Články

Ženské módne účesy: Leto 2017

Väčšina dievčat, keď sa konečne rozhodnú, ktorý účes sa im najviac páči, už nechcú experimentovať s účesom. A keď si neuvedomujete, či je dnes v móde alebo nie. To určite má svoje výhody, pretože stabilita je vždy dobrá. Ale ak sa rozhodnete niečo zmeniť vo svojom živote, začnite so strihom. Koniec koncov, leto je ideálny čas na dramatické zmeny.

V tomto roku určili stylisti spolu s dizajnérmi niekoľko typov zrážok pre dievčatá. A pravdepodobne nájdete niečo vhodné pre vás na fotografii, ktoré sú uvedené nižšie.

Trendy krátke účesy 2017

Krátke účesy sú najčastejšie vyberané odvážnymi, sebavedomými dievčatami, ktoré presne vedia, čo chcú dosiahnuť v živote. A hlavným smerom v tomto roku je asymetria a objem. Preto budú najviac módne účesy, akými sú pixie, bob a roztrhané možnosti.

Ak máte pochybnosti a nemôžete urobiť rozhodnutie urobiť tento druh zrážky, potom sa domnieva, že majú oba plusy a mínusy. Prirodzene krátke vlasy vyzerajú nádherne a priťahujú pozornosť. A styl a starostlivosť trvá oveľa menej času. U starších žien môže takýto strih dokonca vyhodiť niekoľko rokov!

Ale napriek všestrannosti týchto zrážok, nie sú vhodné pre každého. Predovšetkým by mali byť opustené pre dievčatá, ktoré sú náchylné k telesnej bolesti. Napokon, takýto strih to len podčiarkuje a urobí číslo neprimerané. No, druhá kategória, ktorá je lepšie vybrať inú možnosť - dievčatá s tenkými alebo riedkymi vlasmi. Faktom je, že krátky účes vyžaduje objem, čo sa prirodzene nedeje pri vlasoch s takou hrúbkou.

Pixie strih na krátke vlasy

Jeden z najštýlovejších a najdrahších zrážok v roku 2017 je "pixie". Skladá sa z kombinácie krátkych alebo oholených vlasov po stranách a dlhších prameňov na korune. Často takýto strih sa robí s nárazom, ktorý musí byť šikmý alebo asymetrický. Pixie je skôr kreatívny účes, a preto je vhodný len pre veľmi energické a dokonca aj nehorázne dievčatá. Ale ak chcete vytvoriť obraz podnikateľky, potom si vyberte klasickú verziu pixie, kde je dôraz kladený na tresky.

Trend letného roka 2017 - "garcon"

Tento strih vyzerá dosť jednoducho, ale súčasne prináša do francúzskej ženy štýl elegancie a štýlu. Samozrejme, že nie je vhodná pre každú dievča. Ale ak ste majiteľom oválneho tvaru, vysokých lícnic a štíhlej postavy, potom neváhajte a dohodnite sa na účes pod menom "garcon".

Módny bob pre krátke vlasy

Nezabudnite uviesť jeden z hlavných trendov v sezóne - bob strih pre krátke vlasy. Jeho všestrannosť spočíva v tom, že sa dá aplikovať aj na strednú dĺžku vlasov. Pretože hlavnou podmienkou je stále gradácia dĺžky. Vzhľadom k tomu, účes vyzerá pomerne objemné ako obvyklé štyri. To prináša vzhľad viac ženských vlastností.

Mimochodom, nezabudnite, že prirodzenosť je hlavným trendom roku 2017. Preto, ak máte prirodzene kučeravé vlasy, potom ich neponáhľajte, aby sa vyrovnali s žehličkami. Naopak, také vlnité vlasy v kombinácii s bobovým účinkom budú vyzerať veľmi žensky a jemne.

Trendy účesy pre stredne dlhé a dlhé vlasy 2017

Napriek neuveriteľnej popularite krátkych účesov je stále potrebné vziať do úvahy, že veľa dievčat nie je pripravených na takéto dramatické zmeny. A tak si vyberú pre seba stredne dlhé alebo dlhé vlasy. Samozrejme, že to vyžaduje drahšiu a dôkladnejšiu starostlivosť. Ale to je kompenzované schopnosťou vytvárať rôzne štýly a neobvyklé účesy. Ďalej vám povieme o najodolnejších letných účesoch v roku 2017 pre dlhé a stredné vlasy.

Strihanie vlasov

V roku 2017 sa nám z minulých rokov vrátil účes s názvom "sesson", ktorý bude vyhovovať milovníkom zaoblených geometrických tvarov. Samozrejme, nie je tak populárny ako rebrík alebo kaskáda, ale v poslednej dobe je to celkom bežné. A je to hladký prechod od nárazov k zvyšku vlasov. Môžete tiež urobiť nielen rovnaký tresk, ale aj asymetrickú možnosť.

Takýto strih bude vyhovovať tak mladým dievčatám, ako aj starším ženám. V každom prípade to najlepšie vyzerá na majiteľov tváre oválneho tvaru. A tiež na dievčatá s dokonale rovné, husté vlasy.

Módne krátke a dlhé vlasy

Jedna z najpopulárnejších možností pre účesy v tomto roku je späť v móde. A to je spôsobené jeho všestrannosťou. Preto je rebrík vhodný pre dievčatá s absolútne ľubovoľným tvarom tváre, rovnako ako pre husté a tenké vlasy. Pokiaľ ide o kladenie, možno to urobiť bez väčších ťažkostí, s použitím len fén, okrúhly štetec a špeciálna pena.

Dlhotrvajúci ako letný trend v roku 2017

Kare je pomerne jednoduchý strih. Ale vďaka rôznym možnostiam stylingu môžete vytvoriť zaujímavé obrázky. Napríklad, obchodné dáma vhodnejšie hladké vlasy. A pre dievčatá, ktoré sa chystajú na romantickom termíne, môžete vytvoriť ľahké, neopatrné, náhodne zabalené vlny. Na tento typ zrážok, to vyzerá veľmi roztomilý a jemný.

Strihová kaskáda pre stredné a dlhé vlasy

Tento typ zrážok je stále trendnejší každý rok. A tá vec je, že to úplne vyhovuje všetkým dievčatám. Majitelia hrubých vlasov so strihom budú vyzerať úplne inak. A ak máte tenké alebo rozptýlené vlasy, kaskáda im pomôže dodať väčší objem.

Nehovoriac o tom, že v roku 2017 je prirodzenosť a prirodzenosť v móde. To platí najmä o farbe vlasov. Preto, ak sa vám nepáči váš prirodzený odtieň alebo šedivé vlasy sa objaví, potom vyberte drahú, starostlivú farbu, ktorá bude čo najbližšie k prirodzeným farbám. A nezabudnite, že v letných vlasoch, ako nikdy predtým, nebudú vystavené slnečnému žiareniu. Používajte špeciálne ochranné pomôcky a potom bude účes na vlasoch vyzerat skvele.

Loading...