Články

Idea manikúra na Nový rok 2018

Nový rok je čoskoro a módne ženy sa rýchlo pripravujú na najdôležitejšiu oslavu. Slávnostný obraz by mal byť neodolateľný od A do Z a každá malá vec môže prispieť k nemu.

Manikúra je veľmi dôležitý detail, ktorého harmonická kombinácia s hlavným vybavením vám umožňuje vytvoriť elegantný a elegantný obraz.

Aktuálne trendy novoročnej manikúry 2018

Každá žena sa snaží vždy vyzerat perfektne a na Silvestra je mimoriadne jasná a neodolateľná. Pri vytváraní dokonalého obrazu je dôležitý každý detail - šperky, make-up, vlasy, manikúra atď.

Pri novoročnej oslave tvar a dĺžka nechtov nemajú veľký význam. Hlavnou vecou je, že ich dizajn vyzerá slávnostne s množstvom šperkov v podobe kamienkov, šumiviek alebo originálneho dizajnu.

Hlavné trendy v zime roku 2018 sú:

 • šťavnaté hlboké tóny - víno, fialová, tmavo modrá. Tieto odtiene sa používajú ako základ pre dizajn nechtov. Okrem toho môžete nakresliť vianočnú tému alebo len posypať nechty s iskrami.

 • tmavé odtiene - nenechajte sa rozčúliť, žiadne gothické nechty. Použite niekoľko odtieňov čiernej s hladkým prechodom medzi nimi, aby dopĺňali vzhľad slávnostného večera.

 • Sametový piesok - ideálny na vytvorenie zimnej manikúry. Vďaka reliéfnej štruktúre sa dizajn nechtov s sametom opakuje prirodzenými vzormi snehu. Pre novoročnú firemnú párty je takýto vzor jedinečný.

 • glitter a luxus - akú dovolenku bez pozlátenia a kovového lesku. Nakreslite na nechty vzory s "zlatým" alebo "strieborným" povlakom a urobia váš obraz elegantný a ušľachtilý.
 • monochromatický lesk je vynikajúcim základom pre kreslenie vianočných vzorov na nechty.

Vianočné motívy na nechty 2018

Klasická francúzska a mesačná manikúra na Silvestra bude vyzerať obyčajne, takže sa pozrite na pôvodné kresby s vianočnými vzormi, ktoré budú váš vzhľad skutočne slávnostné.

Obraz na nechty všetko, čo spájate so zimou a Novoročným.

Môžu to byť:

 • snehové vločky
 • snehuliaci
 • rybia kosť
 • pletené vzory s gélovým leskom alebo sametovým pieskom
 • Ďalšie vianočné atribúty

Pozrite sa na príklady 2018 novoročnej manikúry nižšie. Mnohé z nich odrážajú nielen lesk svetla a šampanského postriekania, ale aj najhlbšie sny, ktoré sa robia v poslednú noc roka.

Silvestrovský lak na manikúru

V predvečer dovolenky vždy nie je dostatok času na manikúru, takže najlepším riešením by bolo použitie gélového lesku.

Vďaka svojej pretrvávajúcej štruktúre bude lak trvať nielen do Vianoc, ale aj do starého nového roka. Pomocou gélového lesku zabudnete na olupovanie nechtov a voľne sa budete tešiť na dovolenku.

Ak je denná gélová lesklá manikúra navrhnutá v upokojujúcich, jemných tónoch, potom môžete na Nový rok vyradiť z pravidiel a urobiť gélové sculpting, vytvárať celú kompozíciu vo forme jemných snehových vločiek, vianočných stromčekov a slávnostných motívov.

Trend 2018 - manikúra s pečiatkou. Na novoročný dizajn použite krajkové známky, ktoré spolu s gélovým lakom vytvoria nádhernú jemnú manikúru.

Tento dizajn nechtov bude vyzerať slávnostne, ale nie príliš patetický. Vyberte si neutrálne odtiene pre manikúru - modrá s bielou, striebornou so šedou atď.

Manikúra so symbolom roku 2018

Podľa východného kalendára bude symbolom budúceho roka Yellow Earth Dog. Ak chcete spriateliť toto priateľské a verné zviera, musíte použiť jeho obraz ozdobiť vianočný stromček, ozdobiť okná a dokonca aj v nechtovej konštrukcii.

