Krása

Pánske bundy na jeseň-zima 2017-2018 rok

Takmer každý člen silnej polovice ľudstva chce vyzerať prezentovateľný, módny a zároveň sexy, najmä v daždivom šedom jesennom-zimnom období. Pretože teraz by mali ľudia aktívne vyhľadávať bundy na jeseň-zima 2017-2018.

Pri výbere bundy nezabudnite na dôležité detaily, ktoré budú v trende: skutočné siluety, farby, vedúce trendy a jedinečný štýl.

Pánske bundy: populárne trendy jesennej-zimnej sezóny 2017-2018

Muž by mal vždy vyzerať štýlovo, čisto, uprataný a vyhovovať všetkým módnym trendom.

Nepochybne je športová klasika považovaná za najpopulárnejší a najrelevantnejší štýl. Takéto modely najčastejšie blikajú na móloch v zbierkach slávnych "módnych dirigentov".

V najchladnejšej zime je vyvolený zákrut jednoducho nútený vyniknúť ako jasné miesto medzi šedou hmotou. Štýlové pánske bundy môžu ovplyvniť náladu ostatných. Ale jasný trend je určite kombinovať komfort a praktickosť.

Nedostatok okázalých dekoratívnych prvkov, úchvatné detaily, vznešená štruktúra vecí bude vždy v trende.

Samozrejme, žiadna zimná pánska bunda v rokoch 2017-2018. nie bez prirodzeného kožušného goliera, ktorý je v kontraste s hlavnou farbou bundy. Kožušina plní funkciu otepľovania a vizuálne zdobí výrobok, čo je štýlové. Hlavná vec je, že je nádherná. Dávajte pozor na kožušinu samičiek alebo striebornej líšky. V rovnakej dobe, svieža kožušina na saku poskytne mužský vzhľad ľahkosti a dôvery.

V akej miere by mali byť modely pánskych bundy 2017-2018 vyrobené tak, aby robili silnú polovicu pohodlnú, praktickú a štýlovú súčasne? Odpoveď na túto otázku predstavujú štylisti v podobe uvoľnenia kožených bund s kapucňami, ktoré vám umožnia nosiť bez otepľovania s teplými šatami a iným príslušenstvom.

Vhodná teplá, štýlová bavlna-ovčia koža na strednú časť stehna, ktorá priaznivo zdôrazňuje obraz cieľavedomého človeka, ktorý pozná jeho podnikanie a usiluje sa o dosiahnutie cieľa, bude vyhovovať drotom.

Na šitie príslušné teplé, vetruodolné a vodotesné materiály, jemné na dotyk. To je všestranné a pohodlné pri všetkých poveternostných podmienkach.

Jeseň-zima sezóna 2017-2018: módne detaily a akcenty pánskych kožených bund

Bunda vyrobená z pravých kože zostáva v trende. Ideálnou voľbou pre nehoráznych mužov by boli topánky. Obraz brutálneho a charizmatického človeka je zaručený pri výbere takejto veci. Pri šití sa používa nielen koža, ale aj jej varianty: semiš, manšestrové, denim.

Zvláštny záujem a radosť zo štýlových mužov predtým spôsobili dekoráciu koženej bundy s okrajmi a pásmi, ktoré v nadchádzajúcej sezóne budú výnimočné. Módni odborníci často diskutujú o tejto téme. Namiesto vyššie uvedených materiálov sa objavili kamienky.

Pokiaľ ide o dĺžku, môžeme si všimnúť jednu vec: je nejednoznačná. Dizajnéri vyrábajú krátke i dlhé bundy. A či ide o jesenný model, alebo zimu.

Hit sezóny

V najbližšej sezóne budú kapsy rôznych veľkostí hitom. Môžu byť umiestnené nielen na obvyklých miestach, ale aj na rukávoch výrobku. Obzvlášť dôležité bundy s jasnými pruhmi.

Ďalším hitom sezóny bude pánska bunda vyrobená z lakovej kože. Dnes je lak sako najkrajšie v pánskej šatníku. V ňom sa človek automaticky stáva centrom pozornosti. V lakovej bundy môžete chodiť po ulici, ísť do nočného klubu alebo ísť na rande, aby ste získali srdce ďalšej krásy.

Rozsah farieb

V novej sezóne pre mužov budú módne a relevantné bundy, v ktorých sú veľmi svetlé farby. Táto paleta je dokonale kombinovaná s klasickým dnom a džínsy.

Stereotypy "ženských" a "mužských" farieb už dávno vymazali. Okrem bežnej bezchybnej čiernej a bielej klasiky by sa muži mali sústrediť na nasledujúcu farebnú paletu:

  • červená;
  • ušľachtilé víno;
  • neon;
  • khaki;
  • iris;
  • popol-lila;
  • piesok;
  • fuchsie.

výtlačky

Pozrite sa na skvelé výtlačky na bunde v pánskej šatníku. Obzvlášť populárnou v tejto sezóne bude bunka a pás. Kvetinová tlač, ktorá vyzerá jasne, veľmi štýlovo a nezvyčajne, bude vyhovovať pre neobvyklého chlapíka. Výber pánskych bundov s potlačou 100% patrí do štýlu.

Teraz je to módne a štýlové, ak existujú veci, na ktorých sú v kolekcii pánskych odevov kamienky. Nezabudli najnovšiu kolekciu pánskych bundov 2017-2018.

Zdobenie kovovými prvkami, nápismi a provokáciami robí bežné modely avantgardy.

Aké trendové modely bundy si vyberiete?

V princípe nebude v nadchádzajúcom období nič nové. Ohromujúci odvážny obraz vytvárajú príležitostné parky, bombardéry a bundy. Priaznivo zdôrazňujú atletickú postavu.

Ohromujúce bombardéry nebudú v ďalšej sezóne prinášať prvé miesto. Tento štýl bundy sa stal jednou z najobľúbenejších vecí v pánskej šatníku. Bez výnimky dievčatá venujú pozornosť mužom, ktorí nosia bombardér.

Najlepším všestranným a štýlovým výberom pánskeho oblečenia na zimu je bunda. V sezóne jeseň-zima v rokoch 2017-2018 sú v trendoch jasné oblúky s obrovskými kapucňami. Budú sa hodiť ľuďom, ktorí chcú vyzerať úžasne.

Stojí za to zdôrazniť nasledujúce štýly nadchádzajúcej sezóny:

  1. Prešívaná bunda.

2. Bunda s mnohými vreckami.

3. Harrington.

4. Bezvorotnikovy bunda.

5. Bunda s pásom.

Znalci klasickej módy a elegantný štýl musia zastaviť výber na pánskom kabáte. V tejto sezóne nie sú bundy nižšie. V takejto vrstve človek rozhodne vyzerá ako "veľký".

Sezóna jeseň-zima 2017-2018 nie je ďaleko, a ak chcete pozrieť štýlový a ohromujúci, nezabudnite brať vážne výber vrchného oblečenia. Výber správneho luku vám prinesie pocit istoty. A každý detail na pánskej sako charakterizuje vnútorný stav jej majiteľa. Urobte správnu voľbu!

Loading...