Články

Letné kresby na nechty: Nápady pre rok 2018

S nástupom leta, chcete toľko vyzdvihnúť nudné zimné oblečenie a stretnúť sa s horúcimi dňami s množstvom farieb nielen v módnych obrázkoch, ale aj v dizajne nechtov.

Letná manikúra 2018 poteší dievčatá s veľmi jasnými farbami, nezvyčajnými kresbami a originálnymi nápadmi, ktoré určite potešia svojimi farebnými a optimistickými náladami.

Aktuálne nápady letná manikúra 2018

Nadchádzajúce leto roku 2018 štrajky s jej jasom, bohatstvom farieb, výraznosťou kresieb a umenia.

Na vrchole popularity sú šťavnaté optimistické tóny žlté, cyprusové odtiene, červené a modré.

Nemenej dôležité v lete 2018 budú pokojné pastelové farby, ktoré sú ideálne pre každodennú manikúru.

Nová letná sezóna 2018 manikúra s kovovými odtieňmi. Tento dizajn nechtov je univerzálny a vhodný pre každú situáciu.

Super jasnosť: Nové leto 2018

Pozitívna nálada, radostná nálada, dúha farieb - to všetko je módne a atraktívne. Súčasný trend v lete roku 2018 je veľmi svetlá manikúra s bohatými kontrastnými odtieňmi.

Na vytvorenie takejto manikúry sa zvyčajne používa niekoľko odtieňov laku. Každá hrebeň môže byť pokrytá rôznymi lakmi a ozdobená 1-2 prstami s tematickými letnými umeleckými dielami.

Plody, nezvyčajné abstrakcie, morský štýl, palmy atď. Sú obzvlášť populárne.

Letné svetlé manikúru je možné vykonať rôznymi technikami - Ombre, klasická bunda, lunárna letná manikúra, ktorá používa iba jasnejšie "blyštivé" odtiene.

Letná kvetinová manikúra 2018

Usporiadanie kvetov sa často používa na tvorbu nechtového umenia a absolútne vo všetkých ročných obdobiach.

Letná kvetinová manikúra sa odlišuje od zvyšku s jasnejším podkladom (základňou) na kreslenie kvetov. Perfektné pozadie pre letnú manikúru je biela, ružová, červená, jasne zelená, fialová.

Najdôležitejšie farby, ktoré sa najčastejšie používajú na vegetatívne nechtové umenie, nám odporúčajú samotná povaha. Buďte pozorní, pozrite sa a uvidíte veľa možností pre kvetinovú manikúru.

Chamomiles, ruže, červené vlčie maky, ľalie, orchidey sú najmódnejšie kvety v letnej manikúre 2018.

Napríklad, sedmokrásky, najviac letné kvety, môžu byť namaľované na nechty a doma. Na to potrebujete pravidelný špáradlo. Aplikujte na body nechtov v kruhu a spojte ich s párátkom do stredu kvetu.

Kvety na nechty môžu byť doplnené o vetvy, stonky alebo listy, ktoré vám umožnia vytvoriť plnohodnotné realistické umenie.

Zložitejšiu kvetinovú manikúru je možné vykonať pomocou pripravených výkresov, ktoré sú vo veľkom množstve zastúpené v predajniach nechtov.

Ovocná nálada: Trend designu nechtov 2018

Aké leto bez šťavnatého jasného ovocia? Letná manikúra s ovocím sa zamilovala do mnohých dievčat vďaka početným nápadom, ktoré je možné realizovať na nechtoch.

Najobľúbenejšie ovocie, ktoré sa najčastejšie chvália na nechty módy, sú oranžové, kivi, ananás. Nemenej populárne sú čerešne, jahody, banány, hrozno a melón.

Manikúra s ovocím vyzerá neobvykle štýlová a jasná. Bohaté farby v kombinácii s textúrou ovocia vám urobia vašu manikúru skutočne v lete.

Ak chcete vytvoriť manikúru s ovocím, môžete použiť sami pripravené šablóny alebo nakreslite ovocné vzory tenkou kefou alebo špáradlom.

Letná ovocná manikúra neprijíma prísne pravidlá, takže môžete na každom prste vykonať neobvyklú manikúru so samostatným ovocím.

Vyzerá to veľmi neobvykle a farebné.

