Články

Novoročný stôl 2019: vynikajúce jedlo, krásne dezerty a jednoduché nápady na elegantnú oslavu

Nový rok - dovolenka, ktorú miluje každý bez výnimky. Silvestrovské obdobie je obdobie sumarizácie, ktoré si želá nadchádzajúci rok. Žiadna ďalšia dovolenka sa nesláva ako začiatok nového kalendárneho roka, takže je dôležité dôkladne sa pripraviť na túto udalosť, nastaviť stôl, kupovať darčeky pre príbuzných a priateľov.

Dôležitou súčasťou oslavy je novoročná tabuľka. Čo sa týka budúceho roku Žltého prasiatka, je to symbol bohatstva, bohatstva a prosperity. Ak chcete upokojiť patrónku roka, musíte položiť bohatý a veľkorysý novoročný stôl.


Čo by malo byť na novoročnom stole 2019: tipy na výber jedál na oslavu

Žltá zemská ošípka nie je vyberavé zviera, takže ženy v domácnosti nebudú mať problémy s zostavovaním menu na oslavu nového roku. To neznamená, že všetko môžete dať na stôl na základe skutočnosti, že ošípané sú všestranné. Patronka nadchádzajúceho roka má rád poriadok a je pripravená na všetko krásne, je veľmi diskriminujúca napriek prevládajúcemu názoru. Novoročný stôl v roku 2019 by sa mal meniť, mal krásny dizajn.

Nasledujúce jedlá by mali byť prítomné na novom stole v roku 2019:

  • Občerstvenie je skvelou voľbou na zahriatie vašej chute pred hlavnými jedlami. Zvyčajne sa na stôl podávajú občerstvenie zo syrov, morských plodov a zeleniny.


  • šaláty - odporúčame variť niekoľko rôznych šalátov s výplňami, aby si každý hosť mohol vybrať správne jedlo pre seba

  • Horúce jedlá - v nasledujúcom roku sú to nevyhnutne mäsové jedlá, napríklad kebab, pečené mäso, pečená šunka, kotlety. Podávajte obloha mäsovými pokrmami - zemiaky, ryža, kuskus.  • dezertné jedlá - povinný atribút dovolenkovej tabuľky. Existuje znamenie - ak je na novoročnom stole nejaký sladký darček, potom bude rok "sladký" a priaznivý. Na dezert servírujte ovocie, zmrzlinu, želé, sorbet, ľahký koláč, čokolády.  • rezanie - pripravte jedlá zo zeleniny, syra, ovocia, mäsa, rýb

So všetkými rôznymi pokrmmi na novoročnom stole sa neodporúča podávať bravčové mäso. Podľa astrológov to bude uraziť patrónku budúceho roka.

Mäsové jedlá na novoročný stôl 2019

Novoročný stôl 2019 by mal byť plný pokrmov z mäsa a rýb. Je lepšie variť dlho milované jedlo, než experimentovať s novými receptami. Zrieďte teplé mäsové jedlá so slede pod kožušinovým kabátom, sendvičmi z kaviáru, všetkými druhmi kusov.

Ideálne pre oslavu - pečené kuracie, kačacie alebo králičie, doplnené rôznymi mäsovými šalátmi. Podľa čínskeho znamenia, taká paleta jedál na slávnostnom stole poteší hostiteľku roku 2019 a priťahuje bohatstvo do domu.

Vianočné občerstvenie na morských plodoch na stôl na Nový rok 2019

Veľké množstvo občerstvenia dá slávnostnému stolu bohatý vzhľad. Žltá hlinka prasa, aby ochutnala občerstvenie z morských plodov, ako sú slávky, krevety, kraby. Sprievodné jedlá z morských plodov sú čerstvá zelenina, zeleninové jahody a pečivo.

Na stôl na Nový rok v roku 2019 bude vyzerať skvelé sushi. Toto ľahké a originálne občerstvenie bude nielen zdobiť váš stôl, ale aj hostia a hosteska budúceho roka to bude páčiť.

