Články

Pedikúra s šelakom a jeho špecifickými vlastnosťami

Dokončenie kvalitnej hygienickej pedikúry by malo pokrývať nechty s dekoratívnou vrstvou. Toto je najpriaznivejší okamih, pretože pán vytvorí na plechoch nechty úžasné vzory a kresby, ktoré robia ešte krásnejšie dámske nohy ešte atraktívnejšie. Na to, odborníci na nechtový umenie používajú rôzne materiály. Jeden z najpopulárnejších je šelak.Shellac pedikúra: technika aplikácie doma, koľko ďalších funkcií

Shellac je dekoratívny náter na nechty. Spája vlastnosti gélu a laku. Shellac odstraňuje použitie základného náteru. Stačí stačiť najjednoduchšie dehydratačné činidlo na odmasťovanie nechtov. Nie je tiež potrebné predbežne leštiť povrch a zapilivaniya. Trvanlivosť spojky bude závisieť len od vysoko kvalitného odmasťovania.

Medzi výhody náteru je ľahké odstránenie. Stačí použiť bežný jemný odstraňovač laku na nechty. Je potrebné namočiť bavlnenú podložku s kvapalinou a naniesť na nejaký čas na každý necht. Celý čistiaci postup trvá nie viac ako 10-15 minút.

Aplikácia takéhoto dekoratívneho povlaku tiež nevyžaduje veľa času. V prípade potreby sa môžete stretnúť za 30 minút. Takýto postup v kabíne si bude vyžadovať hmatateľné finančné investície, pretože samotný materiál je nový a populárny. Preto sa dámy, ktoré potrebujú takúto pedikúru, môžu pravidelne odporučiť, aby zvládli samotnú techniku ​​a robili všetko doma.

Ak chcete vytvoriť atraktívny dizajn nechtov doma, musíte si kúpiť špeciálnu UV lampu. To pomôže náteru rýchlejšie vyschnúť a premeniť na odolný lesklý náter. Čím silnejšia je lampa, tým rýchlejšie bude šelak suchý. Napríklad s výkonom 36 W každá vrstva vysuší za 2 minúty. Viac moderné LED lampy suché nechty za 10 sekúnd, ale takéto vybavenie si bude vyžadovať dodatočné finančné náklady. Kompetentný prístup umožní pedikúru trvať až tri týždne.

Tiež je potrebné získať špeciálne súbory alebo fanúšikov. Ich abrazívne údaje by mali byť 220-240 jednotiek. Alternatívou by bol najjednoduchší mäkký súbor. Hlavnou vecou nie je použitie kovových nástrojov.

Doma sa práca začína so základným pokrytím. Tento hotel znamená, ktorý sa predáva v špecializovaných predajniach. Ideálnym produktom by bola možnosť, keď sa v jednom nástroji skombinujú vlastnosti základne, vrchnej vrstvy a zloženia vitamínov a prospešných stopových prvkov.

Môžete si zakúpiť hotovú sadu obsahujúcu šelak a ďalšie potrebné finančné prostriedky. Aj v týchto zbierkach sú najobľúbenejšie farby. Horný náter je lepšie vybrať bez lepivej vrstvy. Tu poradca obchodu pomôže s výberom.Pedikúra so šelakom - dizajn 2018 s fotografiou

Ak je technika aplikácie dostatočne jednoduchá a jej možnosti sú obmedzené, potom konštrukčné body v konštrukcii dosky na nechty neobmedzujú let fantázie majstra. Je dôležité dosiahnuť vysokú kvalitu len z manikúry, a taktiež nesmiete vkĺznuť do zlého vkusu. Ak dámka nie je istá svojim štýlom, potom bude skôr obmedzená na najbežnejšie dekoratívne typy pedikúry.

Rok 2018 nepriniesol zásadne nové trendy a hlavné sa vo všeobecnosti migrovali od roku 2017 prakticky nezmenené. Rozsah udržiaval rôzne textúry a farby. Návrhári nechtov ponúkajú množstvo variácií, ktoré sa vykonávajú vo všetkých typoch štýlov a módnych trendov.


Prvým krokom je určenie tvaru nechtov. Hlavným odporúčaním v tejto veci je zachovanie najprirodzenejšej formy obnovenej časti. Môžete len mierne zaoblenie rohov. Je tiež potrebné udržiavať malú úhľadnú dĺžku, ktorá umožní nechtu mierne zakryť podložku pred prstom. Tento prístup zachráni pred vniknutím nechtov do kože.


Jednoduché nechty

Jedná sa o najjednoduchšiu, najstylickejšiu a cenovo dostupnejšiu konštrukciu. Stačí si vybrať farbu, ktorá zodpovedá harmonickému luku, módnym trendom a osobným preferenciám. Odporúča sa zastaviť na:

  • fialová;
  • ružová;
  • blue;
  • pastelové farby;
  • nahá stupnica;
  • blue;
  • oranžová;
  • koralov.

Francúzsky a protišokový (mesačný pedikúru)

Klasický francúzsky vždy zostáva na vrchole módy. Ale 2018 umožňuje trochu iný prístup k tejto metóde. Namiesto bieleho okraja môžete vytvoriť líniu niektorého z vyššie uvedených módnych odtieňov. Táto pedikúra vyzerá ekologicky v kombinácii s elegantnými otvorenými topánkami v mestskom štýle. Kontrast je dôležitý, ale zachovanie harmónie medzi vráteným okrajom a hlavným povlakom nechtovej platne je nevyhnutné.

Tiež príde v prípade mesiaca pedikúra. V klasickej verzii vyzerá ako prirodzene zafarbená nechtová doska, spolu s prevrátenou časťou a bielym kontrastným pásom v spodnej časti nechtu. Lunárne, táto metóda je pomenovaná podľa tvaru svetlého otvoru, ktorý by mal mať kontrastný odtieň.

Glitter, Shimmer, kamienky, trenie ...

Glitter na nechty, rovnako ako v ďalších detailoch obrazu, je tiež populárny. V novej sezóne môžete použiť nespočetné možnosti lesku na nechty. Shimmer umožní zdobiť pedikúru malými šľapkami šelaku. Glitter je veľké blikajúce častice, ktoré majú všetky tvary a farby. Vyzdobí extravagantnejšiu elegantnú pedikúru.

Trenie je samostatná technika, ktorá premenuje dosku na nechty na trblietavý povrch s jednotnou textúrou. Tu si môžete vybrať jednu z mnohých farieb tohto mikroskopického prachu a ozdobiť prsty s ním.

Dať brilantný prízvuk umožní drahokamy. Toto je kontroverzný dekor pre nohy, ale nikto nemôže zakázať, pretože v dôsledku kompetentného používania sa pedikúra zmení na umelecké dielo. Jediným obmedzením je pocit proporcionality. Na povrchu nie je potrebné vytvárať objemové kompozície. Vyzerajú ťažkopádne a môžu spôsobiť nepríjemnosť pri nosení uzavretých topánok.

Modely na nechty

Výkresy na nechty - to je plodná pôda pre rozvoj fantázie. V trende kvetinového ornamentu a geometrických tvarov. Tu sú povolené jasné odtiene a aktívny kontrast. Iba v tomto prípade bude kresba celkom pôsobivá.

Takisto zostáva gradient módny. Jej podstatou je hladký prechod z jedného odtieňa na druhý alebo tmavší tón na svetlý. Môžete kombinovať niektoré z trendových odtieňov sezóny, rovnako ako lesklé textúry. To všetko je možné urobiť s šelakom a ušetriť dlhú dobu.

Loading...