Krása

Trendy body, roláky a kombi

V roku 2017 sa jedna z najdôležitejších vecí v šatníku skutočného módy môže nazvať telom. Nedávno ju ženy pripisovali kategórii spodnej bielizne a preto sa schovali pod šatami. Ale časy sa menia a tento rok dizajnéri prezentovali rôzne štýly. Pozrime sa, ktoré modely návrhári ponúkajú, ako ich nosiť a čo s nimi kombinovať.

Malý príbeh o tele

Prvé body boli prezentované späť vo vzdialených 80. rokoch. Vtedy sa venovali vystúpeniam a tréningom gymnastov, balerín a tanečníkov. O niečo neskôr sa stala veľmi obľúbená fitness, aerobik a tvarovanie, ktoré boli vysielané v televízii. Ako oblečenie si vyberali telo a legíny. Počas tohto obdobia získali svoju popularitu. Takmer každé dievča malo niekoľko kópií, ktoré by sa dali nosiť s džínmi alebo sukňami.

A len v posledných rokoch sa v tele vrátila bývalá pozornosť. Dizajnéri prezentovali vo svojich zbierkach rôzne modely a hviezdne osobnosti tento trend rýchlo prijali. Napriek tomu však mnohé dievčatá stále nerozumejú, čo s nimi kombinovať a aký štýl si vybrať.

Body: aktuálne modely roku 2017

Predtým, ako si kúpite telo, premýšľajte nad tým, kde ho budete nosiť a s tým, čo sa má skombinovať. Každý model je určený pre rôzne príležitosti a udalosti. Štýly a materiály tela, ktoré budú najvýznamnejšie v roku 2017, budeme podrobnejšie zvážiť.

Elegantná čipka

Lace bodysuit je považovaný za jeden z najpopulárnejších v tomto roku. Na šitie použitého kvalitného materiálu, ktorý je príjemný pre telo. Predtým sa predpokladalo, že takéto výrobky môžu byť použité len ako spodná bielizeň. Teraz však ponúkajú štylistickí šľachtici a ponúkajú štýlové a úprimné oblečenie. Pokiaľ ide o farbu, môžete si na základe vašich preferencií vybrať ľubovoľné.

Hustšie možnosti sú vhodné pre každodenný život, pretože často nemajú výrezy a nie sú priesvitné.

Aj vo svojich zbierkach predstavili dizajnéri a sexy modely, ktoré zdôrazňujú štíhlu postavu. Samozrejme, že tento tovar by sa mal zakúpiť len na špeciálne príležitosti a romantické dátumy.

Súťaž s dlhým rukávom

Výbornou náhradou za blúzky alebo tričká môže byť telo s dlhým rukávom. Pri výbere tohto štýlu sa pokúste zohľadniť niektoré nuansy. Páči sa, že produkt by mal vyhovovať vašej veľkosti a perfektne sa hodí na obrázok. Vzhľadom na priľnavosť k telu môže telo zdôrazniť aj tie najmenšie nedostatky.

Zvolený materiál zohráva veľkú úlohu. Napríklad pleteniny sú skvelým riešením pre každodenný život. Takéto kostýmy môžu ľahko nahradiť roláky a ich nosenie bude oveľa pohodlnejšie.

V roku 2017 sa uviedlo viac úprimného úpletu. Napríklad modely s hlbokým výstrihom alebo holými ramenami.

Samostatne je potrebné poznamenať, že taký prvok dekorácie ako šnurovanie. S jeho pomocou môžete premeniť aj najjednoduchšiu vec. Preto návrhári doplnili šnurovacie pletené telo s dlhými rukávmi.

Výrobky z zamatového vzhľadu vyzerajú elegantne, takže noste ich na večerné vychádzky.

Dokonca viac slávnostného vzhľadu oblečenie s vložkami šifónu alebo hodvábu, doplnený krásnym dekorom. Takéto výrobky sa podobajú ženským blúzkam, a preto by sa mali nosiť pri slávnostných udalostiach a sviatkoch.

Telo vyšívané drahými kameňmi vyzerá úžasne krásne. Po pridaní jeho nohavíc alebo krásnej sukne na podlahu čiernej farby, dostanete krásne večerné šaty.

Priehľadný kabátik

Samozrejme, takéto výrobky vyzerajú veľmi úprimne. Odporúčame ich zakúpiť na špeciálnu príležitosť alebo doplniť obrázok elegantnými vecami, aby ste nevyzerali vulgárne.

Telesná košeľa

Mladé dievčatá sa mu páčili najmä v tomto štýle ako tričko. Takéto produkty sú ideálne pre letnú sezónu. Koniec koncov, môžu byť kombinované doslova so všetkým: šortky, džínsy, sukne, sukne. A rovnaké telo bude vyzerať úplne inak, v závislosti od možnosti kombinácie.

Bodie neobvyklé rez s rôznymi zárezmi - skvelá voľba pre jasné letné obrázky.

Produkt týchto dvoch typov tkanín vyzerá veľmi žensky.

Kozmetika s ozdobami

Skutočný trend z roku 2017 môže byť správne nazývaný ako bodový tovar s ozdobami. Samy osebe, raketoplány a ružičky dávajú každej dievčine osobitnú ženskosť a romantiku. A charakter a náladu obrazu je možné nastaviť pomocou farieb a textílií.

Napríklad kvetinová tlač sa zameria na citlivosť. Pevné výrobky sú vhodné pre každodenné obrázky. Bodie zo sametového materiálu bude vyzerať luxusne, najmä vo večerných hodinách.

Telo: vytvorte štýlové súbory

Najčastejšie dievčatá vyberú telo na vytvorenie obrázkov na leto. Pre tých, ktorí nemajú plachosť nosiť krátke šortky, odporúčame kombinovať tieto dva prvky. Takéto súpravy vyzerajú moderne a moderne a umožňujú vám ukázať krásnu postavu a štíhle nohy.

Vďaka správnej kombinácii odtieňov tela a šortky môžete vytvoriť skutočne harmonický obraz.

Nasledujúca kombinácia, ktorá je rovnako populárna, je telo s džínsy alebo nohavice. Jednoduché modely v tejto súprave sú vhodné pre každodenný život. A zaujímavé výrobky s vložkami z iných materiálov alebo šnurovanie vyzerajú skvele ako večerný vzhľad.

Než začnete vytvárať obrázok so suknou, zamyslite sa nad tým, kam idete. Faktom je, že táto kombinácia je o niečo zložitejšia ako predchádzajúca. V tomto prípade zohráva veľkú úlohu nielen telo, ale aj sukňa samotná. Napríklad, sukňa ceruzky spôsobí, že obraz bude prísnejší. Ale ak si vyberiete kombinézu s flonces, potom táto sada bude hrať s inými farbami a bude vyzerať romanticky.

Ak stále nemáte telo, odporúčame vám zakúpiť niekoľko kópií v blízkej budúcnosti. Koniec koncov, leto je ideálny čas na experimentovanie, vrátane oblečenia. Takáto vec sa navyše veľmi ľahko kombinuje s tým, čo je už v šatníku.

Nosíte oblečenie alebo uprednostňujete známe oblečenie vo forme tričiek a rolákov?

Loading...