Krása

Najkrajšie a najdrahšie tetovanie pre dievčatá 2018: 80+ jedinečné náčrty

Každé tetovanie má tajný význam, preto je výber dizajnu a jeho umiestnenie čisto individuálne. Niektorí dali tetovanie na telo, aby vynikli z davu a upriamili pozornosť na seba, iní považujú obraz na koži za svoj amulet a skrývajú ho na miestach, ktoré sú neprístupné pre zvedavé oči. Ďalší používajú tetovanie ako prestrojenie jazvy a iných nedostatkov na tele.

Krásne tetovanie pre dievčatá: význam a umiestnenie výkresov

Tetovanie sa už dávno stalo niečím bežným a známym. Ak v dávnych dobách dievčatá mohli slobodne robiť tetovanie na svojom tele, a tak ukázali, čo je pre nich životné dôležité a cenné, potom s prijatím ortodoxie v Rusku bola prax zdobenia tela symbolmi zakázaná. Dnes neexistujú žiadne obmedzenia na vytvorenie tetovania. Každá dievčina si môže vybrať kresbu vhodnú pre seba a ísť na profesionálneho pána.

Umiestnenie tetovania spolu s jeho významom nemá žiaden význam. Pri výbere ideálneho miesta na tetovanie, dosť zvláštne, váš názor a preferencie sú dôležité, ale stojí za to spomenúť si oblečenie kód, ktorý je prítomný v niektorých veľkých spoločnostiach, kde tetovanie na otvorených miestach nie sú vítané.

Moderné tetovanie sú stelesnením krásy, ženskosti a individuality každej dámy. Často sú vzory na tele vyhotovené podľa unikátnych náčrtov, hlavnú úlohu pri tvorbe ktorej hrá samotná dievča. Čo tetovanie sú populárne v roku 2018? Navrhujeme riešiť náš podrobný prehľad.

Najobľúbenejšie tetovanie pre dievčatá 2018

Táto sezóna sú populárne jemné a krásne tetovanie, ktoré majú stovky možností. Tattoo 2018 je niečo posvätné, ktorého význam môže vysvetliť iba vlastník vzoru na tele.

Kvetinové tetovanie

Kvetinové motívy sú medzi dámami veľmi obľúbené. Každá dievčina sa snaží na svoje mladé telo dať elegantný a sladký obraz pupenku, kvetu alebo lístkov. Nasledujúce prvky sú populárne medzi širokou škálou botaniky:

 • levanduľa
 • lotus
 • ľalia
 • ruže
 • pivonky
 • ďatelina
 • jednoduché vetvičky na tenkých stonkách, ktoré symbolizujú krehkosť dievčaťa
 • prepletené vetvičky znamenajú silné láskavé vzťahy

Kvetinové motívy - výber dievčat s jedinečným ženským začiatkom, schopný vidieť krásu aj v najzávažnejších a najmenších detailoch.

Tetovanie so zvieratami a vtákmi

Zvieratá a vtáky sa už dlho považujú za pobrežné. Každá žena v dávnych dobách poznala jej totemové zviera a snažila sa ju vykresliť na jej tele. Moderné dievčatá môžu tiež odhaliť tajomstvo svojho patróna pomocou ezoterických referenčných kníh. Totemové zviera zahŕňa predátorov, plazy a vtáky. Ak neviete, ktoré zviera je váš patrón, potom môžete zobraziť každé zviera, ktoré je blízko k vám v duchu na vašom tele:

 • lev
 • pes
 • mačka
 • panter
 • sova

Medzi dievčatami sú obzvlášť populárne náčrty s mačkami, sovy a líšky. Tetovanie môže byť vytvorené schematicky vo forme riadkov a volumetrických, teda úplne maľované 3D tetovanie.

