Články

100 nápadov krásnej reverznej francúzskej (proti francúzskej)

Francúzska manikúra je považovaná za najuniverzálnejšiu a najbežnejšiu metódu dizajnu nechtov medzi profesionálmi a jednoduchými módnymi návrhármi. Francúzština nestratila svoju dôležitosť pre mnoho ročných období, pretože je považovaná za najlepšiu voľbu pre štýlové podnikateľky, dospievajúce dievčatá, tvorivé osobnosti, športovkyne atď.

Moderné ženské módy však nie sú zvyknuté stať sa pokojne, takže opačná klasická servisná bunda prichádza naopak, čo vyzerá nie menej pôsobivo a atraktívne. Hlavný rozdiel medzi novou variáciou francúzskej manikúry v mieste kontrastnej zóny. V nemrznúcej zmesi nie je na konci nechtu, ale v blízkosti dierky.

Reverzná bunda môže vykonávať každú dievča, len postupujte podľa odporúčaní uvedených v našom článku.

Ako urobiť manikúru reverznej francúzštiny

Rozdiel plášťa končí len v mieste kontrastnej zóny. V opačnom prípade sa nelíši od klasickej verzie.

Na vytvorenie takéhoto dizajnu sa používa bežný dekoratívny lak, ako aj gél. Odtiene pre reverznú francúzsku sú takmer totožné s francúzskou manikúrou.

Reverzná bunda vyzerá skvele na nechty akejkoľvek dĺžky. Vyzerá to zvlášť výhodné na krátkych nohách, ich vizuálne predlžuje a robia ruky elegantnejšie.

Reverzná francúzska servisná objednávka:

  • urobte si nechty dokonalé s nechtovými súbormi alebo inými manikúrami
  • Liečte nechty s odstraňovačom laku na nechty. Vďaka tomu budú ušetrené z nepríjemného lesku a povlak bude trvať dlhšie.

  • Naneste základňu na nechty - laky svetlých alebo tmavých odtieňov, v závislosti od zvoleného dizajnu.
  • Maľujte okraj nechtu s kontrastným lakom. Ak to chcete urobiť, použite šablónu, nálepku alebo kefu.

Ako môžete vidieť, postup použitia reverznej francúzštiny je jednoduchý a ľahko robiteľný doma.

Reverzný francúzsky lesk na gél

Vytvorenie opačného francúzskeho gélového laku sa takmer nelíši od dizajnu dekoračných náterov. Jediná podmienka - použitie LED-lampy. Umožní to vysušiť gél čo najviac, aby sa vytvoril rovný dizajn bez chýb a kvapiek.

Suchý lesk na gél musí byť striedavo. Najskôr naneste základný náter na povrch nechtu a po úplnom vyschnutí naneste "úsmev".

Obrátená francúzska fotografia: tipy a nápady na dizajn

Ak je tradičná francúzska manikúra už trochu nudná a nespôsobuje správny obdiv, potom môže byť hlavným vrcholom vášho obrazu vrátený francúzsky. Je to skvelé riešenie pre kancelársky štýl, obchodné stretnutia alebo stretnutia s priateľmi. Iba farebné riešenia a dekoratívne prvky sa menia.

Reverzná dĺžka francúzskeho klinca

Sláva univerzálnej techniky bola pripevnená k francúzskej manikúre, preto veľa módnych žien ju nosí na svojich nechtoch bez ohľadu na dĺžku a šírku prstov a rúk. Pokiaľ ide o zadný francúzsky, existuje jedna rezervácia. Nevyzerá na krátkych a hustých prstoch. Tento dizajn vizuálne skracuje nechty, takže ruky sú ešte širšie a objemnejšie.

Na tenkých, elegantných, dlhých a stredných prstoch pôsobí antifrenchový kontrast naopak atraktívny a vhodný.

Populárne formy nechtov pre reverznú francúzštinu

Podľa majsterov nechtov existujú dve možnosti pre reverznú francúzsku. Jedná sa o lunárnu manikúru, ktorú mnohí považujú za samostatnú dizajnovú techniku ​​a spôsob, ako vybrať dieru pomocou úzkeho pásika pozdĺž línie rastu nechtu, takzvaného "úsmevu".

Obe tieto oblasti vyžadujú ideálnu formu nechtov bez rozštiepenia, delaminácie, neštandardných línií a rôznych dĺžok nechtov na všetkých prstoch. Dajte svojmu mesiacovi klasický oválny, mandľový, mäkký štvorcový, špicatý atď. Na nich je návratová bunda štýlovejšia a atraktívnejšia.

Zlikvidujte obdĺžnikové nechty s ostrým okrajom, skoseným tvarom a ďalšími extravagantnými možnosťami.

Reverzná francúzska kombinácia farieb

Vo výbere odtieňov pre budúcnosť manikúry ženy módy sú rozdelené do dvoch táborov. Niektorí sa snažia maximalizovať svoje nechty, používajú jasné nasýtené farby s množstvom flitrov, mikrovlákien, pečiatok, vzory.

Iní spĺňajú klasické možnosti a veria, že manikúra by mala byť v súlade s farbou pleti. Vyberajú pastelové odtiene - béžovú, slonovinovú, broskyňovú, krémovú, svetlo ružovú a iné jemné odtiene. Tieto farby sú najbližšie k prirodzenému sfarbeniu zdravého nechtu.

Pre kancelársky vzhľad sú vhodné hlboké tmavé odtiene - slivka, burgundy, tmavo modrá. Kombinácia čiernej a bielej, modrej a bielej atď. Vyzerá dôsledne a štýlovo.

Kombinácia chytľavých odtieňov - výber mladých dievčat. Takýto reverzný francúzsky je nasýtený červenými, žltými, zelenými, oranžovými kvetmi a je ozdobený množstvom dekorácií až po štuku.

Ako urobiť reverzné francúzske ja

Po prvom pohľade na možnosti opačnej bundy, mnoho dievčat prichádza k myšlienke, že okrem mistra, nikto nebude robiť takýto dizajn. Avšak najrozmanitejšie vynálezy nechtového priemyslu prichádzajú na záchranu jednoduchých módnych makeov.

Najpopulárnejšie z nich sú aplikátory. Sú prezentované vo veľkých množstvách v obchodoch a majú veľmi odlišnú formu. Hlavným cieľom tohto jednoduchého nástroja je obmedziť priestor, na ktorom chcete aplikovať lak.

Okrem toho, aby ste zvýraznili kontrastnú zónu opačnej manikúry, môžete použiť tenké kefy na maľovanie. Nesnažte sa vytvoriť elegantný dizajn s bežnými lakovanými kefami. Sú príliš veľké a nemotorné pre takú starostlivú prácu.

Značky na manikúru sú skutočným nálezom pre kreatívne dievčatá. Vo vzhľade vyzerajú ako obyčajné perá s plstenými špičkami, ale vykonávajú úplne inú funkciu - maľovanie na nechtoch.

Použite značky na nechty budú mať možnosť každej žene, ktorá nemá ani umelecké schopnosti. Naplňte tento "malírsky" bežný lak, ktorý je možné aplikovať na gélový lak.

Vzory vytvorené markerom rýchlo strácajú svoj vzhľad, a preto vždy upravte manikúru dokončovacím lakom.

Ak ste unavení z klasickej francúzskej manikúry, ale urobiť niečo extravagantnejšie a chytľavé neumožňuje kancelársky alebo obchodný oblečovací kód, potom vám opačný francúzsky zachráni. Mierny posun kontrastnej zóny premieňa nepríjemný dizajn na atraktívne a elegantné umenie nechtov.

Loading...