Krása

Neuveriteľné nápady na tetovanie ruže

Urobiť krásne tetovanie nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Koniec koncov, musíte nájsť dobrého pána, ktorý urobí všetko na najvyššej úrovni. Je tiež dôležité vybrať si ten obraz, ktorý je pre vás ten pravý a zdôrazňuje individualitu. Najobľúbenejšie medzi ženami je kresba vo forme ruže. Ale ako každý iný obrázok má svoj význam.

Rose tetovanie: malý príbeh

Na rozdiel od ostatných kvetov majú ruže ďaleko od jedného významu, rovnako ako v histórii rôznych krajín sveta. V dávnom Grécku sa dlho predpokladalo, že ruža bola pôvodne biela. Získala červenú farbu vďaka Aphrodite, ktorá prerazila prst s jedným z trní a rozliatila jej krv na kvet.

V Ríme sa verilo, že bohyňa zmenila svojho milenca na ružu, takže kvetina bola spojená s prežitie života. Ruža sa spomína aj v rôznych náboženstvách. Napríklad v kresťanstve sa verí, že symbolizuje lásku. Súčasne islam tvrdí, že ide o symbol rozsypanej krvi. A v budhizme to znamená dvojznačnosť pravdy.

V dielach slávnych autorov je veľa slov o tejto kvete. William Shakespeare poznamenal, že zbytočná ruža má najlepšiu vôňu. Pre Dante je považovaná za skutočný symbol duchovnej cesty.

Určite ste videli ruže na emblémy a emblémy mnohých krajín. Preto je táto kvetina veľmi populárna.

Rose tetovanie význam

Pre toto tetovanie neexistuje jediný význam. To ovplyvňuje veľa, od miesta, veľkosti až po tvar, farbu a prítomnosť trní. Ale stále sa verí, že hlavným významom ruže je krása a láska. A človek, ktorý si vyberá takýto obraz, hľadá svoju vnútornú a vonkajšiu krásu.

Kvetina s tŕňmi znamená, že človek venuje viac pozornosti svojmu vnútornému svetu. Často v tomto prípade zdôrazňuje, že atraktívnosť môže byť klamlivá. Pokiaľ ide o ruže bez trní, potom sa rozhodne zdôrazniť vonkajšiu krásu.

Ak vezmeme do úvahy hodnotu ruže vo forme lásky, kvetina bez trní symbolizuje lásku. Tŕne zdôrazňujú, že pocity sú bez bolesti nemožné, preto je veľmi dôležité, aby sme dokázali dosiahnuť kompromisné riešenia.

Hodnota ružového tetovania tiež závisí od jeho farby. Biele pupeny vždy symbolizujú mladosť, nevinnosť a čistotu. Tento vzor sa vyberá zriedka. Zároveň je červený kvet považovaný za najobľúbenejší ako tetovanie pre ženy aj pre mužov. Ako už bolo spomenuté vyššie, znamená to lásku, romantiku a vášňu.

Žltá ruža je vzácne zvolená ako dizajn tetovania. Dôvodom je najmä to, že tento odtieň bol skôr spojený so smútkom a odlúčením. Preto sa verilo, že takéto kvety rozdeľujú. Dnes existuje ďalšia teória. Teraz žltá znamená posilnenie priateľstva, vernosti a radosti.

Ružová ruža je často vybraná dievčatami, aby zdôrazňovali svoju eleganciu a odvolanie. Bez ohľadu na veľkosť tohto tetovania vyzerá krásne a ženské.

Ruža modrej farby znamená prejav fantázie, inšpirácie. Z dôvodu, že takéto kvety skutočne neexistujú, zloženie na tele vždy vyzerá nezvyčajne. Mimochodom, niekedy dievčatá kombinujú modré a fialové, aby rosa vyzerala naozaj zaujímavá a jedinečná. Samozrejme, takéto riešenie je vhodné nie pre všetkých, ale iba pre tých, ktorí sú pripravení na experimenty.

Samostatne je potrebné poznamenať hodnotu čiernej ruže. V klasickom zmysle, takáto kvetina znamená nešťastnú lásku, stratu milovaného alebo minulé pocity. Ale stále nie každá ruža má taký význam. Koniec koncov, to všetko závisí na ďalších podrobnostiach, s ktorými je vyplnený.

Bez ohľadu na farbu ruže, tŕne na ňom sú považované za mužský symbol. To znamená, že zdôrazňujú silu, silu a ochranu pred zlými udalosťami. Symbolom harmónie v živote sú prepletené ruže. Veľmi často takéto obrázky vyberá pár, aby vytvorili identické tetovanie. Dávajte pozor na skutočnosť, že ak sa jeden zdvihne trní a druhý bez nich, potom to znamená spojenie mužského a ženského.

Tiež ruže sú niekedy spojené s inými kresbami, aby vytvorili holistickú kompozíciu. Napríklad v kombinácii s drôtom to znamená, že trpí nekompromisnou láskou. Ako doplnok môžete použiť krásnu frázu alebo meno blízkej osoby. Vyzerá to naozaj atraktívne.

Ruža s lebkou alebo krížom sa často robí na pamäti zosnulého milovaného. Ale predtým, ako použijete takéto tetovanie, si myslíte, že kresba vám vždy pripomenie tragickú udalosť. A to môže nepriaznivo ovplyvniť všeobecný stav a náladu.

Existuje tiež väzenská hodnota takéhoto tetovania. Vetva ruže znamená, že na osobnom účte už existuje veľa zločinov a záverov.

Ak je na trupu znázornená ruža s tŕňmi, znamená to nasledovné: človek nečiní pokánie za svoje činy a určite ich zopakuje, akonáhle je slobodný. Preto ak plánujete takéto tetovanie, vážne premyslite.

Rose tetovanie: miesto, kde sa môžete uchádzať

Ak ste vyzdvihli obrázok, ktorý je vhodný pre danú hodnotu, je čas začať si vyberať miesto pre svoju aplikáciu. Podľa vyjadrení majstrov sa najčastejšie takýto výkres prenáša do rúk. A nezáleží na tom, akú veľkosť bude kvetina. Všetko závisí od vašich preferencií. Obaja veľké, objemné púčiky a minimalistická ruža perfektne vyzerajú.

Takéto tetovanie na nohách nie sú menej originálne. Mnohé dievčatá radšej robia veľké kresby na stehne. Na druhej strane malé ruže vyzerajú lepšie na nohách.

Ďalšie miesto, kde sprievodca odporúča robiť tetovanie, je zadné. V prípade potreby ho môžete skryť, takže sa nemôžete obávať skutočnosti, že obraz bude nevhodný v kancelárii oblečenia.

Tetovanie vo forme ruže vyzerá obzvlášť krásne, jemné a ženské. Ak máte pochybnosti, akú veľkosť a farbu vyberiete kvety, nezabudnite zvážiť ich hodnoty, ktoré sme podrobne popísali.

Loading...