Články

Módne farbivo na vlasy: Myšlienky 2018

Chcete zmeniť obrázok? Potom začnite účesom. Nie je potrebné drasticky meniť strih a dĺžku vlasov, stačí obnoviť odtieň kudrliniek a premeniť sa na nové trendy v roku 2018.

Prinášame vám na vedomie najnovšie módne farbiace techniky, ktoré budú na vrchole popularity v roku 2018. Pomocou nich budete nepochybne vyzerať luxusne a atraktívne.

Aktuálne trendy v farbeni na vlasy 2018

Monochromatické sfarbenie vlasov dlho prestalo uspokojovať fashionisty, ktorí chcú vyjadriť svoj charakter a preferencie pomocou farby kudrliniek.

Gradient a sfarbenie obrazovky, farbenie jednotlivých prameňov je v móde a čo je najdôležitejšie, farba farieb vlasov sa zmenila.

Spolu s obvyklými kombináciami tmavého svetla sa módne ženy čoraz viac rozhodujú pre jasné šťavnaté odtiene, ktoré ohromujú svojou extravaganciou.

SplashLights: Trend 2018

Splashlight technológia farbenia je celkom nová, ale už sa stala obľúbenou u fashionistov všetkých vekových kategórií.

Splashlight vám umožňuje vytvoriť na vlasoch určitý druh pretečenia slnečným žiarením, ktorý sa dotkol vlasov a osvetľuje ich plochým prúžkom.

Ak chcete vytvoriť slnko "bozk", tzv. Technológia Splashlight, používa žltú paletu farieb. Najčastejšie je to meď, zlato, bronzová farba, piesok alebo slama.

Je nepravdepodobné, že by ste mohli vytvoriť slnečné žiarenie na vlasoch, a preto, aby ste dostali efekt denného svetla na vlasy, je lepšie obrátiť sa na pána.

Módne 3D farbenie 2018

Rezervácia je tak populárna medzi dievčatami, ktoré už niekoľko rokov používajú. Pre harmonické a naozaj krásne brondirovaniya musíte mať tri odtiene naraz, je potom, že výsledok bude vyzerať prirodzene.

Hlavnou úlohou trojdňovej rezervácie je vytvorenie prirodzeného prirodzeného objemu, pri ktorom vlasy budú vyzerať luxusne a volumetricky.

Výhodou brondirovaniya je, že táto technika je vhodná pre majiteľov absolútne ľubovoľnej farby vlasov, a to ako tmavovlasých, tak aj bežných dievčat. Ale nakoniec vyzerá oveľa úžasnejšie.

Hladký gradient: Ombre-Somre 2018

Ombre je sotva novinkou. Gradientové sfarbenie je klasika moderného kaderníctva, ktorá zostane v preferenciách módnych šperkov dlhú dobu.

Technika ombre je kombináciou dvoch alebo viacerých tónov rovnakej farby alebo úplne odlišných tónových farieb.

Vrcholom techniky ombre je prechod z jednej farby na druhú. Mal by byť hladký a stručný. Aj keď farbenie používa rôzne kontrastné farby, prechod medzi nimi nie je nápadný.

Ombre je univerzálna technika, ktorá je vhodná pre vlasy rôznych dĺžok od ultra krátkych po dlhé. V rovnakej dobe je vek používania tejto techniky nie je obmedzený, iba farby sa menia. Pre staršie ženy sú to ľahké a pokojné odtiene, pre mladé dievčatá môžete použiť úplne iné jasné nápadné farby.

Technika ombre vyzerá skvele s rôznym štýlom - rovné vlasy, vlnité kudrlinky a dokonca aj zvlnené vlasy.

Prechod medzi farbami sa nestratí ani vtedy, keď zoberiete vlasy do koníka, pigtailu alebo bunky - to všetko vyzerá atraktívne a krásne.

Ombre je technika, v ktorej si môžete dávať voľnú predstavu a vybrať si akékoľvek farby na farbenie, niekedy aj tie, ktoré na prvý pohľad nie sú vhodné.

