Články

Biele nechty 2017: Top 100 Nápady na dizajn

Biela farba zosobňuje sviežosť a čistotu, preto sa medzi ostatnými odtieňmi vždy stáva pýchou. Napríklad v európskych krajinách je výhodné nosiť ženy, ktoré zastávajú vysokú pozíciu v spoločnosti. Navyše, táto farba je vždy módna a populárna bez ohľadu na trendy roka. Často sa používa na vytváranie odevov, doplnkov a aspoň často na dizajn nechtov. Dozviete sa viac o tom, ako používať bielu manikúru, s akými farbami chcete kombinovať a aké možnosti dizajnu môžete urobiť.

Nuansy použitia bieleho laku

V roku 2017 získala monofónna manikúra popularitu bez ďalšieho príslušenstva. Vyzerá to veľmi úhľadne a štýlovo, čo umožňuje jej používať ako pre každodenný život, tak pre viac slávnostných udalostí. Mnohí robia manikúru v bielej farbe aj pre prácu v kancelárii. Ale ako to je možné, je veľmi dôležité použiť niekoľko odporúčaní:

  1. Vyberte len kvalitný lak. Jeho náklady budú určite nadpriemerné. Ale je to jediný garant toho, že lak bude poskytovať jednotný náter bez holých škvŕn.

2. Manikúra v tejto farbe by mala byť perfektná. Preto je aj ten najmenší štiepanie alebo trenie znamením, že hoci je aktualizovaný. Výnimkou je samozrejme gélová leštička, ktorá vám umožňuje predĺžiť odolnosť manikúry.

3. Keďže biela farba je najľahšia, určite to zdôrazní všetky možné nepravidelnosti na doske na nechty. Preto pred nanášaním laku je potrebné ich brúsiť a zakryť špeciálnou základňou na vytvorenie rovného povrchu.

4. Aj keď pravidelne robíte manikúru v bielej farbe, existujú prípady, keď lak neklesne do roviny alebo sa povlak ukáže byť trochu heterogénny. Jedinou možnosťou, ako to opraviť trochu, je použiť lesklý lak.

5. Pokiaľ ide o dĺžku nechtov, najlepší biely lak vyzerá presne na nechty strednej dĺžky. Tvar môže byť štvorcový alebo oválny. Súčasne bude lepšie robiť zaujímavé a objemné kresby na dlhších nechtoch.

Módne nápady pre dizajn nechtov

Samotná biela farba manikúry vyzerá sebestačná. Ženy však často chcú experimentovať, takže majstri nechtového dizajnu ponúkajú veľa zaujímavých nápadov, ktoré budú tento rok relevantné.

Make bežné manikúru viac slávnostné, aby ste pridali niekoľko kamienkov, aplikácií alebo sochárstva. Vyzerá veľmi zaujímavo, slávnostne. Je však veľmi dôležité, aby ich množstvo nekvalifikovalo. Len pár kusov na 2-3 nechty bude stačiť.

Existujú však výnimky v počte príslušenstva, ktoré nevytvárajú manikúru. A urobte to viac slávnostné.

Na dekoráciu môžete použiť aj materiál zvaný rozbité sklo. V kombinácii s bielou farbou laku bude vyzerať dobre.

Dobrou voľbou by bola kombinácia bielej so zlatom alebo striebrom. Táto manikúra vyzerá veľmi ženská a drahá. Okrem toho je vhodný nielen pre každodenný život, ale aj pre podujatia alebo stretnutia.

Manikúra v kombinácii bielej a zlatej farby môže byť doplnená neobvyklým dekorom. Príklad, ktorý vidíte na fotografii.

Nedávno sa scotchová páska stala veľmi módnym prvkom na vytvorenie dizajnu. S ním môžete vytvoriť rôzne výkresy a zároveň si budete istý, že sú jedinečné.

Stojí za zmienku, že väčšinou sa nevesty rozhodnú pokryť nechty presne v bielej farbe. Môže to byť francúzska manikúra alebo lunárna. V poslednej dobe sa ich kombinácia stala veľmi populárnou. Čo dodáva nejakú chuť klasickej verzii svadobnej manikúry.

Neobvyklé vyhotovenie francúzskej manikúry, keď sa v "rámovej" technike vyrobí niekoľko nechtov.

Ak chcete urobiť manikúru štýlovú, trochu podráždenú, skombinujte bielu s čiernou farbou. Táto klasická kombinácia sa najčastejšie používa na vytvorenie geometrických, etnických alebo kvetinových motívov. Zaujímavosťou je farebné riešenie vo francúzskej manikúre.

Štýlový dizajn v čiernej a bielej farbe doplnený trojrozmernými prvkami.

V teplejších ročných obdobiach môžete použiť svetlé kontrastné farby na vytvorenie rôznych vzorov. Môžu to byť palmy, morské objekty, srdce a iné kresby.

V poslednej dobe získali popularizáciu posúvačov. Vďaka nemu môže každá dievčina urobiť krásnu, elegantnú manikúru so zaujímavým vzorom, dokonca aj doma. Za týmto účelom naneste ako základný biely lak a nechajte ho vysušiť. Potom musíte namočiť obrázok vo vode a jednoducho položiť na nechty. Potom skontrolujte transparentný lak. Ak chcete všetko urobiť krásne, môžete najskôr precvičiť prenos kresby na papier.

Kresby zvierat na nechty - to je to, čo doslova vyfúklo svet nechtového dizajnu. Takýto trend rýchlo nadobudol dynamiku a teraz si veľa dievčat volí dizajn obľúbeného zvieraťa ako dizajn.

Ďalšou možnosťou, ktorú môže každá dievčina robiť doma, je presná. Ak chcete vykonať to, budete potrebovať len taký nástroj ako bodky. Ale vo všeobecnosti môžete použiť materiály na dosah ruky. Môže to byť vatový tampón, slama alebo špáradlo. Koniec koncov, hlavnou vecou je spojiť svoju vlastnú fantáziu a vytvoriť úžasný dizajn.

Originálny dizajn dotsom s rôznymi odtieňmi laku.

A samozrejme je nemožné nehovoriť o pečiatkovaní - úžasný vynález, ktorý vám umožňuje robiť jasné, dokonca kresby. Vďaka nej môžete použiť množstvo farebných kombinácií a získať tak výsledok. A pre rôzne výkresy, stačí si zakúpiť niekoľko šablón.

Teraz viete, že biely nie je vždy nudný a monotónny. Práve naopak, ten je základom pre vytvorenie rôznych variantov dizajnu nechtov, čo vám umožní vytvoriť zaujímavé a nezvyčajné kresby. A ktoré z nich preferujete, sú stručné a zdržanlivé alebo zložité umelecké?