Články

Zelené možnosti manikúry: Top 100 nápadov

Zelená manikúra sa nedá nazvať klasikou. Je však čoraz viac viditeľné na rukách žien. Súčasne zelená farba má celkom veľa odtieňov, medzi ktorými si každá dievčina bude môcť vybrať ten, ktorý najviac odráža jej štýl a náladu. V závislosti od ročného obdobia môžete použiť jasný rastlinný nádych, bohatú ihličnatú, olivovú a podobne. Aké varianty zelenej manikúry nám ponúkajú nechtové špecialisti za rok 2018?

Monochromatický náter

Napriek svojej jednoduchosti, manikúra, vyrobená v jednofarebnej verzii, vyzerá celkom elegantne a určite priťahuje pozornosť. Výnimkou bude situácia, keď sú nechty namalované v tóne s odevmi, topánkami alebo príslušenstvom.

Manikúra "mačacie oko"

Obzvlášť elegantná manikúra bude vyzerať na tmavozelenej báze. Na jeho vytvorenie potrebujete špeciálny lak s kovovými časticami, ktorý spolu s magnetom môže vytvoriť nádherné vzory na nechty. Navyše nemusíte zdobiť nechty.

Zelená bunda a mesačná manikúra

Ak chcete vytvoriť takú manikúru, potrebujete špeciálne samolepky alebo bežnú pásku. Existuje veľa variantov zelených francúzskych, ale vedúca pozícia je obsadená dizajnom, v ktorom okraj klinca alebo jeho otvor nie je namaľovaný alebo pokrytý iskrami.

Medzi novinkami 2018 - diagonálneho alebo šikmého plášťa. To sa líši v tom, že nechtový úsmev sa robí diagonálne. Súčasne môže byť linka nielen plochá, ale aj vlnitá. Zaujímavým pohľadom je abstraktná bunda, v ktorej sú na špičkách nechtov nakreslené kvapôčky, srdce, obdĺžniky, ovály alebo trojuholníky.

Zelený mesiac manikúra môže byť tiež vykonaná niekoľkými spôsobmi. Zároveň môže byť dierka rovná, zakrivená, vyrobená vo forme citrónového klínu atď. Okrem toho môže byť manikúra alebo bunda na Mesiaci zdobená kamienkami, kamuflážmi, kresbami a inými dekoráciami.

Zelená s iskrami

Všetky odtiene zelene dobre idú s jiskrami. Môžu úplne zakryť nechtovú dosku alebo zdobiť jej jednotlivé časti.

Populárne v roku 2018 bude manikúra v štýle "rozbitého skla", pre ktorú potrebujete špeciálnu holografickú fóliu, ktorej kúsky sú usporiadané v náhodnom poradí na zelených nechtíkoch.

Geometrická zelená manikúra

Geometrický tlač v manikúre je populárny už celé roky. Vďaka použitiu rôznych odtieňov a dizajnových možností sa dá nazvať štýlovým, rôznorodým a zároveň jednoduchým dizajnom. Samotný výkres môže byť absolútne čokoľvek - od jednoduchých línií po abstraktné polyhedral tvary. Ak ponecháte akýkoľvek tvar na nechtu nenatretý, dostanete "negatívny priestor" populárne dnes manikúra.

Jednou z obľúbených v roku 2018 bude bunka, ktorá môže byť použitá aj na zelenom pozadí. Môžete ho kresliť štetcom alebo použiť špeciálne pečiatky a šablóny.

Rastlinné prvky

Listy, vetvičky a kvety sú v dokonalej harmónii so zeleným náterom. Takáto manikúra bude obzvlášť dôležitá na jar av lete. V tomto prípade môžete namaľovať kvetiny nechtov v bielej, žltej, červenej, ružovej, purpurovej farbe alebo inom tóne. Voľba môže byť zdobená iba 1 alebo 2 zdobenými klincami.

Kvety môžu byť natreté štetcom pomocou špeciálnych šablón alebo samolepiek. Medzi populárne techniky v roku 2018 bude použitie bodiek.

Ovoce manikúra

Nie menej atraktívne na zelenom pozadí bude vyzerať ako kúsky ovocia. Aké ovocie môžem nakresliť? Absolútne akékoľvek. Na zelenom pozadí budú citrusy, jahody, kiwi, melón, jablko a akékoľvek iné ovocie vyzerať rovnako dobre.

Na zelenej manikúre

Ozdobte zelený nechtík môžu byť rôzne vzory. To bude vyzerať veľkolepé maskovanie na nechty alebo populárne v roku 2018, účinok plazov kože. Dobrým nápadom by bolo ozdobenie manikúry ozdobami alebo abstraktnými kresbami.

Zelená so zlatom

Všetky odtiene zelene sú perfektne kombinované s takmer všetkými farbami, ale budú vyzerať obzvlášť pôsobivé zo zlata. Zlatý lesk môže byť natretý na zelenom pozadí, vytvorí sa lemovanie nechty alebo niekoľko nechtíkov. Okrem zlatého lesku môžete použiť akýkoľvek zlatý dekor - lesk, kusy fólie alebo pásy.

Zelená so striebrom

Na rozdiel od zlata, môže striebro priniesť nejaký chlad do kompozície. Napriek tomu však kombinácia striebra a zelene vyzerá skvele. Najjednoduchšia verzia dizajnu môže byť nazvaná pokrývajúca jedno nechtík so strieborným leskom. Môžete tiež maľovať všetky vzory s leskom alebo použiť fóliu a ďalšie strieborné dekorácie.

Zelená ombra

Ak chcete vytvoriť nedávno populárny ombre efekt, musíte použiť špongiu, s ktorou môžete vytvoriť sklon na nechty. Ombre manikúra môže byť vyrobená v rôznych odtieňoch zelenej a v kombinácii s inými farbami, napríklad čierna alebo biela.

Zelená manikúra s kamienkami

Kamienky môžu byť použité na ozdobenie každej manikúry, a to ako každodenné, tak slávnostné. Najlepšou možnosťou by malo byť malé množstvo kamienkov na základe nechtu alebo jeho rohov.

Zloženie kompozície s kamienkami na nehty s diakritikou vám prináša luxusnú dovolenku. Okrem toho môžu byť oblázky doplnené ľubovoľným druhom manikúry: mesiac, francúzština, mačacie oko atď.

V slávnostnej atmosfére bude vhodné aplikovať zložité kompozície, v ktorých možno kombinovať kamene rôznych farieb a veľkostí s umeleckým obrazom.

Matná zelená manikúra

Matná povrchová úprava vždy vyzerá štýlovo a aristokraticky. Po vykonaní v jasných farbách (mäta, tyrkysová atď.) Získate jemnú manikúru. A v tmavých nasýtených odtieňoch (nefrit, morské zeleň atď.) Sa bude podobať drahému sametu.

Milovníci experimentov môžu kombinovať matný povrch s leskom. Existuje veľa variantov takejto kombinácie. To môže byť výber niekoľkých nechtov lesklý lak na pozadí matnej vrstvy všetkých ostatných. Alebo vyzdvihnúť okraj nechtovej dosky leskom na pozadí matného povlaku jeho hlavnej časti. Neuveriteľne pôsobivé na matnej povrchovej úpravke budú vyzerať lesklé vzory.

Zelená farba môže byť nazvaná pozitívna a energická. Okrem toho poskytuje obrovský priestor na experimenty. Pomocou ľubovoľného dizajnu, ktorý sa vám páči, určite dostanete originálnu a elegantnú manikúru.

Loading...