Krása

Módne dámske päty

Výberom módnej topánky, každé dievča venuje zvláštnu pozornosť päte. Koniec koncov, tento detail je kľúčovým zameraním na vytvorenie celkovej siluety modelu. Formu, textúru, výšku a dekor môže veľa povedať - dokonca aj o charaktere jeho majiteľa. Ale konkrétne miesto, prípad tiež zohráva významnú úlohu pri výbere. Pre kanceláriu bude optimálna rovná päta, stredná alebo nižšia, rovnako ako pinové sklo; na večierok - masívny, vysoký alebo iný kreatívny variant, v závislosti od štýlu a osobnej preferencie módnych žien; na chôdzu - pohodlné široké podpätky alebo kliny. Ale nemali by ste zabudnúť ani na módne trendy. Pozrime sa, čo budú tento rok?

Módna päta

Sochárske podpätky, zdobenie a výtlačky

Módne topánky s podpätkom v novej sezóne, vďaka fantazii dizajnéra, sú ďaleko od nudných bežných vzorov neutrálnych tmavých farieb. Sochárske tvary, zaujímavé textúry, kamienky, kamienky, stuhy, výtlačky - každá módna žena ľahko nájde najlepšiu voľbu pre seba.

Svetlé podpätky

Mnoho dizajnérov v tomto roku sa zameriava na jasné podpätky. Takéto modely môžu byť monofónne aj s kontrastnou farbou. Posledná možnosť vyzerá veľmi zaujímavá a priťahuje pozornosť ostatných. Nezvyčajná podoba prináša podobným modelom viac originality.

Podpätia s pôvodným geometrickým tvarom

Najviac extravagantné dievčatá nájdu pre seba zaujímavé možnosti. Kreatívne modely topánok na stabilných originálnych podpätkoch sú v tejto sezóne veľmi dôležité. Kužeľovité, trapézové, futuristické a sochárske tvary vytvoria akýkoľvek obraz individuálny a osobitý. Hlavná vec je vybrať správnu sadu pre tieto topánky.

klasický


Nízka šírka päty

Pohodlie a štýl sú hlavnými pravidlami módnej sezóny. Dnes, pohodlné topánky nie sú vôbec potrebné opatrenie, ale jasný trend vysokej neformálnej módy.

Pätkové "sklo"

Tie mladé dámy, ktoré vždy hľadajú elegantnú a pohodlnú obuv súčasne, si môžu vybrať nízku pätu vo forme sklenenej náplne, takzvaná mačacia päta je skvelou alternatívou k elegantnému vysokému päte.

Masívna päta

To je dosť odlišné, oproti tenkému trendu trenie - masívny náklon. Nie je veľa čo povedať o výhodách týchto modelov. Moderné ženské módy vedia z prvej ruky, ako široká je náklon a stabilná plošina pohodlná.

Módne experimenty dizajnérov dodávajú týmto topánkam väčšiu originalitu a niekedy úplne šokujúce. Obraz nadobúda charakter štýlu v štýle ulice, trochu odvážny a zároveň ženský. Navyše masívna vysoká päta vám pridá niekoľko centimetrov, pričom zostane stabilná a veľmi pohodlná.

V športovom štýle

Kovový efekt


Transparentná päta

Dizajnová obuv s podpätkom: nová sezóna

Akné Studios Booties

Určite mnohí poznajú stenu z Československa zo sovietskeho obdobia. Bola charakteristickým symbolom bohatstva. Zachránili to, rovnako ako na "Zhiguli", prezentovateľný stolový set alebo nástenný uzbecký koberec. V súčasnej dobe sú veľmi odlišné hodnoty, ale aj tí, ktorí tieto časy nedosiahli, sú niekedy prekonané nostalgiou. Pri pohľade na tieto topánky je nemožné pripomenúť si veľmi notoricky známu československú stenu - výtlačok, akoby drevený rez, pokrytý lakom.

Samozrejme, také topánky na kotníky sú tiež veľmi pohodlné: stabilná nízka päta a jemná pokožka vám dlhú dobu poskytnú pohodlie vašim nohám. Je lepšie nosiť také topánky s krátkymi nohavičkami alebo krátkymi sukňami, aby ste mohli vidieť krásny dizajn.

Topánky značky Prada

Jar je čas, kedy chcete vychutnať slnko neustále. Deň nám prináša dobré slnečné počasie, no v noci budú ohňové topánky z Prady skvelou náhradou za slnko.

Mäkká pozlátená koža prináša pohodlie a dychtivý elegantný vzhľad. Päta je malý klinček v tvare nechtu, ktorý spolu so športovým uzáverom na suchý zips znižuje stupeň slávnosti. Moderná Popoluška núti len brilantnosť - chýba iróniu!

Päta a očarujúce topánky sú úplne otvorené. Dokonca ich dokonca môžete zakryť v chladnom jarnom, kompletne s takmer farebnými detskými ponožkami - bude to oveľa módnejšie.

Dizajnová obuv s odnímateľnými podpätkami

Sen všetkých žien sa stal skutočnosťou! Veľa slávnych módnych návrhárov a stylistov obdivuje myšlienku dizajnéra Tanya Heath s odnímateľnými podpätkami. Teraz bežné topánky s pohybom jednej ruky ľahko premenia na nádherné topánky na päty, ktoré môžete kedykoľvek jednoducho rozvinúť a užiť si komfort.

Nie jediný typ päty sa hodí do jedného páru topánok, takže výber obuvi pre vaše oblečenie je teraz oveľa jednoduchšie.

Pripevnite pätky pohodlne.

Design Frenzy

Návrhár Kobi Levi vo svojej práci kombinuje pohodlie a jedinečný dizajn. Nižšie uvedené topánky sú vyrobené ručne v dizajnovom štúdiu v Tel Avive. "Každé nové dielo je výsledkom náhleho obrazu podľa môjho názoru. Premiestnením do formátu topánky vytvorím úplne nositeľnú sochu. Výsledkom sú jedinečné, vtipné diela, "hovorí Kobi Levi."

kura

architektúra

husle

Veľryba veľryba

plameniak

žralok

baseball

bocian

Kopca

prak

Žuvačka

labuť

Divoká kačica

tukan

A tu je ďalšia kolekcia tvorivých podpätkov


Módna päta z roku 2017 - čo sa dizajnéri skutočne pokúšali. Niektoré modely topánok sú pôsobivé svojimi extravagantnými podpätkami. Samozrejme, tieto možnosti, nie každá dievča sa odváži zdobiť. Ale ešte skromnejšie odrody nie sú nižšie ako súčasná móda a vyznačujú sa ich osobitým šarmom a osobitosťou. Takže každá dievčina si môže ľahko vybrať tú najlepšiu voľbu pre seba.

Často nosíš podpätky? A ktoré modely topánok najviac preferujete?

Loading...