Pani roka vám umožňuje vytvoriť obrovské množstvo rôznych kresieb vo forme psa. Môžete zobraziť určité plemeno na nechtoch (dnes existuje asi 400 plemien) a vytvoriť si vlastného jedinečného psa.

Výkres môže byť vytvorený vo forme roztomilej tváre alebo celého zvieraťa. Manikúra s pesom jazvečíka, napnutá cez všetky prsty, vyzerá veľmi originálne. Verte mi, tento dizajn nebude ponechaný bez povšimnutia.

Môžete si urobiť kresbu sami pomocou hotových samolepiek alebo sa obráťte na profesionálneho dizajnéra nechtov, ktorý vytvorí skutočné majstrovské dielo so symbolom roku 2018 na nechtoch.

Francúzsky štýl v novom roku

Francúzska manikúra - klasický dizajn nechtov. Je to skvelé pre všetky situácie, prázdniny a akcie. Pre novoročné bundy nie sú žiadne špeciálne odporúčania pre farbu, použite ten, ktorý sa vám najviac páči a ktorý vyhovuje Vášmu novoročnému oblečeniu.

Zvláštna pozornosť v novoročnej bundy je venovaná návrhu "úsmevu". Môže mať nezvyčajné hrany, napríklad vo forme kúskov snehových vločiek a iných vianočných vzorov.

Francúzsky žltý

Táto farba symbolizuje pokoj a rovnováhu symbolu budúceho roka. Manikúru môžete vykonať v dvoch hlavných variantoch, v závislosti od štýlu udalosti.

Ak chcete oslavovať Nový rok s rodinou alebo firemnou párty, vykonajte manikúru v jasnej, nezabudnuteľnej žltej farbe s vianočnými motívmi a vzormi.

Pre slávnostný večer nahradiť šťavnatú žltú so zlatou farbou, ktorá vyzerá vznešene a vyhradená.

Novoročné manikúra s kamienkami a jiskrami

Dokonca aj manikúra s bežným lakom môže byť jasná a chytľavá, ak ju vyzdobíte niekoľkými kamienkami alebo kamienkami.

Predstavte si farby a kontrasty a dostanete modernú štýlovú manikúru na novoročné oslavy.

Možnosti manikúry s iskrami obrovské množstvo. Môžete to zdôrazniť s kamienkami alebo jiskrami s 1-2 prstami na ruke a namaľovať zvyšok bežným lakom.

Ozdobte "úsmev" francúzskej manikúry alebo bazálneho lunárneho manikúra s kamienkami a získate štýlový a slávnostný dizajn nechtov, ktorý sa perfektne hodí do Vášho nového roku.

Použite vývarov na "zdobenie" vianočného stromčeka na nechtíkoch alebo označte oči psíka-symbol roka Takéto nechtové umenie bude vyzerať objemovo a veľmi realisticky.

Vianočné krajkové nechty 2018

Veľmi často pre novoročné šaty, dievčatá si vyberú jemné šatky, ktoré vytvárajú krehký a jemný obraz. Je potrebné ho doplniť o vzory na nechty a stanete sa skutočne neodolateľným.

Vytvorte krajky na nechty niekoľkými spôsobmi:

 • kresliť na vlastnú päsť - myšlienky na takúto manikúru sú nám uvrhnuté samotnou prírodou. Pozrite sa na ozdobu zimných vzorov na okuliare a dostanete úžasnú základňu pre návrh nového nechtového dizajnu.

Používajte niekoľko lakov v jemných zimných odtieňoch - modrej, bielej, šedej atď.

Použite jeden z nich ako základ a pomocou druhého nakreslite vzory tenkou kefou.

 • použite kus krajky tkaniny - pripojte kúsok tkaniny na úplne vysušenú základňu a s patting pohybom aplikujte lak kontrastnej farby nad ním

 • Sametový piesok je klasická zimná manikúra, ktorá vám umožňuje vytvoriť jedinečný reliéfny vzor na nechtoch. Nakreslite na nechty snehové vločky, rybia kosť alebo iné vianočné motívy a veľa posypania nevysušil lakový samový piesok.

Jemne vyčistite prebytok mäkkou kefou.

Existuje toľko nápadov na novoročnú manikúru, že je ľahké sa v nich zmiasť. Pre dokonalý dizajn nechtov sa zameriavajte predovšetkým na novoročné oblečenie. To je farba, štýl a dekorácia šiat budú rozhodujúce pri výbere najlepšej dovolenky manikúra 2018.

Loading...