Letná manikúra 2018: geometria na nechtoch

Geometrické tvary sa pevne usadili na nechty módnych návrhárov. Ale v lete roku 2018 vytvoriť manikúru s geometriou používa viac svetlé a farebné odtiene.

Jasnosť liniek, neobvyklé abstraktné tvary, asymetria - to všetko je letná geometrická manikúra. V tomto prípade nemôžete premýšľať o celkovom zložení vášho umenia a kombinovať všetky módne trendy geometrie v jednej manikúre.

Najpopulárnejšie údaje tohto leta budú diamanty, body, obdĺžniky, čiary rôznych hrúbok.

Pamätajte, že diamanty vyzerajú najlepšie na dlhých nechtoch, než na krátke.

Pred vytvorením manikúry s geometriou premýšľajte vopred, kde a ako budú umiestnené čísla. Akumulácia línií a tvarov môže spôsobiť, že vaša manikúra bude nepríjemná.

Geometrická manikúra je cesta pre tých, ktorí nemôžu kresliť, ale chce vytvoriť štýlový dizajn na svojich nechtoch.

Ak chcete vytvoriť geometrickú manikúru, môžete použiť bežnú lepiacu pásku, pásky, lepiaci papier alebo špeciálne šablóny na manikúru.

Geometrické umenie v štýle "patchwork", ktoré sa prekladá ako mozaika, vyzerá veľmi jasne a pôsobivo. Na fotografii je uvedená technika manikúry "patchwork".

Geometrická manikúra s čiarami je najjednoduchšia na vykonanie. Stačí naložiť základňu na nechty (lak s jasnými odtieňmi) as pomocou tenkej kefy vytvoriť abstraktné línie kontrastnej farby na nechtoch.

Letná manikúra s geometriou vám umožní maximalizovať vašu predstavivosť, zdobiť nechty s takými figúrkami, ako sú cikcak, bodky, pruhy, abstrakcie a dokonca aj písmená.

Letné Ombre Manikúra: Trendy 2018

Ombre technika na vrchole popularity. Hladký prechod z jednej farby na druhú sa používa nielen pri dizajne nechtov, ale aj pri farbení vlasov a textílií.

Letná ombre manikúra kombinuje niekoľko jasných odbočných odtieňov. Súčasne je vítaná kreativita a odvaha myšlienok, čo umožňuje kombinovať 2 alebo viac podobných alebo kontrastných odtieňov na jeden klinec.

Novinkou letnej sezóny 2018 lineárne ombre, ktorá sľubuje, že bude mega-populárny v dizajne nechtov. Nová technika zahŕňa kombináciu 5-7 odtieňov, prechod medzi ktorými má jasné hranice. Farby sú nalepené na nechty od najľahších po najtmavšie.

Technológia Ombre bola pôvodne použitá na hladký horizontálny prechod farieb, ktorý umožnil vizuálne predĺžiť necht.

V lete roku 2018 bude vertikálna ombre veľmi populárna, keď prechod farby nastane z ľavého okraja nechtu doprava alebo naopak.

Vertikálny ombre vám umožní vytvoriť skutočné majstrovské diela dizajnu nechtov. Napríklad veľmi hladký prechod farieb od palec na malý prst vyzerá veľmi pôsobivo.

Leto 2018: Beach Nail Art

Mořské motívy sa najčastejšie spájajú s rekreáciou v lete, takže s príchodom teplej sezóny budú mimoriadne relevantné vzory nechtov na pláži.

Na vytvorenie plážového manikúry sa ako základ tvoria modré modré odtiene, ktoré sú zdobené malými prvkami vo forme kotvy alebo volantu, hviezdice alebo škrupiny.

Nakresliť na nechty všetko spojené s letom a morom: vlny, piesok, morské hviezdy, západ slnka.

Letná plážová manikúra nie je kompletná bez palmových stromov, ktoré sa môžu vykonávať v rôznych variantoch.

Letná manikúra vám umožní ukázať maximálnu predstavivosť a vyjadriť v nej svoje vlastné rozhodnutia o teplej sezóne. Dúfame, že nám predstavené nápady vám umožnia vytvoriť si vlastný letný dizajn nechtov, ktorý nebude prehliadaný.

Loading...