Tradičné ruské pokrmy na novoročnom stole 2019

Pre prívržencov ruskej kuchyne bude v roku 2019 na veľkonočnom stôl niečo na slávnosť. Fanúšikovia tradičných jedál môžu byť podávané s želécou rybou alebo pečenými kapormi. Dobré riešenie pre oslavy budú rožky pita s rôznymi výplňami.

Symbolom budúceho roka je miláčik rôznych obilnín, hlavne prosa. Podávajte kašu na novoročnú stôl v roku 2019 nestojí za to, premýšľať zaujímavý vrstvený šalát z tejto obilniny. Takýto šalát vás bude stáť pomerne lacno, okrem toho, symbol 2019, ktorý chráni ekonomické ženy v domácnosti, vás poteší.

Dezerty na novoročnom stole 2019

Na novoročnom stole v roku 2019 musia byť sladké jedlá. Stačí stačiť na stôl rezanie ovocia, aby umiernil milenku nadchádzajúceho roka. Okrem toho pripravte malé koláče alebo sladké koláče. Ideálne je, ak dezert zdobí čerstvé ovocie alebo bobule.


Na akom stole sa oslavuje ofenzívu nového roku 2019

Nezáleží na tom, aký zvláštny to môže znieť, odporúča sa venovať pozornosť nielen novoročnému menu, ale aj samotnému stolu. Novoročný stôl musí byť pohodlný, musí byť v dobrom stave. Nemalo by mať žetóny, zlomené nohy a iné "manželstvá". Astrológovia odporúčajú stretnúť sa s novým rokom na okrúhly stôl, ktorý ideálne opakuje siluetu prasaťa. Ak v dome nie je žiadny okrúhly stôl a nie je tam žiadny prostriedok na zakúpenie nového, potom môžete zakryť starý stôl s novým jasným obrusom.

Ak je dom v Číne nízka čínska alebo uzbecká tabuľka, potom by mal za nami nastal nový rok. Podľa označenia to bude priťahovať šťastie v peňažných záležitostiach do domu.

Novoročné stolovanie a dekorácie 2019

Ako viete, prasa miluje veľa a chutné jedlo. Ale pre ľudí tento prístup nie je vždy opodstatnený, preto sa odporúča pripravovať jedlá nie vo veľkom množstve, ale sústrediť sa na rozmanitosť. Takže by ste nemali rezať Olivier pan, nahradiť tento tradičný novoročný šalát s kombináciou morských plodov, ovocia alebo syrových občerstvenia. Nie je potrebné rozložiť malé občerstvenie a rezy na mnohých malých miskách. Radšej položte jedlá na niekoľko veľkých pokrmov, zdobia ich zeleňami.

Pokiaľ ide o podávanie, tu musíte tiež nasledovať niekoľko jednoduchých, ale veľmi dôležitých pravidiel:

  1. Novoročný stôl by mal byť zakrytý novým, čistým a dobre žehleným obrusom. Farba a potlač obrusa naozaj nezáleží, ale najlepšie svetlé farby. Vhodné obrusy fialová, ružová, svetložltá, svetlozelená, červená, oranžová.
  2. Ozdobte stôl so zložkami jedľových vetiev, vianočných sviečok, suvenírov vo forme symbolu roka, gombíky.
  3. Utierky na novoročný stôl by mali byť slávnostné, s rôznymi vzormi. Vo farbe by sa mali zhodovať s odtieňom obrusov. Taká harmonická kombinácia sa páčila patrónke Nového roku 2019.

Novoročný stôl - hlavná dekorácia nadchádzajúcej oslavy. Bez chutných a bohatých jedál je novoročný sviatok jednoducho nemysliteľný. Úlohou každej ženy v domácnosti je zamyslieť sa nad ponukou nového stola, čo je najkomplexnejšia kombinácia teplých jedál, šalátov a predjedál. Takýto kompetentný prístup určite poteší patronku roku 2019, ktorá vďačia za svoje úsilie a dá pani a jej rodine šťastie a blahobyt.
Loading...