Interiér

Bed-podium pre spálňu

Pódium posteľ, samozrejme, pôvodný kus nábytku. Podobný spôsob spánku bol vytvorený v Japonsku. Tu spali na lôžkach vybavených skladovacími modulmi na oblečenie, riad a iné potrebné veci. Iba dva typy takýchto konštrukcií sú v Rusku veľmi populárne. Prvým z nich je pódium s dreveným obložením, na vrchu ktorého je umiestnená matraca. Druhým je drevený rám už s policami alebo kovovým rámom.
Často architekti a dizajnéri hovoria, že posteľ mačiek je skutočným nálezom pre lenivých. Počas dňa môžete jesť a piť čaj, a v noci môžete len dať na matrac a spať. Humor humor, ale táto užitočná vec sa v poslednom čase stáva čoraz obľúbenejším.

Zdravotná starostlivosť

Lôžko-pódium je skvelý vynález pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a pohodu. Koniec koncov, dokonca aj s matracom, povrch je dosť tvrdý, čo je veľmi užitočné pre chrbticu. Okrem toho je to skvelá voľba pre jogu. Fanúšikovia tohto hobby nemôžu byť teraz na podlahe, ale spokojte sa s obľúbenými asanami priamo na posteli.
Tiež odborníci odporúčajú kúpiť pódium pre rodičov s aktívnymi fidgets vyrastajú. Koneckonců, na takej posteli môžu deti skákať a skákať bez strachu.

Regály a skrinky v posteli: pohodlie, praktickosť a funkčnosť

Tento typ konštrukcie môže obsahovať ako posteľ a nočný stolík, tak aj regály. Varianty kombinácie rôznych funkcií - váha, v závislosti od vašich preferencií. Posuvné zásuvky - skvelá alternatíva k obkladačkám a skrinám. Tieto nenápadné úložné priestory kladú veľa vecí sami. Samotné police sú rôzne v šírke a výške - to všetko závisí od veľkosti pódiu.

S cieľom ušetriť miesto

Najčastejšie posteľové pódium je dobrou záchranou ako pre využitie priestorového priestoru, tak aj pre náklady samotného nábytku. Toto riešenie je vhodné najmä v štúdiových apartmánoch.
Usporiadanie miesta na spanie na pódiu vám ponúka niekoľko zaujímavých nápadov. Posteľ sa môže nachádzať na pódiu a priestor pod ním môže slúžiť ako knižnica alebo mini šatňa.
Naopak, keď je lôžko usporiadané pod mólo. Pred posteľou je možné takéto postieľko ľahko posunúť von a popoludní ho možno zatlačiť a uvoľniť ďalší priestor v miestnosti.

Pódium posteľ - zvýraznenie interiéru

Posteľ na kopci dokonale padne nielen do interiéru malého bytu. Šťastní majitelia veľkých spální s pomocou lôžka na pódiu budú môcť urobiť svoje miesto pre spanie vrcholom interiéru, ktorý urobil takýto dizajn originálnym spôsobom. Takže atmosféra v dome sa znateľne zmení, ak vyzdobíte pódium niekoľkými krokmi, vytvoríte nejaký mini-schodisko alebo nenápadné osvetlenie.

Hrajte s priestorom

Pódium na lôžko vo vnútri miestnosti pomôže optimalizovať priestor. Usporiadanie takejto štruktúry vymedzí priestor najlepším spôsobom a vizuálne zväčší priestor miestnosti. Alebo upravte, ak je miestnosť príliš veľká alebo neprimeraná.

Okrúhle pódium s posteľou

V interiéri niekedy zohráva dôležitú úlohu pri vytváraní štýlu dizajn móla pod posteľou. Koneckonců, okrem tradičných obdĺžnikových pódií sú tiež okrúhle. Takýto nábytok v miestnosti vyzerá neuveriteľne impozantný a originálny, ale tu musíme pochopiť, že táto možnosť nie je pre každý interiér. Ak je miestnosť malá, potom postieľka s objemom okolo pódium bude len neporiadok priestoru, aby sa stísli.
Kruhový dizajn navyše nie je najlepším riešením pre neoklasický dizajn a štýl krajiny. A v modernej spálni, naopak, bude dokonca veľmi vítaný.

Maximálny komfort v škôlke

Často býva v detských postieľkach na pódiu. A nie je to zvláštne, pretože existujú závažné argumenty. Po prvé, dieťa potrebuje dostatok priestoru na štúdium a zábavu. Po druhé, takéto konštrukcie, ako už bolo spomenuté vyššie, výrazne šetria priestor. Po tretie, posteľ na pódiu dokonale rieši problém ukladania detských hračiek, odevov, školských potrieb a iných vecí.

Funkcia korektora

Pódium pomerne úspešne zvládne úlohu nastavenia proporcií miestnosti. Vytvára miestnosti s vysokými stropmi nižšie, úzke pozdĺžne - širšie. A proporcie štvorcovej miestnosti môžete ľahko upraviť, ak odrezávate uhol pod pódia.

Príslušná ergonómia

Úspechy projektov interiérov často nie sú ani v samotnom nábytku, ako v správnej ergonómii. A živý príklad toho je na fotografii nižšie. Architekt umiestnil posteľ do nejakého skrinky so zásuvkami. To jemne tečie na pracovnú plochu, a pod ňou sú regály pre papiere a knihy. A už nad stôl je skrytý šatník. No, prečo nie navrhovať zázraky?

Na platforme

Neexistuje žiadna túžba vybudovať pódium - dostať posteľ s platformou so vstavanými zásuvkami. Tip: vyberte model, kde sú kontajnery umiestnené okolo obvodu platformy, a nie iba z jednej strany.

Pár postele

Tu sú dve vyťahovacie lôžka skryté pod mólo, čo značne pomohlo zachrániť cenné štvorcové metre. Samotná nadmorská výška je multifunkčná: slúži ako nočný stolík, javisko pre detské domáce predstavenia a miesto na sedenie a na vrchole je aj pracovná plocha.

Tri v jednom

Pod pódia s dvoma lôžkami sa môžete skrývať ešte jeden. V kompaktnej miestnosti, takýto dizajn s mimoriadnym tajomstvom pomôže vyriešiť problém doplnkového lôžka pre hostí.

Veľkým spôsobom

V tejto veľkej spálni v ekologickom štýle s dreveným obložením je drevený pavilón centrom interiéru. Matrac je ponorený do malej priehlbiny a zostávajúci priestor okolo obvodu môže byť efektívne použitý ako skriňa na nočnú posteľ a ako priestor na posedenie.
Ponúkame uvažovať o úžasnejších príkladoch organizácie priestoru s posteľovým pódiom.
A ktorý z príkladov organizácie priestoru s prehliadkou sa vám najviac páči? Zdieľajte svoj názor v sekcii komentárov.

Loading...