Krása

Módne legíny a pančuchy

Legíny dnes zaujímajú významné miesto v množstve štýlových prvkov bežného a športového štýlu. Dokonca večerný luk nevylučuje prítomnosť takejto veci; naopak, legíny robia originálny - trochu odvážny a excentrický. Tento rok predstavili takmer všetky slávne značky, od vysoko-profilového a postavenia až po avantgardy a mládež, rôzne možnosti dizajnu.

Módne legíny: svetlé modely pre šport

Moderné modely leggetov pre šport sú vyrobené z vysoko kvalitných mikrovlákien, termobiflexu, supplexu, ktoré poskytujú najpriaznivejšie pocity. Samozrejme, okrem pohodlia, špecialisti sa postarali o dizajn. A tu módy predstavujú náročnú úlohu, pretože veľké množstvo úžasných možností niekedy tlačí na nákup viacerých modelov naraz.

Plain, s kontrastnými vložkami a neobvyklými krásnymi výtlačkami; svetlé alebo upokojujúce klasické odtiene - akákoľvek možnosť bude vynikajúcou voľbou pre konkrétny účel.

Dizajnéri venovali osobitnú pozornosť švom, ktoré sú ďaleko od tradičnej strany. Pekné švy v športových legíčkach môžu byť úplne asymetrické alebo sa môžu hladko miešať do vnútorných stehien. Dokonca zdôrazňujú sexy siluety ženskej postavy.

Talianska značka Freddy vyrobila technologicky vyspelé a krásne oblečenie pre balet, ktoré je vhodné pre aktívnu rekreáciu aj pre vytváranie každodenných lukov v luxusnom športovom štýle.

Okrem estetických výhod má Freddy návrhárske oblečenie ešte jednu nepopierateľnú výhodu, ktorú ocení každá dáma - pohodlné oblečenie vizuálne urobí postava ešte štíhlejší. Skutoční profesionáli sa obťažujú, že výtlačky, vložky a iné prvky zvýhodňujú presnú sochu svalov a rôzne modely bezchybných legí sú šité tak, že nohy sa zdajú dlhšie a zadky sú tónované.

Absolútne všetky materiály vyrobené spoločnosťou Freddy používajú technológiu "sucho v mokrom stave" (s vodoodpudivým účinkom), ktoré vám umožňujú neustále udržiavať vaše telo pohodlné - a to aj počas najviac vyčerpávajúcich tréningov, vždy zostať suché.

Legíny s tričkom a iným oblečením: správna kombinácia pre každodenný luk

Ak sa rozhodnete nosiť tričko na legíny, udržujte rovnováhu: iba jedna vec by mala byť výrazná a jasná. Športové klasické legíny s trojlístkom "adidas" sa účinne zriedia tričkom so štýlovým surrealistickým vzormi a slapami s dekoratívnym prvkom vo forme jasne fialovej (táto kvetina harmonicky odráža znak "adidas").

Čierne voľné tričko s grafickým fotografickým potlačou ide dobre s leopardom. Na takúto stranu si môžete bezpečne vyzdvihnúť skôr excentrické topánky, ktoré sa zhodujú so zvieracou potlačou.

Nezabudnite na detaily. Tehlové farebné tričko s chaotickými originálnymi závesmi je ideálne na doplnenie čiernych legí, ale nie úplne bežných, ale s pruhmi. Šarlátové štýlové pláva pre bazén - to, čo potrebujete pre takéto oblečenie.

Tiež vždy vyzerajte harmonicky jednoduché kombinácie farieb a štýlov. V týchto lukoch dievča vyzerá štýlovo, zadarmo a ľahko.

Módny ochranný výtlačok

Zvodné priehľadné vložky

Kozmická ilúzia

Leopard tlač

Okázalý jasný vzor

Floral Denim Leggings

Čiernobiely kontrast

Tepláky s legami

Plné súpravy, ktorých spodnou časťou sú legíny, sú jednou z obľúbených možností pre štýlové a športové módne oblečenie. Okrem všetkých obvyklých "dvoch", čo naznačuje krátke topy a legíny, existuje veľa zaujímavých kombinácií s dlhými svetermi, košelemi, vestami a dokonca aj hrubými bundami.

Návrhári nie sú obmedzené na bežné štandardné štýly. Nasledujúca fotografia je živým príkladom: originálny doplnok k športovej súprave s háčikmi a šnúrkami je šedá vesta zaujímavého rezu s klopou vpredu.

Kostým s farebnou cik-zag tlače

Štýlová sada s vyhrievanou bundou

Exotická letná potlač

Trojvrstvová tepláková súprava

Univerzálne čierne legíny. Štýlový obraz

A samozrejme, klasické čierne legíny sú nepostrádateľné musia mať pouličné módy. Pre viac ako jednu sezónu sú obľúbené univerzálne veci nadšené módy; dokonale spája s väčšinou štýlovým vzhľadom.Kožené legíny

Kožené legíny v duetu s predĺženou prísnou bundu zriedia bežný úklon. Svetlá halenka alebo tričko klasického strihu harmonicky doplní oblečenie. Ak je vaša obľúbená farba čierna, nezabudnite na akcenty vo forme oslnivého príslušenstva. Masívny zlatý prsteň, hodinky alebo obsadený náramok budú nádhernou úpravou obrazu.

Kombinácia rôznych textúr je jedným zo štýlových trendov sezóny. Kožené legíny, kožušinové kabáty, vlnené predmety sú v dokonalom vzájomnom súlade. Takýto obraz môže byť doplnený vhodnými šperkami a príslušenstvom, v takom prípade sa bude dlho pamätať.

Legíny a dlhý kabát sú skvelé dvojice. Experimentovanie s inými prvkami odevu môže byť nekonečné. Rukavice, členkové topánky, elegantné spojky dokonale dopĺňajú prísnejší luk; mokasíny, objemné tašky a roztomilé športové klobúky budú tým správnym sprievodom do ulice.


Milovníci smrteľných obrazov alebo "vamp" často vyberajú čierne klasické legíny s matným povrchom alebo ekologickou kožou a provokatívne modely - svetlý vinyl, leopard a lesklé - oslovia očarujúce módne šaty.


Nepochybne, legíny sú vždy krásne, štýlové a pohodlné. Každá módna žena v šatníku má aspoň pár možností - univerzálny čierny a pôsobivý svetlý model. Ale bez ohľadu na to, akú ideálnu a módnu túto vec sa nám zdá, vždy stojí za to pamätať, že parametre tohto čísla by mali byť dôležitým výberovým kritériom. Nezabudnite, že lesklé tkaniny a pevná silueta dokonale zdôrazňujú nielen zásluhy, ale aj chyby postavy.

Máte legíny vo vašom šatníku? Aké modely preferujete?

Loading...