V trendoch chladných farieb - medi, pšenice, pastelovo ružovej, čiernej, najrôznejších odtieňov.

Zvýraznenie: Zvyčajné klasiky s novými aspektmi

Technika zvýraznenia - prvé pokusy majstrov o diverzifikáciu obrazu dievčaťa zdôraznením jednotlivých prameňov inou farbou.

Zvýraznenie sa dá urobiť aj doma, čo rýchlo zobrali dámy všetkých vekových kategórií.

Zvýraznenie zahŕňa použitie kombinácie niekoľkých odtieňov svetla, ktoré sa navzájom trochu líšia.

V novom trende 2018 prirodzené farby využívajú prirodzenú paletu, ktorá vyzerá harmonicky na krátkych, stredných a dlhých vlasoch. Takáto kombinácia vám umožňuje vytvoriť efekt mierne spálených prameňov.

Najviac dôležité pre zvýraznenie platiny a tlmených červených odtieňov.

Technika balayazh: Módna alternatíva ombre

Balayazh je jednou z najmodernejších noviniek v roku 2018. Na farbenie sa používajú rôzne odtiene tej istej farby, ktoré vytvárajú prirodzený efekt slnečnicových vlasov.

Prechod z jednej farby na druhú je podobný technike ombre. Balayage používa plynulý gradientový prechod s zachytením jednotlivých prameňov na hlave.

Shatush: Módny trend 2018

Po prvýkrát, pri pohľade na maľovanie techniky Shatush, môžete ľahko krok na to s ombre a balayazh. V skutočnosti všetky tieto techniky majú niečo spoločné, ale shatush vyzerá lepšie na tmavých vlasoch.

Účinok spálených prameňov pomocou technológie Shatush sa taktiež hladko mení z jednej farby na druhú, ale na rozdiel od ombry sú farebné kučery usporiadané chaoticky, preto nie je žiadny účinok prechodu jasného gradientu.

Technológia Shatush vyzerá skvele na stredných a dlhých vlasoch, na ktorých sa otvára najvýhodnejšia hra farieb.

V trende temnej expresívnej kombinácie odtieňov - káva s mliekom, tmavo a béžovo, jantáru, medu, lieskových orechov, titiánov. Práve tieto tóny vyzerajú skvele na tmavých vlasoch, pre majiteľov ktorých je zamýšľaná technika shatush.

Šablóna na vlasoch: Súčasný trend pre jasné osobnosti

Ak chcete vyzerať štýlovo a nezvyčajne, potom technika šablóny je presne to, čo potrebujete.

Technika šablóny umožňuje aplikovať rôzne vzory a výtlačky na vlasy, ktoré vyzerajú odvážne a extravagantne.

Najobľúbenejšie výtlačky s geometrickými a zvieracími motívmi, prvky flóry. Pre tých, ktorí túžia po kreativite, môžu vytvoriť šablónu podľa vlastného náčrtu.

Najčastejšie maľovanie šablóny priťahuje mladé neformálne dievčatá. Je ťažké si predstaviť podnikateľku s výraznými výtlačkami na hlave.

V trende leopardových šablón, ozdobených vĺn, kvetinových vzorov - veľké kvety, listy, orientálne vzory, čipky a iné.

Jasné farby 2018: Módne farebné tavenie

Trendové techniky farbenia vlasov nie sú bez jasných dúhových vlákien. Neuveriteľná kombinácia perličkových farieb, vzácnych opálov naplní hlavu vlasov s nádhernou žiara.

Účinok tavenia farieb vytvára jasný a krásny výsledok farbenia, čo vám umožní zabudnúť na komplexný dizajn.

Samotné sfarbenie farby tavenia nám umožňuje hovoriť o úplnom a harmonickom účesu.

Prírodnosť a prirodzenosť sú stále v trende v roku 2018. Aj keď sú použité jasné farby, sú prirodzené čo najbližšie.

V roku 2018 sú módne nenáročné sofistikované farbiace techniky navrhnuté tak, aby dodali prírodnú krásu rôznorodosti.

Loading...