Krása

Čo nosiť s ženským korzetom?

Francúzsky dizajnér Paul Pkare v roku 1905 vynašiel šaty pripomínajúce tričko. Takže korzety postupne stratili svoju relevanciu a feministi boli nekonečne šťastní. Podľa ich názoru je korzet mimoriadne ponižujúcim oblečením. Po dlhú dobu progresívne ženy módy popierali korzety dovtedy, kým Coco Chanel nebráni legálnej existencii v módnom priemysle.

Prešlo viac ako sto rokov a korzet sa vrátil do sveta módy, ale nie ako charakteristický prvok spodnej bielizne alebo šatstva. Dnes je táto delikátna vec skôr ironickým doplnkom, zdôrazňujúc ženskú odvahu a slobodu a nie naopak.

Módne korzety 2017: noví dizajnéri

Moderné korzety sú schopné dať známym obrazom trochu výrazu a avantgardy. Na módnych prehliadkach značky Prada môžete vidieť, ako sa nekryli pod oblečením, zatiaľ čo imitujúci pás sa nosil na vrchole všetkého - bundy, topy, šaty a dokonca aj vrchné odevy bez zbytočnej skromnosti.

Návrhárka Anna Sui mala podobný trend.

V zbierkach Proenza Schoulera a Anthony Vaccarello pôsobí korzetové tkanie ako ozdobný detail - šnurovanie je hlavným prvkom, ktorý mení bežné šaty, bundy, kabáty a sukne na veľmi elegantné a zvodné.

Zbierku Balmain môžete obdivovať nekonečne. Všetky odevy boli pevné korzety. Ale čo povedať - nasledujúce obrázky sú výrečnejšie ako všetky slová.

Prvé módne ženy už majú korzety. Je načase, aby sme dohnali. Ak je skutočný korzet ako každodenný luk príliš veľa pre vás, odporúčame vám, aby ste sa podrobnejšie pozreli na veci s korzetovými detailmi, najmä v tejto sezóne je veľa takých vecí. Pozrime sa, aké trendy sa pozorujú v módnom svete.

Módne korzety: hlavné trendy 2017

Korzet namiesto pásu

Prípad, kedy korzet nie je použitý ako plnohodnotný odev, ale ako štýlové príslušenstvo. Moderné vzory ponúkajú veľa zaujímavých riešení - denim, koža, rôzne korzetové pásy. Tiež existujú modely nielen na šnurovaní, ale aj na popruhoch.

Trendovým trendom je korzet nad tričko, tričko alebo zaujímavý športový sveter.

Korzet cez oblečenie: kontrastujúca kombinácia

Bezpochyby môže byť vytvorený jasný luk pomocou korzetu v kontrastnej kombinácii so zvyškom oblečenia. V takých šatách bude váš obraz mimo konkurencie.

Elegantný korzetový detail s volánkami a pásom v podobe elegantnej stuhy primerane vyvažuje príležitostný luk.

Dokonca aj najsofistikovanejšia fashionista si v takejto prezentácii ťažko predstavila denim. Takéto experimenty môžu byť podľa vášho vkusu, ale nepreháňajte to!

Korzet cez oblečenie: monochromatická kombinácia

V porovnaní s predchádzajúcou je táto možnosť jednobarevnej kombinácie korzetu s ostatnými prvkami luku vyzerajúca jemnejšie a skromnejšie, ale nie menej elegantné.

Na tejto fotografii sa téma korzetu odráža na nohaviciach. Zrazu, ale všetko je tiež elegantné a mimoriadne. Takýto luk je stvorením individuality, vynikajúcej chuti a bezchybného zmyslu pre štýl.

Oblečenie s korzetom

Ďalším trendom korzetovej módy je možnosť, keď korzet je neoddeliteľnou súčasťou oblečenia. Môže konať v rôznych rolách - plnohodnotná horná časť oblečenia, zamerať sa na pás, vytvoriť ženskú siluetu v podobe baskičtina a tiež byť samostatným vrcholom. Na nasledujúcich fotografiách vidíme živé príklady takýchto experimentov.

Korzet cez vrch

Absolútne nepredvídateľný, neobvyklý a náročný luk, keď je korzet oblečený cez kabát a iné druhy oblečenia. Je možné sa s týmito dizajnovými nápadmi líšiť inak, ale skutočnosť, že korzet na vrchole oblečenia je teraz v trende, je skutočnosťou.

Módne luky s korzetmi

Neuveriteľné estetické obrazy s korzetmi patria medzi obľúbené medzi tvorivými mladými dievčatami a staršími ženami. Na uliciach módnych hlavných miest sa často nachádzajú v podobnom oblečení.

Už ste snívali o dlhodobom pokuse o korzetu, ale o niečom máte pochybnosti - pozrite sa na ďalší výber módnych lukov, určite štýlové nápady rozptýlia vaše predsudky.

Biele krajkové šaty s korzetom sú ideálnou voľbou pre vytvorenie romantického, jemného vzhľadu.

Neobvyklý, ale dokonale štýlový obrázok je zobrazený na nasledujúcej fotografii, keď elegantné šaty s kvetinovým potlačou dopĺňajú tesný šedý korzet.

Voľná ​​forma a drzá brutalita

Zvodný dôraz na vrchol luku

Korzet štýlu spodného prádla je ušľachtilý experiment pri vytváraní obrazu.

Keď je pozornosť venovaná pasu

Vlastná korzetová dekorácia v páse

Večerné šaty s korzetom

Možno najznámejšie používanie korzetu je vo večerných šatách. Veľkolepé šaty s korzetom - to je ten obraz, ktorý nevyhnutne stúpa pred nami, rovnako ako stereotyp dámy tej doby. Potom korzety zohrali kľúčovú úlohu pri vytváraní tenkého pásu. Ak ich čo najviac sprísnili, mladé dámy vôbec nepomysleli na škody takéhoto vyhlásenia vôle, pretože krása potom vládla.

Moderné večerné šaty s korzetom nemajú nič spoločné s minulosťou pojmov krásy. Dnes je korzet na šatách ďalším jasným prízvukom, ktorý jemne zdôrazňuje sofistikovaný ženský tábor. Môže tiež slúžiť ako luxusný a neobvyklý dekoratívny prvok, napríklad v podobe svetlého pásu zabaleného okolo pásu, ako na tejto fotografii.

Moderná móda je plná mnohých nových myšlienok, experimentov, neštandardných riešení. Korzet môže byť bezpečne priradený tým. A ak ste vždy hľadali módnu nepredvídateľnosť, potom táto vec je práve to, čo potrebujete pre nový dotyk obvyklým spôsobom. Buďte však opatrní pri kombináciách! Vytvorenie jedného alebo druhého luku s korzetom, uistite sa, že vyzerá to najlepšie.

Loading...