o vzťahu s Dmitrijom. Len pred niekoľkými mesiacmi boli sťažené SMS, ktoré posielali hviezdy navzájom, zachytené hackermi a určené všetkým, aby ich mohli vidieť.

Podľa Olgy Buzovej prišla podporiť svojho priateľa a vzťahy medzi nimi sú mimoriadne priateľské. To potvrdzuje aj Dmitrij, ale nenechajte si ujsť príležitosť na túto zábavu.

Krásna postava Olgy Buzovej

Mnohí fanúšikovia poznamenali, že po rozbitie s futbalovým hráčom začala Olya vyzerať oveľa lepšie. Hviezda komentovala len skutočnosť, že jej harmonogram je príliš tesný, ale napriek tomu si vždy nájde čas pre seba. A okrem toho navštíviť telocvičňu a kozmetické salóny, ktoré jej pomohli vyzerať skvele.

Koncert "Mayevka Live" s Olgou Buzovou

Moskva hostila každoročný koncert "Mayevka Live", ktorý obsahuje najpopulárnejšie hity roka. Medzi všetkých známych umelcov bola Olga Buzová. Prednášala tri skladby, ktoré rýchlo priviedli jej publikum.

Ako sama speváčka poznamenala, publikum sa s ňou stretlo veľmi srdečne. Preto sa čoskoro rozhodla zorganizovať vlastný sólový koncert a turné v mnohých mestách Ruska.

Nová kolekcia odevov od Olgy Buzovej

Pri príprave na svoj vlastný koncert má celebrita čas robiť iné veci. Vrátane vlastnej značky Olga Buzova Design. Práve druhý deň oznámila, že čoskoro začne s novou uličkou. Základom budú rôzne šiltovky, šaty a tričká s nápismi.

Olga Buzová v Londýne

Napriek neuveriteľnému zamestnaniu Olga nedávno navštívila Londýn ako porota krásy krásy Miss USSR - Veľká Británia. Na tejto súťaži sa zúčastnili zahraničné dievčatá, ktoré teraz žijú v Anglicku. Stojí za zmienku, že táto súťaž je veľmi populárna v Spojenom kráľovstve.

Okrem toho, že sa zúčastnila aj úlohy člena poroty, Olga prezentovala svoje oblečenie v súťaži a tiež svoje piesne. Odberatelia na jej účte zaznamenali úspech a dobré znalosti angličtiny.

Mimochodom, spoločnosť na tejto ceste bola priateľkou Iriny Dubcovej. Spolu navštívili prestížne reštaurácie a kúpili si oblečenie pre pôsobivú sumu.

Nový obraz Olgy Buzovej

Skôr krásna dievčina bola dlho blondínka a to je to, čo si publikum spomína. Avšak po rozvode sa rozhodla začať nový život a prekresliť v tmavej farbe. Ale Olga sa na to nezastaví a nedávno zmenila svoj obraz znovu. Tentokrát urobila asymetrický strih a farbila niekoľko vlasov červenej. Fanúšikovia reagovali skôr nekonzistentne, ale napriek tomu bude Olya pokračovať vo svojich pokusoch.

Ako vidíte, krásna dievčina Olga Buzová neváha skúsiť sa v rôznych oblastiach. Jej život teraz plní nielen prácu v televízii, ale aj iné projekty - najmä sólovú kariéru speváka, s ktorou sa vážne zaoberá.

Loading...