Populárna tetovanie pre dievčatá 2018 so znamením zverokruhu

Hodnota hviezd a zverokruhu výrazne ovplyvňuje osudy dievčat, takže veľa spravodlivého sexu sa ponáhľa, aby upokojil svoje bohatstvo a zobrazil znaky na svojom tele, ktoré symbolizujú ich zverokruhu. Takéto tetovanie sú obzvlášť obľúbené u voličských potkanov, všestranných dvojčiat, majestátnych levov a tvrdohlavých teliat. Každý znak zverokruhu je individuálny, preto tetovanie musí byť jedinečné a nenapodobiteľné.

Náčrty tetovania pre dievčatá s nápismi

Nápisy sú najrozsiahlejšou a neobmedzenou kategóriou tetovania v roku 2018. Dievčatá chcú zobraziť krásne výrazy, prísahy lásky, motto a ďalšie inšpiratívne frázy na ich telách.

Rovnako populárne sú tetovanie v kapitálových a blokových písmenách. V tomto prípade sa tlač uprednostňuje, je to trend, ktorý získava popularitu v posledných ročných obdobiach. Prísne písmená s rovnými hranami sú nepostrádateľné pre výrazy, ktoré potvrdzujú život, ktoré v kapitalizovanej podobe budú úplne odlišné.

Tetovanie na ušiach pre dievčatá: najlepšie nápady z roku 2018

Tetovanie na uchu vyzerá viac ako vzdorné. Avšak, ak máte dlhé vlasy, potom môžete vždy skryť tetovanie z pohľadných očí, len odmietanie kučierky. Ak chcete, aby bol vzor na uchu viditeľný pre všetkých, väzte vlasy do koníka alebo opletení.

Tetovanie na chrbte pre dievčatá 2018

Kľúčenka je najsexiálnejšie a najzaujímavejšie miesto pre muža na ženskom tele. Navyše veľký priestor na zadnej strane umožňuje umiestniť veľké kresby tu s mnohými vysledovanými detailmi, nápismi atď. Najobľúbenejšou voľbou pre dievčatá je tetovanie v podobe krídel, ktoré sú symetricky umiestnené na kĺbovej kosti. Tetovanie symbolizuje anjelskú, pokojnú a vyrovnanú povahu dievčaťa.

Tetovanie na ruke pre dievčatá 2018

Zadná časť ruky je skvelé miesto pre tetovanie ženy. Prax zdobenia paliem a rúk s tetovaním pochádza z prastarého východu, kde dievčatá zobrazovali mehendi a ďalšie nádherné vzory s prepletenými prstami.

Moderné tetovanie na prstoch by nemalo byť personifikované s negatívnymi a zóny. Vyberte náčrt, aby ste zobrazili svoju ženskosť a nehu. Najlepšou voľbou pre tetovanie na prstoch sú kvety, nápisy, roztomilé srdcia a iné vzory. Pamätajte si, že tetovanie na rukách sa rýchlo vymazalo z dôvodu neustáleho vystavenia vode a zásaditým látkam obsiahnutým v mydle. Takéto tetovanie bude potrebné aktualizovať častejšie ako obrázky na zadnej strane.

Priestor na ramene, predlaktie a spodný je tiež považovaný za skvelé miesto na tetovanie. Takýto obraz na tele môže byť ľahko ukrytý pod košeľou, halenkou alebo svetrom, alebo naopak, preukazovať ostatným nádherné tetovanie, ktoré nosia tričko bez rukávov.

Tetovanie na rebrá pre dievčatá 2018

Tetovanie na rebrách má neuveriteľne posvätný význam. Je to niečo tajné a nedotknuteľné, prístupné pre oko len jedného milovaného. Nepochybne, v lete v plavkách bude váš vzor viditeľný pre všetkých, nenechajte si ujsť šancu predviesť svoje pôvabné tetovanie. Najlepšie nápady na tetovanie na rebrách sú kvety, senzačky, mehendi, motýle a iné.

Tetovanie na tele dnešnej dievčiny sú považované za samozrejmosť, takže ak máte pochybnosti o tom, či na telo natáčate tetovanie alebo nie, potom je čas urobiť kladné rozhodnutie. Ukážte svoju osobnosť, vyberte si najlepšiu skicu a nezabudnite sa prihlásiť do tetovacieho salónu profesionálnemu majstra.

Loading...